PDA

View Full Version : [TEMPORARY] Unban Request : ShadoW[HunteR]



ShadoW[HunteR]
21-07-2011, 02:05 AM
Eleos Unban RequestYour Battle.Net nickname: ShadoW[HunteR]
Game name: AP1579
Admin name: LucianTheLycan
Reason: manners
Time of event: καπου στο 50
Further details: [Eleos]: [Shadow[HunteR]] was banned by [LucianTheLycan] on 2011-07-20 (AP1579) because: [manners]





Well...αρχίζουμε χαλαρά το game μαζί...πάω σε lane με lypamai_sygnwmi και "φαρμαρουμε" χαλαρά...παίρνουμε fb και κάνα δυο kill...μετά αφού βλέπω ότι χρειάζονται βοήθεια πάω top...tecpa εκτος του ότι πήγα πάνε να m ''stealaroun'" k όλας k εγώ έτσι όπως είδα όλη την φάση εκνευρίστηκα λίγο...από εκεί άρχισαν όλα...Το παραδέχομαι πως στο game ήμουν λίγο άσχημα από manners..αλλα ΠΑΝΤΑ στα όρια του community...Τι εννοώ?? οι μονες ''προσβολές'' που είπα είναι ζώο-άσχετε-βόδι και διαφορα παρόμοια...για να μην τα πολυλογώ είχα γίνει 2 φορες mute από τον admin...και μου είχε πει να ηρεμήσω...εγώ από τότε δεν "ξαναπροσβαλα" ούτε τίποτα...τέλος πάντως για να καταλήξω κάπου...χωνόμαστε mid και κερδίζουμε ένα σημαντικό team fight και ήταν 4 enemy dead και 3 άτομα free να σπάσουμε...πάω πάνω με τον εν λόγο admin...και εγώ πάω και "pusharw" στο lane...αλλα αυτός αντιθέτως βρήκε πιο σωστό να πάει WOODS να FAMRAREI!!!

μόλις το είδα αυτό κάτι έπαθα...δεν μπόρεσα να συγκρατηθώ και τον αποκάλεσα ''mousxari'' :/

και ναι...προσβλήθηκε τόσο από αυτήν έκφραση που με έκανε ban...


Πιστεύω πως θα μπορούσε κάλλιστα να μου κάνει perma mute αφού τον ΠΡΟΣΒΑΛΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ και να αποφύγουμε το ακραίο ban...



Επίσης σύμφωνα πάντα με τα rules:
Το community είναι ελαστικό σε κάποιες συμπεριφορές και χαρακτηρισμούς όπως "μαλάκας", "γίδι", "άμπαλος" κλπ. Ωστόσο, αν τέτοιου είδους χαρακτηρισμοί χρησιμοποιούνται επανειλημμένα θα πρέπει αρχικά να τιμωρούνται με mute και αν δεν υπάρξει συμμόρφωση με ban.



δεν έχω κάτι άλλο να πω...πιστεύω πολύ ακραίο ban και λόγο αυτού εγώ θα αναγκαστώ για μια βδομάδα (ίσως και πιο πολύ να μην παίζω)


ευχαριστώ για τον χρόνο σας





p.s. δεν ξέρω t παίζει με το replay mannager και m δείχνει το chat μονο μέχρι το 40 (αν ξέρει κανεις ας μου πει) και έτσι δεν μπορώ να βάλω το αντίστοιχο chat του ban (αν μπορεί κάποιος ας το βάλει)


ευχαριστώ!

C0uP_d3_GrAcE
21-07-2011, 02:13 AM
Οπως λεει και το παραρτημα απο τους κανονες, ο διαχειριστης εκανε οτι επρεπε!
Ειδε πως δεν συμμορφωθηκες πολλες φορες αρα σου εδωσε τον αποκλεισμο!
Το φορουμ ειναι ελαστικο σε τετοιους χαρακτηρισμους αλλα οχι αν τους επαναλαμβανεις
καθ'ολη την διαρκεια του παιχνιδιου! Τοτε υπαρχει θεμα κακων τροπων!
Θα σου δωθει μια ποινη 7 ημερων! Σε παρακαλω πολυ να εισαι πιο προσεκτικος στο μελλον!

Timeban Created.
Days : 7
Topic Closed.