PDA

View Full Version : [TEMPORARY] Unban request: StaR_ScReaMeR



Hellas|George
06-07-2011, 01:17 PM
Clan NoL Unban RequestYour Battle.Net nickname: StaR_ScReaMeR
Game name: nlgr
Admin name: GR)Shaman
Reason: leave
Time of event: 20
Further details: To ban δίκαια το έφαγα μιας που βγήκα από το game αλλά θα ήθελα το unban μου γιατί το mode ήτανε ardm που μπορώ κάλλιστα ο ίδιος με την παρέα μου να το παίξω στο local και με wtf mode.Επίσης ζητώ μια 2η ευκαιρία μιας που εδώ και καιρό δεν έχω χαλάσει game ούτε με το leave μου αλλά ούτε με το gameruin και έχω ωριμάσει και δεν κάνω πλέον ξερά leaves, θα παρακαλούσα να μου δίνατε τη 2η ευκαιρία γιατί θέλω να παίζω με το ίδιο acc name και στο NoL και τέλος δεν έχω δημιουργήσει και προβλήματα στο παρελθόν στο συγκεκριμένο channel και θα ήθελα να κάνω μια καινούργια αρχή.Ευχαριστώ για το χρόνο σας

Tomm
06-07-2011, 02:00 PM
Νομιζω εισαι admin και μαλιστα εγινες τον ιδιο καιρο με εμενα το θεμα ομως δεν ειναι αυτο γιατι εκανες το leave ενω ηξερες τις συνεπιες? Συγνομη αλλα δεν ειναι καθολου οριμη πραξη αυτο .... -1 απο μενα

eZiO)
06-07-2011, 02:26 PM
1+ Ston star.kalo paidi.aksizei mia 2h eukairia

HeaVeN-
06-07-2011, 02:43 PM
Further details: To ban δίκαια το έφαγα μιας που βγήκα από το game

Εφοσον βγηκες οπως λες απο το game το ban ειναι καθαρα σωστο.

Death!
06-07-2011, 05:10 PM
Enw eisai kai admin apo ti eida apo 2 posts apo alla paidia kai leavares apo to game to ban einai polu swsto sumfwna me ta rules.. Opote pisteuw duskola na gineis Unban!! -1

CL.Thanos
06-07-2011, 05:14 PM
Oloi kanoume la8oi k oloi dikaioumaste mia deuterh eukairias mias k o star dn exei dhmiourgisei pote problhma.+1 sto unban.GL

C0uP_d3_GrAcE
06-07-2011, 09:10 PM
Λογω καλων στατς και παρελθοντος, θα σου δωθει μια δευτερη ευκαιρια!
Προσεξε γιατι δεν ειναι λογος αυτος να βγεις εσκεμμενα!
Θα δεχτεις 10 μερες ποινη για το παραπτωμα σου!


Timeban Created.
Days : 10
Topic Closed.