PDA

View Full Version : [SOLVED] Admin Abuse : F(0rsaken



M(o0)sT-
04-07-2011, 08:08 PM
Eleos Unban RequestYour Battle.Net nickname: M(o0)sT-
Game name: ap*****
Admin name: F(0rsaken
Reason: Oti na'nai ban
Time of event: 4/7/11 apogeuma
Further details: Loipwn 3ekinisame ena Game pou gurw sto 8kai kanei leav o Barathrum kai koinigaw egw me allo ena palikari kunkka ( F(0rsaken ) + ton bara 3) kanoune charge ( kunkka ) kai arxizei na pataei sunexomenes fores pause.. tou kanw ti kaneis ekei re?? kai mou leei "mn kounate leaver" tou kanw exei ta items panw tou kai tou kanw mhn 3ana kaneis pause gt 8a fas ban.. ! ! ! kai me to pou tou to lew auto..! sta kapakia kanei pali pause e3epitides..!! kai egw tou dinw ban..! kai meta apo merika lepta xwris na exei anafer8ei 3ana kati giauto to 8ema.. vlepw na mou rixnei ban kai egrapse reason: Oti na'nai Ban..
8elw na parakalesw tous armodious na dextoun to unban mou oso to grhgorotero dinato dioth o logos pou dextika to ban dn htan ka8olou swstos.!!

P.S Parakalw autous pou 8a asxoli8oun me to 8ema, na tumorisoun ton sugkekrimeno Admin gia kakodiaxeirisi tou Game an vevaia to krinoun kai autoi swsto..!!

[Eleos]: [m(o0)st-] has played 1135 games. Average loading time: 14.98 seconds. Min stay: 2%. Average stay: 98%. First game: 2010-12-24. Last game: 2011-07-04. (3.47s)

kagouras21.
05-07-2011, 02:10 AM
+1 AN einai etsi opws ta les alla mipws tha itan kalhtero na anevaseis ena replay h na doume to ss gia na uparxei adikimenikoteri apopsi..!

to replay ine http://www.mymgn.com/board/showthread.php?84535-Unban-request-F(0rsaken edo +1 sto unban kai ton dio alla +1 sto demote tou forsaken.

DotAkiaSs]MzZ
05-07-2011, 03:23 PM
Κύριε M(o0)sT- το αίτημα σου θα γίνει δεκτό διότι όντως δεν έφταιγες.
Προειδοποίησες και στην συνέχεια banares.
Τώρα οσο αναφορά τον admin F(0rsaken , να σταλθεί ενα αντίγραφο στα admin abuse ώστε να κριθεί η συμπεριφόρα του.

Unban Request - Accepted.
Topic Closed.

s0t0s
06-07-2011, 07:46 PM
Re-opened.

F(0rsaken
06-07-2011, 09:59 PM
Opos eipa kai sto unban mou ta idia pramata tha po kai edo imastan sto enato peripou lepto kai ixa kunka leavari o barathrum ton pigenoun piso kai prin prolaboun na poulisoun ta items mou kanoun charge, ego mperdeutika kai nmza oti ta ixan poulisi ta items kai kano 2 fores pause gia na miliso sxetika me to pause.Ginete 2 fores resumed me proidopii o admin alla prin to diabaso exo patisi kai triti fora pause, troo ban kai epidi to theorisa adiko rixno ena << rage ban >> ston admin me reason oti nane ban (enoousa to diko mou). To paradexome oti dn epraksa sosta alla mou fanike telios akiro to ban efoson dn ekana pause gia spasimo alla gia na koubentiaso me tous antipalous mou sxetika me to leaver use. Nai to rageban den einai kati to opio eprepe na kano alla saltara ekini tin stigmi ... den exo dosi oute dikeoma oute exo fai warn pote mou kai eimai admin konta 1 xrono.

P.S. kapou pano o thread starter leei oti argo merika lepta gia na kano to ban . To poli na me pire 15-20 deuterolepta.
Auta apo emena

LazLo-10
06-07-2011, 11:27 PM
...δύσκολη περίπτωση,Από ότι κατάλαβα από μία ασυνενοησία εντός του game παραθέρθηκαν και οι 2 αλλά παραπάνω ο f(0rsaken.
θα είναι σκληρό το demote στην περίπτωσή του καθώς όποιος και να ψάξει το ιστορικό του δεν νομίζω ότι θα βρει την παραμικρή κατηγορία...

"Pl4tiNuM"
07-07-2011, 06:09 PM
loipon, epidei imoun k egw sto game o forsaken fer8ikes pl xaza k ta nomiza k ta pisteua den lene kati. ama evlaipes ta items poulimena as eknc oti 8es k 8a eixes k dikaio alla nomizontas den mporeis na xalas ena game k na rixneis k ban tou aera. apla i8eles na swseis to tomari sou apo ena death k arxises ta pause k ta diafora. +1 apo mena sto abuse dioti to paidi xrisimopoiei ta dikaiomata tou ws admin gia proswpiko sumferon k kanei pragmata pou einai geloia. ama einai na rixneis etc ban se osous pane na se paroun kill tote katantaei ahdia k oxi ena euxaristo paixnidi pou 8eloume na pai3oume k na perasei omorfa i wra

F(0rsaken
07-07-2011, 07:59 PM
sobara esena tora auto pos se irthe? apo pou sou katebike stin gklaba? exo konta 700 life einai dipla m mirana kai fobame min peso ara patao pause? me pia logiki mporis na to les auto?
elpizo na klisi to thread gia na min leei o kathenas oti theli mexri na eksetasti kai elpizo o armodios pou tha me krini na di to replay !!

Emman
09-07-2011, 09:44 AM
o admin F(0rsaken θα δεχθεί 2 lvl warn για την απαράδεκτη συμπεριφορά του και το rage ban του.

Admin Abuse ACCEPTED-
Case SOLVED-
Topic CLOSED-