PDA

View Full Version : [TEMPORARY] Unban Request : O_Biastis_



boatox
30-06-2011, 07:46 PM
Eleos Unban RequestYour Battle.Net nickname: O_Biastis_
Game name: ap****
Admin name: StFuOmFg
Reason: leave
Time of event: [Eleos]: [o_Biastis_] was banned by [StFuOmFg@IRC] on 2011-06-30 (via DA-BOT) because: [leaver] [PERMANENT] (0.08s)
Further details: simfona me auto:
http://www.mymgn.com/board/showthread.php?83746-SOLVED-User-Abuse-O_Biastis_&p=577880#post577880

Einai i deuteri fora pou mou simbenei auto...Ti na po to mathima mou to pira den ksanampenoume diada sto bot 2 gia na mazepsoume elo!!
Distixos gia deuteri fora plirosa to timima tou bug tou bot na kolaei k anti na vgeneis sto lobby na se roufaei mesa.
Exo anapsiksei k sxetiko thread me auto to thema sta rules!!

Den zitao na mn mou analogistoun euthines epeidi ama to kanoun oloi tha xalane ta misa games xoris kiroseis.Alla pisteuo to ban itan adiko...

To mono pou zitao einai piso to acc pou exei:
[Eleos]: [o_biastis_] has played 445 games. Average loading time: 7.31 seconds. Min stay: 0%. Average stay: 98%. First game: 2011-02-06. Last game: 2011-06-30. (3.53s)

Pote den exei tithei thema me ta manners mou i gia stegno leave.
Telos,zitao ama ginete to unban k na iparksei mia diaforetiki kirosi epeidi einai i deuteri mou fora opos 10-30 meres apoklismou k na mn xaso to proto mou account.

zitisa apo ta mates mou na mn spamaroun support k aidies to theoro anousio skopos einai na grafeis esi ti nomizeis gia tn katastasi pou vrethikes k oxi oi filoi sou,oste na toniso to baros tou unban.

*milisa me ton admin mipos to katastatiko orizei na pei k autos tin gnomi tou alla to ban egine sto forum kai mou eipe na kano to post oste na epaneksetathei to thema..Ama xreiazete na pei tin gnomi tou epikinoniste mazi tou(ego to ekana pantos) apo simera douleuo 7 sta 7 k tha apousiaso apo to forum(pane oi fititikes diakopes).

UltrasG.13
01-07-2011, 01:24 AM
Exeis polu kala stats. Sou aksizei mia eukairia.. vres ton staff Stfuomg kai pes tou na erthei edw !

JimSama
01-07-2011, 04:43 AM
+1 sto palikari exw pe3ei game mazi tou pote dn eixe parousiasei provlima

SaintDodolis
01-07-2011, 06:19 AM
+1 ston tipa ;) exo peksi mazi tou einai iremos paixtis kai eksalou oloi aksizoun mia 2h eukairia ;)

H0N0R.Roling
01-07-2011, 12:35 PM
ela re mlkia.. tosa games..
katstrofh auto to elo xD
ade re +1 GJ kala otan vgeneis sto 3 2 1 den se vgazei? emena pou mou exei tixei ephdh eimoun se adrania kai to patisa televtea stigmh to Esc mou dixnei pws vgenw apo to game alla telika me vazei..
ti na pw.. GL kai pali

kagouras21.
03-07-2011, 01:19 AM
+1 sto unban exo pexi mpolika games me to palikari. solous simveni auto opote gl apo mena

Armstrong
03-07-2011, 01:22 AM
Distixos gia deuteri fora plirosa to timima tou bug tou bot na kolaei k anti na vgeneis sto lobby na se roufaei mesa. <---- den katalava ti epathes akrivos???
+1 logo ton poli kalon stats file gl :)

<Dang3rFTW>
03-07-2011, 01:24 AM
+1 sto palikari exei pola games kai ok sumbenoun tetoiou eidous pragmata.nomizw oti katalave to la8os tou k dn tha ksanasumbei...gl man

Tolaras21
03-07-2011, 06:40 AM
to palikari to 3erw einai lan mou...kai sigkekrimena se kinw to game itane na mpoume mazi kai otan tou eipa na mpoume mazi ena game tote patise escape alla itane ARGA ton travi3e to lobby...aksizei mia 2 fteri efkeria gt tetio suprot dn prokeite na 3anadoume sto net pragmatika to palikari aksizei gia DOTA...

C0uP_d3_GrAcE
04-07-2011, 12:36 AM
Ειχες ξανακανει ακριβως το ιδιο!
Και τωρα και σε auto-balanced bot??
Τελος παντων, τελευταια σου ευκαιρια!
θα δεχτεις 14 μερες ποινη!
Προσεξε παρακαλω!

Timeban Created.
Days : 14
Topic Closed.