PDA

View Full Version : [TEMPORARY] Unban Request : INFLAMES-GOHAN



inflames
29-06-2011, 01:06 PM
Eleos Unban RequestYour Battle.Net nickname: INFLAMES-GOHAN
Game name: ar1117*
Admin name: Minpezisdota
Reason: plugg
Time of event: sta prwta 8 lepta
Further details: me kanei ban gia plugg...TRww DC o paradise_lost p itan mate m me roof m kanei wisp afoui prwta ton rwtisa an efaga mono egw dc k m leei oxi, mono esy k se ekane ban parolo p edeikse ErroR ...!!!!!
!MIlaw k me ton admin tou game k m leei oti epeidh epekse 10 games simera k sxedon ola eginan xalasan epeidi eixe pluggs leaves k tetoia me ekane sta kapakia ban....
Ton Rwtisa 100 fores ama ekane ena aplo STATSDOTA na dei ti soi prama eimai....k m leei dn eixa xrono kai tetoia gt kapois patise end....
Tou lew patises pause na kaneis to stats k m leei pios o logos.....
M leei exw dei k admin na kanei plugg me 1k games....twra an eseis to vlepete san swsti kai dikaiologimenh dikaiologia na me kane ban me 1020 games peripou tote afiste me ban....
milame tosi wra meso wisps...Epeiseis m leei min fonakseis leei ta filarakia sou gia +1 auta dn metrane....Exw k print screen na deiksw se opoion dn pisteuei....
Dn kserw ama prepei na kanw abuse report i apla unban request eseis tha m peite k parte meta ta metra sas...Euxaristw...

inflames
29-06-2011, 01:18 PM
se periptwsh p dn diakrinete ti grafei sas ta stelnw k mesw skype gia pio kali analish apo edw dn kserw pws ginete na ta deite kalutera.....

inflames
29-06-2011, 01:21 PM
print sceen

inc.Ne0
29-06-2011, 01:31 PM
+1 gia to unban giati to paidi exi dikio kai o admin de fer8ike swsta

ATI_CrossfireX
29-06-2011, 01:51 PM
Panta tha prepei na ksereis oti o admin epitrepete na kanei ban se periptosi lost the connection/Error kai krini analoga me dika tou kritiria... dn einai aparaitito na dei stats kai oute kan na rotisi kanenan oute otidipote allo ean to epithimi,sto replay pou bazis (an kai kako replay) blepo oti eixes fai death kai bgikes... auto mpori na theorithi simfona me ta dika mou protupa plug (apla dn exoume to game,as bgalo kalodio... dn egine kai tpt)... kai kalo tha itan na ksereis oti autoi pou exoun polla games exoun pio polles pithanotites gia plug apo autous pou dn exoun... dioti autoi pou dn exoun kanoun stegno leave... eno o allos to thelei to acc tou... ara ti na kanei gia na min fai ban? KALODIO! aplo e?... o admin dn tha dexti kamia poini... kai epipleon polu tixeros tha eisai ean se supportarei (pragma pou dn prokite) ara ean niosi epitelous o poluagapimenos mas unban manager coup_de kai dn dini sinexia deuteres eukeries sto akuro alla na kathizi poines (opos ekanan kapioi pragmatikoi staff pou dn xarizan se kanenan) se blepo gia 1 bdomada poini :/

MinPezisDota
29-06-2011, 01:53 PM
kalispera
ixame riki solare mid k meta apo 5 lepta 8a solare k to game fenotane ka8ara oti to game itan diko mas k apta hero
afou efage o death me nerub k meta apo ligo egrapse DC k sta kapakia patise o alos !end
to 8eorisa PLUGG k dn xriastike na patiso stats an o alos dn patouse end dn 8a ekana k ban, otan to game ine pros ta emas k o enemy troei dc k sta kapakia o alos kani END
karfonete oti ine PLUGG telos -1 sto unban dn exi tropous


k kati alo sou epese to internet?

