PDA

View Full Version : [TEMPORARY] Unban request: emperor3



EmpeRor3
06-07-2011, 06:37 PM
Clan NoL Unban RequestYour Battle.Net nickname: emperor3
Game name: nlmaybe
Admin name: maybe_next_time
Reason: gameruin
Time of event: δεν θυμαμαι ακριβως..στο 45-50 πρεπει να ειναι..λιγο πριν το τελος
Further details: το παιχνιδι ηταν τελειωμενο...μας ειχαν σπασει απο 2 πλευρες και ηταν μες τη βαση μας...επιπλεον εδω και ποση ωρα κανεις στο team μου δεν επαιζε το game σοβαρα...βαζανε wards σε ακυρα σημεια στο map για να δουν αν η mirana εχει maphack...ε κ εγω απλα την στιγμη που ειχαν μπει στην βαση μας πουλησα τα items μου και αγορασα ολα τα λεφτα μου branches περιμενοντας απλα να τελειωσει το game...ειναι αυτο gameruin? δεν πουλησα τα items μου και μετα μπηκα σε μαχες...βαση καθομουν...και το game ειχε κριθει..και επαναλαμβανω ειχε ποση ωρα που κανεις δεν επαιζε σοβαρα.....γι αυτο πιστευω οτι αδικα εφαγα ban και με 98% stay στα 58 games που εχω...ζηταω λοιπον να μου αφαιρεθει το ban για να μπορω να παιζω κανονικα στα games της nol. ευχαριστω

Insanor
06-07-2011, 06:55 PM
μια χαρά παίζαμε δεν έχεις κανένα δικαίωμα να κάθεσαι πγή και να παίζεις με τα items.Θα πω εγώ στον admin να έρθει να μιλήσει. -1 από μένα

Maybe_Next_Time
06-07-2011, 07:19 PM
Clan NoL Unban RequestYour Battle.Net nickname: emperor3
Game name: nlmaybe
Admin name: maybe_next_time
Reason: gameruin
Time of event: δεν θυμαμαι ακριβως..στο 45-50 πρεπει να ειναι..λιγο πριν το τελος
Further details: το παιχνιδι ηταν τελειωμενο...μας ειχαν σπασει απο 2 πλευρες και ηταν μες τη βαση μας...επιπλεον εδω και ποση ωρα κανεις στο team μου δεν επαιζε το game σοβαρα...βαζανε wards σε ακυρα σημεια στο map για να δουν αν η mirana εχει maphack...ε κ εγω απλα την στιγμη που ειχαν μπει στην βαση μας πουλησα τα items μου και αγορασα ολα τα λεφτα μου branches περιμενοντας απλα να τελειωσει το game...ειναι αυτο gameruin? δεν πουλησα τα items μου και μετα μπηκα σε μαχες...βαση καθομουν...και το game ειχε κριθει..και επαναλαμβανω ειχε ποση ωρα που κανεις δεν επαιζε σοβαρα.....γι αυτο πιστευω οτι αδικα εφαγα ban και με 98% stay στα 58 games που εχω...ζηταω λοιπον να μου αφαιρεθει το ban για να μπορω να παιζω κανονικα στα games της nol. ευχαριστω

Μια χαρά παίζαμε εμείς παρότι ήταν χαμένο.Για να μου λές οτι δεν υπάρχει gameruin όταν πουλάς όλα σου τα items γίνεται φανερό οτι δεν γνωρίζεις τα rules.
-1 στο unban σου,μάθε ta rules και μην είσαι τόσο αφελής.

Death!
06-07-2011, 07:36 PM
-1 sto unban request sou! 8a mporouses polu apla file na perimeneis 3-4 leptakia akoma na teleiwsei to game afou opws les htan hdh teleiwmeno kai den htan lush auth, pou sto katw katw uparxei kai to !FF.
o admin ekana para polu swsta thn douleia tou!!

C0uP_d3_GrAcE
06-07-2011, 09:01 PM
Η ενεργεια αυτη ειναι παρανομη! (Gameruin Rules)
Σε παρακαλω, να διαβασεις ξανα τους κανονες για να μην ξανασυμβει!
Αλλη φορα δεν θα ειμαι τοσο ελαστικος!
Θα δεχτεις 10 μερες ποινη για το παραπτωμα σου!


Timeban Created.
Days : 10
Topic Closed.