PDA

View Full Version : [DENIED] User Abuse : ALA-BAH



Marioc)
25-07-2011, 10:11 PM
Eleos User Abuse ReportAccused Battle.Net account: ALA-BAH
Your battlet.net Account: marioc)
Game name: AP*****
Abused rule: Eipa Solo Mid Kai Hr8e.
Time of event: Stin Arxi Tou Game.
Further details: Loipon o kirios ALA-BAH enw eipa solo mid stin arxi ir8e mid xwris na pi solo mid. kai meta ektos twn allwn ( diladi to oti dn me afise na pe3w to mid pu eixa pei oti 8elw solo ) den sevastike oute tn epilogi mu + oti ekane tn kinezo kata ti diarkeia p tn rwtaga gt ir8es mid? gt m xalac to game apo tn arxi? dn apadage se kanena erwtima ekane to xavale tou me tn m8 tou Aroanna kai auto itan p me ekneurise ikanopoiitika poli.Kai gnka se olo to game treis laloun kai duo xoreuoun.o UnLiMiTeD.WaR- bori na sas to epivevewsi nomizw epidi apla to pedi dn ipirxe...
Euxaristw Ek Twn Prwteron.

Den_Poloume
25-07-2011, 10:14 PM
φιλε μου χωρις replay ή χωρις καποιον να υποστιριζει οσα λες δεν γινετε να σε πιστεψουν και πιστευω οτι το αιτημα σου δεν θα γινει δεκτο.

UnLiMiTeD.WaR-
25-07-2011, 10:15 PM
Imoun kai egw sto game kai opws ta leei o thread starter einai..
Tou xalase to game ton milousame kai autos ekane les kai den ipirxame kai ekane xavale me tous m8s tous.

Marioc)
25-07-2011, 10:18 PM
sorry gia to spam alla 8a prp na apadisw stin 1i apadisi. loipon file replay dn borusa na kratisw efoson to game egine ff apo tous sentinel ( scourge emeis ) kai lgka i to pc m exi prob k otan ginetai ff kapio game dn bori na kanei save replay. i to pa8enun oloi. tecpa as to krinei kapios armodios auto!

UnLiMiTeD.WaR-
25-07-2011, 10:21 PM
Oriste kai to replay
To anevasa egw.

Den_Poloume
25-07-2011, 10:25 PM
sorry gia to spam alla 8a prp na apadisw stin 1i apadisi. loipon file replay dn borusa na kratisw efoson to game egine ff apo tous sentinel ( scourge emeis ) kai lgka i to pc m exi prob k otan ginetai ff kapio game dn bori na kanei save replay. i to pa8enun oloi. tecpa as to krinei kapios armodios auto!

soz kai egw gia to spam alla file moy na 3es oti otan patan !ff sto game to replay kratiete apo mono toy kai einai ayto poy legete LastReplay alla na 3es oti sinexeia allazei to replay.alla eytixos to anevese o filos soy.kali tixi apo emena kai twra poy anebike to replay +1 apo emena.

Fatalist.
25-07-2011, 10:32 PM
Eleos User Abuse ReportAccused Battle.Net account: ALA-BAH
Your battlet.net Account: marioc)
Game name: AP*****
Abused rule: Eipa Solo Mid Kai Hr8e.
Time of event: Stin Arxi Tou Game.
Further details: Loipon o kirios ALA-BAH enw eipa solo mid stin arxi ir8e mid xwris na pi solo mid. kai meta ektos twn allwn ( diladi to oti dn me afise na pe3w to mid pu eixa pei oti 8elw solo ) den sevastike oute tn epilogi mu + oti ekane tn kinezo kata ti diarkeia p tn rwtaga gt ir8es mid? gt m xalac to game apo tn arxi? dn apadage se kanena erwtima ekane to xavale tou me tn m8 tou Aroanna. kai gnka se olo to game treis laloun kai duo xoreuoun.o UnLiMiTeD.WaR- bori na sas to epivevewsi nomizw epidi apla to pedi dn ipirxe...
Euxaristw Ek Twn Prwteron.

Abused rule: Eipa Solo Mid Kai Hr8e.

Καινουργιος κανονας ειναι αυτος και δεν τον ξερω?Φιλε το double laning δεν ειναι bannable.
Πριν ερθεις να τον κανεις post μπορουσες να κοιταξεις τους κανονες...Δεν υπαρχει abuse προς τον κατηγορουμενο.