inflames
29-06-2011, 01:59 PM
sto replay deixnei oti o hero paei sto tower sas fenete logiko na paw ton hero m sto tower dld aploi koinh logiki otan trws dc o hero kouniete enw eseis vlepeis to dc............oxi to internet dn epese mou petakse apla disconnect..Epishs Ati dn iksera oti me to plug fenete na trws error kai poios o logos na benw se olh authn tin diadikasia gia unban tin stigmi p m leei ola auta o admin gia abuse na kanw k oti apo ta filarakia m dn metrane +1....

dn exw kakh prothesh apla m fenete polu adiko na trww ban tin stigmi p exw tosa games kai dn dinw pote se kanenan to dikaioma ....to mono p zitisa itan na deite to replay an krinete oti prepei na paraminw banned kai o admin eprakse TELEIA ok...apla gia mena to trweei dc o allos to kserw para ma para polu kala gt tis teleutaies 4 vdomades peftoun polla dc me tin hol p exw.....Oso gia to still p m milage sta wisp an k auta ta krinete swsta k oxi dn me noiazei ti tha kaneis...egw exw dikio ....ok m aresei to account m k exw diaskedazw trella makari na dw deite me mia alli apopsi k oxi oti eiami leaver/plugger

PaRaDiSe_LoSt_
29-06-2011, 02:19 PM
loipon eimouna sto game! pira first blood(roof) eixame polu kalo creeping me ton (nerubian) inflames-gohan kai sto 5 FANIKE KSEKATHARA oti epese o nerubian gt mpike sto tower kai varage creepakia!
akoma o admin upostirizei oti den ekane lathos...
+1 sto unban request
P.S minpezisdota eisai sigouros pws tha epernes to game dld apo to 6min??
xaxaxa ti allo tha akousoume edw pera...otan me evlepes me to radi sto 15 tha allazes gnwmi...apla den ithela na peksw 4v5 giauto edwsa end.
Me to oti sunexizei o admin na pisteuei oti den ekane lathos sto ban tou paidiou!
[Eleos]: [inflames-gohan] has played 1044 games. Average loading time: 6.38 seconds. Min stay: 3%. Average stay: 95%. First game: 2010-02-17. Last game: 2011-06-29. (6.4s)

MinPezisDota
29-06-2011, 02:27 PM
loipon eimouna sto game! pira first blood(roof) eixame polu kalo creeping me ton (nerubian) inflames-gohan kai sto 5 FANIKE KSEKATHARA oti epese o nerubian gt mpike sto tower kai varage creepakia!
akoma o admin upostirizei oti den ekane lathos...
+1 sto unban request
P.S minpezisdota eisai sigouros pws tha epernes to game dld apo to 6min??
xaxaxa ti allo tha akousoume edw pera...otan me evlepes me to radi sto 15 tha allazes gnwmi...apla den ithela na peksw 4v5 giauto edwsa end.
Me to oti sunexizei o admin na pisteuei oti den ekane lathos sto ban tou paidiou!
[Eleos]: [inflames-gohan] has played 1044 games. Average loading time: 6.38 seconds. Min stay: 3%. Average stay: 95%. First game: 2010-02-17. Last game: 2011-06-29. (6.4s)


proti fora vlepo sti zwh atomo pou exi sigouro win k pataei end meta apo 1 deftero Gj

PaRaDiSe_LoSt_
29-06-2011, 02:27 PM
Panta tha prepei na ksereis oti o admin epitrepete na kanei ban se periptosi lost the connection/Error kai krini analoga me dika tou kritiria... dn einai aparaitito na dei stats kai oute kan na rotisi kanenan oute otidipote allo ean to epithimi,sto replay pou bazis (an kai kako replay) blepo oti eixes fai death kai bgikes... auto mpori na theorithi simfona me ta dika mou protupa plug (apla dn exoume to game,as bgalo kalodio... dn egine kai tpt)... kai kalo tha itan na ksereis oti autoi pou exoun polla games exoun pio polles pithanotites gia plug apo autous pou dn exoun... dioti autoi pou dn exoun kanoun stegno leave... eno o allos to thelei to acc tou... ara ti na kanei gia na min fai ban? KALODIO! aplo e?... o admin dn tha dexti kamia poini... kai epipleon polu tixeros tha eisai ean se supportarei (pragma pou dn prokite) ara ean niosi epitelous o poluagapimenos mas unban manager coup_de kai dn dini sinexia deuteres eukeries sto akuro alla na kathizi poines (opos ekanan kapioi pragmatikoi staff pou dn xarizan se kanenan) se blepo gia 1 bdomada poini :/

