PDA

View Full Version : [TEMPORARY] Unban Request : SOLOMON-KANE



SOLOMON-KANE
14-07-2011, 08:51 PM
Eleos Unban RequestYour Battle.Net nickname: SOLOMON-KANE
Game name: dunno
Admin name: DA-HB-01
Reason: leaver
Time of event: sto telos
Further details: koitakse na deis replay den katexo dioti eimouna sto power net tis geitonias mou kai epidi mas eixane skisei to kolosoufridi eno spagane ekana leave stin psyxra den tha pw psemata opote zito unban!

a-t-p-ietew
14-07-2011, 09:04 PM
afou 3ereis pos to bot 8a se ekane instant ban gt ekanes afti tin malakia kai bazeis kai ton eafto s se kopo kai ta staff pou anti na asxoli8oun me kati sovaro,einai anagkasmenoi na koitane tin ka8e "blakeia" p kanei o ka8e "blakas" edw
apo mena -1 sto unban s

(p.s ta blaka kai ta loipa dn ta eipa os prosvoli,gia na min iparxoun mperdemata)

To_XaO
14-07-2011, 09:18 PM
afou 3ereis pos to bot 8a se ekane instant ban gt ekanes afti tin malakia kai bazeis kai ton eafto s se kopo kai ta staff pou anti na asxoli8oun me kati sovaro,einai anagkasmenoi na koitane tin ka8e "blakeia" p kanei o ka8e "blakas" edw
apo mena -1 sto unban s

(p.s ta blaka kai ta loipa dn ta eipa os prosvoli,gia na min iparxoun mperdemata)

Den ginete na les kapoion emesws plein safws vlaka kai meta na les den ta lew prosvlitika.Tha fas ena wraiotato infraction otan to dinei kapoios armodios.Kai ti eisai esu p uperaspizesai tous staff?Xeria den exoun na grapsoun k perimenoun esena na tous dieukolineis?

Solomon ama thes to unban s kalo tha itan eisai ligo pio kosmios pisteuw :P
+1 apo mena gt eisai kairo sto community k metras

SOLOMON-KANE
14-07-2011, 09:34 PM
afou 3ereis pos to bot 8a se ekane instant ban gt ekanes afti tin malakia kai bazeis kai ton eafto s se kopo kai ta staff pou anti na asxoli8oun me kati sovaro,einai anagkasmenoi na koitane tin ka8e "blakeia" p kanei o ka8e "blakas" edw
apo mena -1 sto unban s

(p.s ta blaka kai ta loipa dn ta eipa os prosvoli,gia na min iparxoun mperdemata)

[Eleos]: [SOLOMON-KANE]: Forum: [] Games: [1082]. Avg loading time: [17.83s]. Avg stay: [96%]. Rated games (solo/team): [104] (14/90). ELO (solo/team): [1060.33] (1015.13/1105.52). Rank: [3580]. First game: [2010-11-13]. Last game: [2011-07-13].

vlaka na peis ta filarakia sou den se kserw den me ksereis min milas tha ypofereis

C0uP_d3_GrAcE
14-07-2011, 09:38 PM
Εφοσον παραδεχεσαι το λαθος σου και λογω καλων στατς, θα γινει δεκτο το αιτημα σου!
Θα δεχτεις 7 ημερες ποινη ομως για το παραπτωμα σου!


Timeban Created.
Days : 7
Topic Closed.