PDA

View Full Version : [TEMPORARY] Unban Request : par8enos_etwn20



-wyS|d4nTe
29-06-2011, 06:19 AM
Clan NoL Unban RequestYour Battle.Net nickname: par8enos_etwn20
Game name: nlvivh
Admin name: vivh.
Reason: manners
Time of event: sto lobby
Further details: me ekane ban o admin sto lobby tou game epeidh eipa ierodoulhs pedi....ntaksei oti nane pia perimena 40 lepta gia game kai me apeilouse gia ban epeidh ton elega asxeto kai me kickare sunexeia apo to game xwris logo epeidh ton elega miden...SS den exw profanws gt ola auta eginan sto lobby ama ton vriseis dld se wisp 8a me kanei ban etc paei??kai apo oti diava sta rules to kick apo lobby den epitrepetai kai me kickare 3 fores opws proanefera giati ton eipa asxeto e tin 4h fora pou mpika kai h apeilh gia ban den epitrepetai apo oti diavasa kai aftos me apeilouse oti 8a em aknei ban epeidh ton elega kako player isws epeidh eipa ierodoulsh pedi einai banable ok alla kai o admin prepei na exei kurwseis gia 2 paraptwmata

Georgezz
29-06-2011, 08:02 AM
prwtwn dn exeis ss gt xereis polu kala pws dn se simfairei katalaves???ta kick eginan gt miwnes sunexeia sto gameplay mou k efages nai tha to pw polla kick gt otan eipa pws eimai alvanos gt dn to kruvw k to xeroun polla atoma k sy arxises eirwnies lathrometaasths me eipes vrwmiarh k to apokoryfomai me eipes ierodoulhs paidi mathn panagia dn xerw ti tha ginotan an hsoun konta mou gt karagkiozako h mana mou exei paithanei...mato xristo an se kanoun unban dn xerw k gw ti tha ginei..

---------- Post added at 05:57 AM ---------- Previous post was at 05:48 AM ----------

poios eisai re pou tha me miwseis emena???krineis esy emena san player k san an8rwpo me ta vrwmiarh k ola ta alla pou eleges xwris na sou lew tpt k ola ta alla poios nomizeis pws eisai re???epeidh eimai alvanos nomizeis pws mporeis na me apokaleis opws goustareis pisw apo othones???egw dn kryvw tpt se apeileisa me ban gt argises na me vrizeis k na me miwneis katalaves??an exeis ta @@ vges k pes ola auta pou mou eleges k oxi mono ayta pou se symfairoun alla mallon dn ta exeis k auto fanhke apo auta pou egrapses sto unban.

---------- Post added at 06:02 AM ---------- Previous post was at 05:57 AM ----------

k ta staff mono auto na doun pou tha pw twra k telos dn xana asxoloume allo,egw eimai toso ILITHIOs k komplexiko wste na kanw 3-4 fores kick kapoion enw perimename 35 me 40 lepta +2 paixtes???dn sxoliazw tpt allo auto ta leei ola

Anwrimos
29-06-2011, 08:31 AM
Tα στοιχεια σου!
<@DA-Bot> -> [NoL]: Statsdota for [par8enos_etwn20]: 114 games (88 rated). ELO: [1137.41]. Rank: [523]. W/L: 57/39 (50.00%/34.21%). K/D/A: 810/533/967 (7.11/4.68/8.48). C/D/N: 9312/405/1472 (81.68/3.55/12.91). T/R/C: 96/33/0 (0.84/0.29/0.00) (1.33s)

<@DA-Bot> -> [NoL]: [par8enos_etwn20] was banned by [vivh.] on 2011-06-29 (nlvivh) because: [manners] [PERMANENT] (0.08s)
+1 στο unban.μια δευτερη ευκερια

-wyS|d4nTe
29-06-2011, 07:30 PM
prwtwn dn exeis ss gt xereis polu kala pws dn se simfairei katalaves???ta kick eginan gt miwnes sunexeia sto gameplay mou k efages nai tha to pw polla kick gt otan eipa pws eimai alvanos gt dn to kruvw k to xeroun polla atoma k sy arxises eirwnies lathrometaasths me eipes vrwmiarh k to apokoryfomai me eipes ierodoulhs paidi mathn panagia dn xerw ti tha ginotan an hsoun konta mou gt karagkiozako h mana mou exei paithanei...mato xristo an se kanoun unban dn xerw k gw ti tha ginei..

---------- Post added at 05:57 AM ---------- Previous post was at 05:48 AM ----------

poios eisai re pou tha me miwseis emena???krineis esy emena san player k san an8rwpo me ta vrwmiarh k ola ta alla pou eleges xwris na sou lew tpt k ola ta alla poios nomizeis pws eisai re???epeidh eimai alvanos nomizeis pws mporeis na me apokaleis opws goustareis pisw apo othones???egw dn kryvw tpt se apeileisa me ban gt argises na me vrizeis k na me miwneis katalaves??an exeis ta @@ vges k pes ola auta pou mou eleges k oxi mono ayta pou se symfairoun alla mallon dn ta exeis k auto fanhke apo auta pou egrapses sto unban.