kalo tha itan pantos Ati file mou na koitaze kai ta stats oxi ban me tin mia epidi ''exase ena game 4v5''

inflames
29-06-2011, 02:29 PM
proti fora vlepo sti zwh atomo pou exi sigouro win k pataei end meta apo 1 deftero Gj

O logos p patise end eipe polu apla gt dn tou aresei na pezei -1 opws k emena dn tha m arese gia kanenan allon logo....

dmz.zer0_0
29-06-2011, 02:35 PM
Simera genika sunexeia polla atoma epeftan epidi kolousan ta bots...eginan polla pragmata..+1 sto unban...afisteto stous armodious..

ATI_CrossfireX
29-06-2011, 02:35 PM
kalo tha itan pantos Ati file mou na koitaze kai ta stats oxi ban me tin mia epidi ''exase ena game 4v5''

apopsi tou kathe admin... to grafo kai pio pano... kai thes na eimai kai pliros ilikrinis? se tetoia zitimata einai analogos se ti kables tha petixis ton kathe admin... mpori na thelei na tous kanei olous ban gt exei neura... alloste exei to dikaioma... pios tha tou pei oxi?! dn yparxei periorismos se lost the connection/error... tpt prosopiko panta... apla mallon an kai go eimoun stin thesi tou admin tha ton eixa kanei ban... kai skepsou ligo tous logous pou to staff dn exei bali kanena periorismo stous admin se themata plug,gt les na to exei kanei auto? ena OLOKLIRO GAME KATASTREFETAI ara logiko einai na min yparxoun oria sta ban...

PaRaDiSe_LoSt_
29-06-2011, 02:42 PM
diladi an kapoios exei afierosi 1000games diladi 60,000 wres kai etuxe na pesei to reuma gia 1 lepto tha faei ban? okay...

Pargalatsos30cm
29-06-2011, 02:43 PM
Egw dn tha pw oute +- 1 ,, etsi kiallios dn eksartatai apo emas ! Gnomi mou kurie ATI_CrossfireX
san tapinos admin k egw prolaveneis mesa sta 20sec na patiseis stats k na deis k na krineis ama prepei to ban i oxi ! K kati allo auto pou anafereis stis deuteres eukeries an enthimoume kala k o filos sou exei fai ban k bgike logo tou stats?? ara ? ama paremene to ban dn tha itan k admin sosta? opote dn tha suzitousame gia to ban tou paidiou twra!! aplos to anafero oxi oti exo kati me ton minpezisdota pou exoume paiksei para polla paixnidia mazi k support ton eixa kanei aplos na min leme ta pragmata apo opoia skopia mas voleuei ! ego to replay pou eida mou fanike san dc ama theleis k tin gnomi mou ! apo to logo pou kathotan ston tower k pethaine! dn lew tpt allo ,, dn sxoliazo oti k na apantisete , na min spamaroume.... euxaristo polu ,, perimeno tin apofasi apo ton armodio me agonia !

JuSt.inTime-
29-06-2011, 02:49 PM
To ban den itan lanthasmeno , alla den nomizW na egine kai plugg kathWs eida to replay kai to death itan epidei xWthike mesa sto toWer..OntWs kai egW stin thesi tou admin ban tha ekana giati egine kateuthian !end kai fanike san na itan stimeno..

C0uP_d3_GrAcE
29-06-2011, 03:23 PM
Θα δεχτεις μια ποινη 7 ημερων, γιατι μου φαινεται εσκεμμενος ο αποχωρισμος σου απο το παιχνιδι!
Προσεξε το σε παρακαλω!


Timeban Created.
Days : 7
Topic Closed.