Crazy.Pumpers
26-07-2011, 02:02 PM
Re ti allo 8a akousw edw mesa !!!! abuse ton TOP SOLO ALA-BAH !! panagitsa m !!!

Marioc)
26-07-2011, 02:09 PM
loipon bumpers.. akouse me.. dn einai oti dn ton 4erw .. tn exw dei 2-3 fores mid k itan kalos dn lew alla to na lew solo mid na pigenw na erxetai na tn rwtaw 1 ) giati 2 ) giati 3 ) giati kai na mn m apadai kai na kani xavale me tn m8 tou dn einai wreo.. gi auto loipon pira tn apofasi tou abuse .. gt eim siguros oti oute se allon 8a t arese ... tecpa dn 3anamilaw sto topic afto as to krinei allos auto edw kai oxi ec. thanx. (soz gia spam)

IcEMaN_
26-07-2011, 06:47 PM
to oti einai polu kalos sto solo denleei tpt pedes. den simenei oti mporei na exei eristiki sumperifora k na kineite etc apenanti sto team t. prepei na mathe na sevete kai na pezei omadika pou sto katw katw omadiko game einai i dota.

OtiNanaiBans
26-07-2011, 06:48 PM
Σε όποιο lane γουστάρει θα πάει ο άλλος απο πότε θα σας ρωτήσει και είναι abuse?

Eptwxeusame
26-07-2011, 07:01 PM
re paidia eiste sovaroi ??? kopste to krak !!!!!! t abuse einai afta..... marie...SOVARA RE PSILE TWRA ????

desard777
26-07-2011, 07:13 PM
file apo tin stigmi pou kapoio game paei ff ginete save aytomata,tespa dld erxese kai kaneis abuse epidi den se afise na katseis mid ??
giati den pigenes se allo lane na telionei i upo8esh

living
26-07-2011, 07:15 PM
sinfwnw me to paidi exei dikio gt o allos xwris na pei tpt pige mid

Marioc)
27-07-2011, 12:35 PM
eda4i simfwnw.. to double lane dn einai logos gia abuse.. oute to oti hr8e mid.. ALLA TO OTI ERXETAI MID. enw lew solo mid kai to 9ema eine da3 na m pei paw mid i kati kai na tn rwtaw giati xalas games? na t lew fige apo mid kai na mn milaei na mn milaei na me nevriazi akoma perisotero kai kapia fasi na lei re pedia eklase kaneis? auti i eristiki siberifora ek merous tou einai a8lia kate me kai pisteuw oti kai o YaphetS) na itan.. pali to idio na ekana. dld opios na ne game para game na su gamai ta games? e pu 8a pai auti i katastasi dld r seis? ( soz kai gia to spam alla eprepe na pw alli 1 fora tin gnwmi mu. )

ALA-BAH
27-07-2011, 06:41 PM
eda4i simfwnw.. to double lane dn einai logos gia abuse.. oute to oti hr8e mid.. ALLA TO OTI ERXETAI MID. enw lew solo mid kai to 9ema eine da3 na m pei paw mid i kati kai na tn rwtaw giati xalas games? na t lew fige apo mid kai na mn milaei na mn milaei na me nevriazi akoma perisotero kai kapia fasi na lei re pedia eklase kaneis? auti i eristiki siberifora ek merous tou einai a8lia kate me kai pisteuw oti kai o YaphetS) na itan.. pali to idio na ekana. dld opios na ne game para game na su gamai ta games? e pu 8a pai auti i katastasi dld r seis? ( soz kai gia to spam alla eprepe na pw alli 1 fora tin gnwmi mu. )

katarxas se polla post s dn katalavainw ti grafeis...dn kserw akoma an exeis paei sxoleio....an 8umamai kala gi to game..epeidh dn mou anoigei to replay...eixa pei solo...k sou eipe k h aroanna paei solo o ALA k esu eleges ta dika s...g auto k egw dn apantousa...[dld na apantas einai kako...na mhn apantas einai pali kako...ti 8a ginei me sas ] ti 8elete epitelous !

The_superman
27-07-2011, 10:16 PM
loipon oti to "eipa solo mid kai ir8e" simfono den einai rule alla einai game ruin...to paidi exei dikio den mporeis na to kaneis afto +1 sto report mazi so0 file

Wiz.Jiz
27-07-2011, 10:39 PM
Sumfwna me th tapeinh m gnwmh auto p ekane o mate t paidiou einai GAME RUIN ... dioti ginete eskemenh katastrofh t game tou paidiou p kanei to abuse

KaKaLoV
27-07-2011, 10:41 PM
epeidi se polla games to exw dei na malwnoun me ta solo mids kai na ginetai mpaxalo oli i omada, exw na proteinw an mporoun oi armodioi na emfanizoun ton paixti me to megalutero elo apo ka8e team gia na ginetai automata captain tis omadas.ustera 8a mporei na dwsei odigies poios 8a paei se poio lane kai genika na organonei to team tou.sorry gia to spam kai apo mena.