---------- Post added at 06:02 AM ---------- Previous post was at 05:57 AM ----------

k ta staff mono auto na doun pou tha pw twra k telos dn xana asxoloume allo,egw eimai toso ILITHIOs k komplexiko wste na kanw 3-4 fores kick kapoion enw perimename 35 me 40 lepta +2 paixtes???dn sxoliazw tpt allo auto ta leei ola

re aderfe se eipa albano 8uxtikes pes mou???albanos den eisai??? k egw rwsos eimai kai an me poun rwso 8a pw timh m kai kamari m den 8a apeileisw me ban to mono banable einai to ierodoulhs pedi kai ntaksei meta apo 4 kick 7 to prwi xwris upno ta neura ksefugan kai oso gia ton an 8a se krinw,eleu8eria voulhshs exoume pezeis se public channel kai 8a krineis kai 8a kri8eis se ekrina apo ta games pou exw peksei mazi s kai se eipa asxeto den einai logos na me apeileis me ban kai na me kickareis upoth8ete sto admin applications s eipes oti exeis kalamanners einai manners auta??kai epeidh m les oti den exw ta @@ na pw ti s eipa (se eipa asxeto miden me ekanes 3 kick arxises na mials albanika sto lobby tou game se rwtaw albanos eisai???m les nai s lew mravw albane se eipa vrwmiarh alla oute kan dinw shmasia siga min eklapses ki olas pou se eipa vrwmiarh kai se eipa ierodoulhs pedi pou einai to mono pou metaniwnw gt h mana s den fteei se tpt cool?)
P.S otan me banareis kickareis apo lobby oute SS exw oute replay soz ki olas pou den mporw na pagwnw ton xrono h na ton gurizw pisw

Georgezz
29-06-2011, 11:40 PM
se ekana kick epeidh me eipes miden eisai sigouros???milhsa alvanika sto lobby gt mou milhse enas allos dn milaw alvanika monos mou san ilithios k vlepeis oti dn evala kanenan apo ta lan mou na mou kanoun supp katalaves???esy ta evales ta tsirakia sou??ela re palikare twra exeis 8rasos k zhtas unban kiolas...file se parakalw mhn xana kaneis pots ase ta staff na krinoun monoi tous h an thes steile egw dn xana stelw apla tha pw mono auto...pros tous staffs auto an se kanoun unban parakalw polu na mou paroun ta dikaiwmata mou k na me kanoun k demote k ban dn thelw na xana paixw sto nol k dn thelw ta 1300 game mou an hmoun MALAKAS me kaka manners dn tha eixa tosa games telos pantwn..uparxoun polu tropo na faw demote k ban mazi alla epeidh egw dn malwnw me kanenan an se kanoun unban dn thelw na xana paixw edw gt typoi san k sena dn einai na paizoun sto channel k genika pouthena..

---------- Post added at 09:25 PM ---------- Previous post was at 09:23 PM ----------

esy fantougalatonic re pas kala ta ss vre spamemr se peiraxan???oti me elege vrwmiarh k poutans gio dn se peiraxe???skatospammeria ante sunelthete k mhn spamarete xwris logo xwris na xerete ti egine..

---------- Post added at 09:37 PM ---------- Previous post was at 09:25 PM ----------

k oso gia to allos pou eipes oti paizoume se public channel exeis dikio k mporeis na krineis kapoion dn antilego alla me omorgo tropo oxi mpaineis sto game mou k me les miden axrhsto k ola ta alla e oxi k etsi poios eisai dld tha mas gamhseis k dn tha milame kiolas???ante hremhse sou lew to unban an ginei to orkizomai sthn mana mou pws parataw thn dota gt dn tha einai mono adikia apla tragiko kanonika sto xana lew tupoi san k sena dn tha prepei na xana paixoun oute se public games eisai spammer dn exeis tropous k ektos apoth eirwnevesai tous allous tous vrizeis kiolas..an gineis unban thelw demote k ban sto kapaki teleiwse eimai apofasismenos dn axizeis oxi deuterh eukaria alla oute kan prwth..

---------- Post added at 09:40 PM ---------- Previous post was at 09:37 PM ----------

exw kanei alla duo paidia ban k epeidh katalava pws ekana lathos tous ekana support k tous ton vgalan dn eimai typos pou krataei kakia se kanenan alla me eirwnevosoun apo to channel k meta mesa sto lobby k me evrises polu asxhma dn tha epetrepa ston eauto mou na sou kanw supp kalutera pidaw edw ston phneio pou einai k konta para na se kanw supp dn axizeis tpt

inc.Ne0
29-06-2011, 11:43 PM
apo oti fenete o admin exi adiko de diaxiristike kala ti katastasi eprepe na itan pio iremos +1 ston unban

Georgezz
29-06-2011, 11:54 PM
an se pou vrwmiarh lathrometasth poutanas gio axrhsto miden ok ela esy na eisai poio hremos..spammer

-wyS|d4nTe
30-06-2011, 05:18 AM
enoeitai kai 8a se krinw kai 8a se pw miden kai axrhsto des ligo ta join date sto forum otan epeza dp kai alla ellhnika leagues esy epezes sto eleos kounavi gege????8a se krinw opws egw goustarw kai an s aresei gnwmh m einai..oso gia to pou se eipa poutanas gio einai o monos logos pou metaniwnw gt opws ksana eipa den fteei se tpt h mana s kai ase tis klapses peri 8a parathseis dota an ginw unban den 8a leipseis kai se kanenan touvladi... kai kati akoma den exw tsirous stin nol den gnwrizw kanenan monoi tous mpikane kai eipane soz an exeis kai allous haters ASXETE kai s ksanalew to na se poun albano enw eisai kai milhses albanika sto lobby kai vrwmairh den einai logos na kaneis ban

prot0n0s
30-06-2011, 02:34 PM
Δεν είσαι σε θέση να κρίνεις κανέναν,πίστεψε με πολύ καλά.
Επειδή είσαι πριν από κάποιους εδώ σου δίνει το δικαίωμα να εκφράζεσαι και να κρίνεις τους πάντες??
Θα δεχτείς 1 μήνα ποινή για την συνολική σου συμπεριφορά και λογική.Αν ξανά ακούσω ξανά το όνομα σου μένεις μόνιμα εκτός.
TimeBan Created.
Days:30
TopiC CloseD.