PDA

View Full Version : [TEMPORARY] Unban Request : Card1n4l



D.E.D
07-07-2011, 09:52 AM
Your Battle.Net nickname: Card1n4l
Game name: Ar....
Admin name: De kserw alla zitw na timwrithei
Reason: Apolutws kanenas
Time of event:exi kana 15 meres
Further details: me ekane enas <<admin>> ban xwris logo kai tha parakalesw na prosexete poious kanete admin

DotAkiaSs]MzZ
07-07-2011, 10:27 AM
Έχεις διορία 2 ημερών να βρείς τον admin. Επικοινώνησε μαζί του στο Batlenet ή αφησέ μήνυμα στον τοίχο του.
Αν σε αγνοήσει ή σου απαντήσει περιφρονιτικά κράτα screen shot και ποσταρέ το εδώ.

Τα στοιχεία σου : [Eleos]: [Card1n4l] was banned by [Chaos)Legend] on 2011-06-25 (AR2120) because: [~Sucking Leaver~] [PERMANENT] (0.08s)

D.E.D
08-07-2011, 11:01 PM
Re paidia me koroideuete pezw 4 xronia dota kai de exw leivarei pote poios einai autos pou tha me kanei ban kai poso mallon gi auto to logo...Apaitw na m deiksete to logo kai to analogo video pou m ekane ban kai na elenksete an autos einai akoma admin...auto einai paralogo opios na ne ginete admin kai xonei ban averta kai prepei na katsw na ton psaxnw??? Pou einai to video/screenshot gia to opoio m ekane ban?

ponos
08-07-2011, 11:46 PM
ban xoris reason den iparxei file....ektos an den to thimase esy....oso gia to pious kanoun admin kseroun autoi kalitera....-1




GGkos

inc.Ne0
08-07-2011, 11:49 PM
aytos o chaos to exi paratrabi3i re pedia to blepw se polla abuse ti ginete oi apmodiou prepi na prosexiun perisotero gia toys poious epilegoun

D.E.D
08-07-2011, 11:58 PM
ban xoris reason den iparxei file....ektos an den to thimase esy....oso gia to pious kanoun admin kseroun autoi kalitera....-1
GGkos

esu mallon eisai amualos alla prepei na apadisw kai s esena...de kanw tuxaia parapona gia ton sugkekrimeno admin...mporei na min einai kan admin pleon...oso gia to oti de to thumame apla asxoliasto dld esu de kseris an exis kanei pote leave toso kali mnimi theli poia?de katalava dld de mporw na paraponethw gia kapoion admin an exw dikio??? oso gia to -1 de m endiaferi

---------- Post added at 12:58 AM ---------- Previous post was at 12:56 AM ----------

Ton admin prospathisa na ton vrw kai na epikoinwnisw mazi tou alla de mporw na ton petuxw ti prepei na ginei twra?

Pefoy
09-07-2011, 12:00 AM
esu mallon eisai amualos alla prepei na apadisw kai s esena...de kanw tuxaia parapona gia ton sugkekrimeno admin...mporei na min einai kan admin pleon...oso gia to oti de to thumame apla asxoliasto dld esu de kseris an exis kanei pote leave toso kali mnimi theli poia?de katalava dld de mporw na paraponethw gia kapoion admin an exw dikio??? oso gia to -1 de m endiaferi

Αυτός εξακολουθεί να είναι admin και μάλιστα απο τους πιο αξιόλογους και με πείρα στο έλεος,με 2000 games.Για να σου έριξε τέτοιο ban,βάζοντας μάλιστα ''sucking leaver'',σίγουρα leavares.Δεν είναι υποχρεωμένος να κρατάει κάποιο replay κάθε φορά που ρίχνει ban σε έναν leaver,οπότε μην περιμένεις να ανεβάσει τίποτα...!Καλό σας βράδυ!

D.E.D
09-07-2011, 12:07 AM
Αυτός εξακολουθεί να είναι admin και μάλιστα απο τους πιο αξιόλογους και με πείρα στο έλεος,με 2000 games.Για να σου έριξε τέτοιο ban,βάζοντας μάλιστα ''sucking leaver'',σίγουρα leavares.Δεν είναι υποχρεωμένος να κρατάει κάποιο replay κάθε φορά που ρίχνει ban σε έναν leaver,οπότε μην περιμένεις να ανεβάσει τίποτα...!Καλό σας βράδυ!
Re file de katalava ti kolokuthia tha peksoume???kai an autos epeidi exase kai neuriase ekane tetoio ban prepei na ti plirwsw egw? Esu les kai ton upostirizeis legodas pws gia na to kane exi dikio egw omws de exw leivarei pote ti na kanoume twra?Apaitw na deiksei to logo(oxi ena aplo sucking leaver) amesws p me ekane ban alliws tha ton kanw abuse...kai pistepse me gia na epimenw tosooooooo mporei na exw kai dikio ...PS giati oloi oi admin upostirizoun tous allous admin kai otan einai lathos?? exoun kaneis kapoio komma???

Pefoy
09-07-2011, 12:12 AM
Re file de katalava ti kolokuthia tha peksoume???kai an autos epeidi exase kai neuriase ekane tetoio ban prepei na ti plirwsw egw? Esu les kai ton upostirizeis legodas pws gia na to kane exi dikio egw omws de exw leivarei pote ti na kanoume twra?Apaitw na deiksei to logo(oxi ena aplo sucking leaver) amesws p me ekane ban alliws tha ton kanw abuse...kai pistepse me gia na epimenw tosooooooo mporei na exw kai dikio ...PS giati oloi oi admin upostirizoun tous allous admin kai otan einai lathos?? exoun kaneis kapoio komma???

Όχι φίλε μου.Δεν υποστηρίζω τον κάθε admin.Υποστηρίζω όποιον έχει δίκιο.Και έχω παίξει αρκέτα games με αυτόν τον admin έτσι ώστε να καταλάβω ότι δεν κάνει μαλακίες.Τώρα αυτός λογικά δεν θα έχει κρατήσει replay,και δεν ξέρω και πως μπορεί να λυθεί η όλη κατάσταση.Βασικά μπορεί απλά να σε supportarei.Πάντως ενημέρωσε τον.Καλή τύχη με το acc σου!

DotAkiaSs]MzZ
09-07-2011, 12:17 AM
Λόγω των καλών στατιστικών σου και το καθαρό ιστορικό σου , θα σου δωθεί μια ευκαιρία , αλλά με μία βδομάδα ποινή.
Στο μέλλον μεγαλύτερη προσοχή.

Timeban Created.
Days : 7.
Topic Closed.