PDA

View Full Version : [TEMPORARY] Unban Request : Baricel.



akritis
13-07-2011, 02:54 PM
Clan NoL Unban RequestYour Battle.Net nickname: Baricel.
Game name: nl7
Admin name: Dominator-7-
Reason: game ruin
Time of event: -
Further details: Den exw to replay ka8ws o dominator me ekane ban meta to game xwris kamia proidopihsh (den katalava pote ton logo) mallon epidh farmara enw oi alloi xwnontousan se fights...omws pros uperaspish m den uphrxe kapia proidopihsh prin xw8oun wste na paw mazi tous kai etc den tous prolavena zwntanous omws sto defence hmoun parwn

qqroukou-
13-07-2011, 03:10 PM
<@DA-Bot> -> [NoL]: [Baricel.] was banned by [Dominator-7] on 2011-07-12 (nl7) because: [game ruin] [PERMANENT]
pws se bannare aktos game kai grafei nl7?

akritis
13-07-2011, 04:13 PM
<@DA-Bot> -> [NoL]: [Baricel.] was banned by [Dominator-7] on 2011-07-12 (nl7) because: [game ruin] [PERMANENT]
pws se bannare aktos game kai grafei nl7? logika me banare molis teliose to game kai vghka...lol

RaMoNikOs.
13-07-2011, 11:16 PM
Κάντε το unban ένα τέτοιο άτομο δεν πρέπει να αλλάξει acc....:P
Tώρα σοβαρά...,μπορεί να είναι μην είναι καλός παίκτης αλλά το ίδιο ισχύει και για τον Dominator-7 οπότε μου φαίνεται λίγο δύσκολο να έκρινε (ο Dominator-7) πως ο χρήστης αυτός αξίζει ban και μάλιστα μέσα σε μία μάχη....

Dominator-7
14-07-2011, 01:14 AM
Λοιπόν τα πράγματα έχουη ως έξεις..στο 10min σε ένα fight που έγινε 3vs1 και ψόφησε ο Baricel έφαγε mute επειδή με έβρισε που δεν τον helpara,Από κείνο το σημείο και μετά (για κάνα 15άρτο +ως που έπεσαν και τα bots) το παλικάρι δεν ήρθε ποτε μαζί στα fight που δώσαμε..παρόλο που τον προειδοποίησα 2φορες δεν μου απάντησε ποτε και συνέχισε να farmarei.
δεν ξέρω αν θα γίνει θήβαν ο τύπος πάντως από μένα δεν έχει το support.

όσο αφορά εσένα γώσσα ραμονικe με ποιο δικαίωμα βγαίνεις και μιλάς/κρίνεις εσύ το game play μου??
κατέβα από το καλάμι σου και μη ξανά μιλήσεις για μένα.

akritis
14-07-2011, 01:52 PM
Λοιπόν τα πράγματα έχουη ως έξεις..στο 10min σε ένα fight που έγινε 3vs1 και ψόφησε ο Baricel έφαγε mute επειδή με έβρισε που δεν τον helpara,Από κείνο το σημείο και μετά (για κάνα 15άρτο +ως που έπεσαν και τα bots) το παλικάρι δεν ήρθε ποτε μαζί στα fight που δώσαμε..παρόλο που τον προειδοποίησα 2φορες δεν μου απάντησε ποτε και συνέχισε να farmarei.
δεν ξέρω αν θα γίνει θήβαν ο τύπος πάντως από μένα δεν έχει το support.

όσο αφορά εσένα γώσσα ραμονικe με ποιο δικαίωμα βγαίνεις και μιλάς/κρίνεις εσύ το game play μου??
κατέβα από το καλάμι σου και μη ξανά μιλήσεις για μένα.

den m eipate pote gia ta fights ka8ws xwnosastan monoi sas kai psofagate kai den sas prolavena alla sta defence hmoun parwn kai den katalava pote me ekanes kai ban....tespa ty pou mphkes kai eipes thn gnwmh s ka8ws den exw replay

xDooMsDaYx
15-07-2011, 09:54 AM
Το αίτημα σου δεν θα γίνει δεκτό και θα δεχτείς 1 εβδομάδα ποινή για το game ruin. Δεν χρείαζεται να σε παρακαλάνε για να πας σε fights είναι team game. Θα παρακαλούσα να υπάρχει περισότερη προσοχή στο μέλλον για να αποφύγουμε παρόμοια περιστατικά.

Timeban Created : 7 days.
Topic Closed.