Jabonaki
28-07-2011, 12:44 AM
χα0χ0α0χ0α0 ρε το ειδα και πεθανα στα γελεια :


''ALA-BAH:Mariana Klanei kaneis ?'' xa0x0a0x0a0x


Οκ ontopic: δεν υπαρχει κανονισμος για το solo mid αν τρογεστε και δν κανει κανεις πισω τοτε κακο του κεφαλιου σασ παρτε LOSE μ αρεσει π του κανεις και ελα forum χωρις καν να δεις τους κανονισμους -1


GL

KirChhOff
28-07-2011, 10:16 AM
Μιας και θα πάει GY λόγοω ανύπαρκτου λόγου....
Ένα έχω να πω
Ά ρε Γιώργο... Μπήκες πάλι ορεξάτος χτες και γέμισε το User Abuse ALA-BAH....

L[w]T_
28-07-2011, 10:24 AM
Fail abuse !!!!! http://www.mymgn.com/board/showthread.php?41368-Battle.Net%C2%AE-Channel-%E2%80%9CClan-NoL%E2%80%9D-Rules-and-Terms Vlepeis TPT pou na leei "Oti enas user den mporei na paei mid an enas allos to exei pei prwtos??" Gia pes mou gia na 3erw.


Aaa kai kati allo!!! Afou les sou xalase to game giati den ekanes esu tin kali pra3i kai na pas se allo lane ???

sHaDoW)KiLLeR
28-07-2011, 10:43 AM
Eleos User Abuse ReportAccused Battle.Net account: ALA-BAH
Your battlet.net Account: marioc)
Game name: AP*****
Abused rule: Eipa Solo Mid Kai Hr8e.
Time of event: Stin Arxi Tou Game.
Further details: Loipon o kirios ALA-BAH enw eipa solo mid stin arxi ir8e mid xwris na pi solo mid. kai meta ektos twn allwn ( diladi to oti dn me afise na pe3w to mid pu eixa pei oti 8elw solo ) den sevastike oute tn epilogi mu + oti ekane tn kinezo kata ti diarkeia p tn rwtaga gt ir8es mid? gt m xalac to game apo tn arxi? dn apadage se kanena erwtima ekane to xavale tou me tn m8 tou Aroanna kai auto itan p me ekneurise ikanopoiitika poli.Kai gnka se olo to game treis laloun kai duo xoreuoun.o UnLiMiTeD.WaR- bori na sas to epivevewsi nomizw epidi apla to pedi dn ipirxe...
Euxaristw Ek Twn Prwteron.

Και εμενα δυο παιδια ηρθαν και μου πηραν τις καραμελες και τις φαγανε! :(
Και οταν τους ρωτουσα γιατι τις πηραν δεν μου απαντουσαν :(

Ελα ρε φιλε δηλαδη οκ! Τιποτα καλυτερο δεν ειχες να κανεις? Καθεσε και κανεις abuse γιατι πηγε mid αντι για σενα?
Δηλαδη εγω που ειμαι admin αν τους εκανα και ban, θα ειχα κανει καμια διακοσαρια ατομα ban γιατι μου πηραν το mid!

Αντε βγητε καμια βολτα, εχει πηξει το κεφαλι σας με το να κλεινεστε μεσα και να παιζετε dota!

Marioc)
28-07-2011, 11:51 AM
tous kanones tous exw prose3i file.. alla to 8ema einai oti enw lew solo mid aftos kani ta dika t... dld erxetai mid.. kai kapia fasi opos les kanei "Mariana eklase kaneis?" e dld ti ein auto? ase p mesa se ola auta m to kane kai sto proigoumeno game apo to opoio dn boresa na kratisw to replay... alla ok 8elw na pisteuw oti mono k mono gia to ruin p kanei afou dn dinei apadiseis stis safeis erwtiseis p tou kanw 8a faei kapia poini..!

StFuOmFg
29-07-2011, 04:43 AM
Abused rule: Eipa Solo Mid Kai Hr8e.

Δεν υφίσταται αυτό το rule.

Abuse Denied.
Topic Closed.