PDA

View Full Version : [DENIED] User Abuse : Pug



kromede
02-07-2011, 12:50 PM
Accused Battle.Net account: Pug
Your battlet.net Account: Kromede
Game name: Ap*****
Abused rule: Xrisi MH
Time of event: Fenete sta gang pou kanoun ala kai otan kanoume emeis e3afanizonte. Episis pianei tin venge se akira simia kai emena me brike sta woods pols fores otan eixa lio life
Further details: 8a er8ei na milisei kai i idia i venge gia tis periptosis pou tin epiane me hok sto akiro

1982
02-07-2011, 03:04 PM
Δεν έχει mh ρε. Δες το replay πριν το ανεβάσεις. Δίπλα σου πέρασε στα woods και δεν σε έδωσε. Τώρα αυτό που λες ότι δεν έτρωγε gang ισχύει. Αλλά δεν το βρίσκω αρκετό.

Cr4ZyK1LL3R
02-07-2011, 03:19 PM
Kalitera tin epomeni fora na eisai sigouros prin kaneis post gia map hack kapoion,psaxe kalitera mpas kai vreis kanena click sto fog gia na to apodikseis.

StFuOmFg
03-07-2011, 12:59 PM
1 μέρα διορία να αναφέρεις χρονικά σημεία για το maphack.

kromede
03-07-2011, 02:44 PM
Telika ekana la9os xrisimopoiei teleport kai dn erxete me ta podia apo piso zitw signomi apo tous armodious gt opos 8a deite kai sto game ilpiza na pei tin gnomi tis kai i venge opou elege sinexia oti tis ekane sto fog hook kai giauto dn koita3a replay. Ama auto pou ekana a3izei gia kapoia pini opos ban sas paraklo na einai me xrono gt opos 8a deite kai sta stats mou plisiazw 400 games kai exw 97% stay kai eimai active

---------- Post added at 12:44 PM ---------- Previous post was at 12:40 PM ----------

Xilia signomi gia to spam ala 3exasa na grapsw prin oti exw kanei kialous post opou exoun timori8ei gia xrisi MH kai twra pisteua oti kai i venge leei ali8ia oti tin epiase sto fog kai ekana post xwris na to koita3w o idios

StFuOmFg
03-07-2011, 03:07 PM
Δεν κόβουμε κεφάλια για ένα λάθος abuse.

Abuse Denied.
Topic Closed.