PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : the_b3auty



ButrouL
28-07-2011, 07:18 PM
Clan Nol Admin Abuse ReportAccused Battle.Net account
the_b3auty Your Battle.Net account
Butroulol Offence of Admin
kick sto lobby Time of event
Πέμπτη 28 Ιουλίου ~22:00 (nlviva) Further details:
Εκανα ένα alt tab για lescos ενω περιμεναμε slot , και εβαλα και ενα τραγουδι στο youtube να παιζει...
Μιλαμε για το πολυ 20 δευτερολεπτα δηλαδη
Γυρναω και βλεπω οτι εχω φαει kick
κανω !getgames στο IRC και μου γραφει nlviva 9/10 +0 δηλαδη ειχε κανει ξερο closed το slot
Της κανω whisper ανοιξε το να μπω και μου απανταει οτι πηγα afk και δεν μπορουσε να ξεκινησει το game :S
Της εξηγω οτι δεν εκατσα afk για παραπανω απο 20 δευτερολεπτα και μου απανταει παλι οτι τοση ωρα ηταν ανοιχτο το slot επρεπε να ειχα μπει, και οτι το ειχε κανει για εμενα closed.
Και ρωταω εγω τωρα,αν το εκανε για μενα γιατι δεν μου το ειπε?
Επειδη λοιπον μου μυριζει οτι απλα πηρε το slot για φιλο με την "δικαιολογια" οτι εκατσα afk και δεν ξεκιναγε το game θελω να εξεταστουν τα logs!
Το χειροτερο μεν ειναι να προσπαθεις να συθενοηθεις μεσω whisper και να σου λεει ο admin ελα μην με πριζεις κ.α
Το οτι εγω περιμενα 10 λεπτα να γεμισει το game και τελικα εφαγα kick δεν τους λεει κατι!
Αν ειχα κατσει afk να παω να φερω τσιγαρα οκ να το δεχτω , αλλα οχι να κανεις alt tab για τα lescos και μετα να σε εχουν kickarei γιατι και καλα σε περιμενανε ΟΛΟΙ, τι αλλο θα ακουσουμε?!

YaSm1n
28-07-2011, 08:27 PM
me evrize se Wisps k t elega 8elW na paiks7Wmin m enoxleis kane post!! Den ekane spoof k itan parapanW apo 20 sec pou leei!! As doun ta logs!! den ekanes spoof se kanW kick k leei o kafe slot..kapakia m milas me eisp k blepW pWs eniWses k den kanW hold kanenan..S leW mpes anoigW slot kai prolabainei allos, tou leW den xWras ton diWxnW k mpainei to slot pou i8ele to paidi!! Efoson autos prolabe mpike!! Mou ta prikses sto game kai me eipes kai kolozWo ..As ekanes Spoof..Zitas kai ta resta!!

8a pW kai sta paidia pou itan sto game na poun, an kai nomizW fainetai apo ta logs!! Ex7 kai to ss pou m vrizei alla den kserW pWs na to balW!!

ButrouL
28-07-2011, 08:48 PM
Οταν σου μιλανε και δινεις απαντησεις του στυλ "μην με πριζεις τωρα παιζω game , δεν με νοιαζει ας εκανες spoof κ.λ.π."
ενω η normal απαντηση θα ηταν "sorry εκανα μαλακια"
Εννοειτε πως θα σε βρισω , ποσο μαλλον εκεινη την στιγμη που εχω τσαντιστει κιολας γιατι περιμενα τοση ωρα για να παιξω.
Τελικα οντως κραταγες slot για καποιον και δεν το παραδεχοσουν οταν σου ελεγα οτι εχεις closed στα whispers. nice! ^^
Με εφερες στο αμην οταν το επαιζες τρελη οτι και καλα για μένα ηταν closed και δεν προλαβα να μπω γιατι σε ρωτησα την ποιο λογικη ερωητηση: Αν ηταν για μένα γιατι δεν εκανες hold ωστε να μπω ΕΓΩ?
Και πηρα για απαντηση: Δεν εχεις ευκολο nick , να προλαβενες να μπεις!
Ε ΤΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟ?!
Μεχρι και τωρα που το γραφω αναρωτιεμαι ποσο ουφο μπορει να εισαι για να γραψεις αυτο το πραγμα σε καποιον που ενω εφαγε kick μετα απο 10 λεπτά αναμονής, προσπαθει να βρει το δικιο του...
Καθομουν και whispara 5 λεπτα για τα αυτονόητα...
Δεν πειραζει που δεν μπορεις να βαλεις το screenshot , θα στο ξαναπω εδω!
Απο το σημερινο συμβαν κατεληξα στο συμπερασμα οτι εισαι Κολόζωο και πρεπει να μαθεις:
1) Nα μιλας και να φερεσαι καλυτερα σε ολους τους user.
2) Δεν ειναι ολοι μουνοδουλοι εδω μεσα!

YaSm1n
28-07-2011, 09:08 PM
Sou milaga polu omorfa kai esu eleges malakies!! kai polu asxoli8ika na sou apantaw!!

ButrouL
28-07-2011, 09:10 PM
Δεν υπήρχε λόγος να κάνεις alt tab ενώ ήσουν στο lobby και γιατί? Για να βάλεις lescos.
Μπορεί όντως να ήθελε το slot και το ότι έκατσες afk να ήταν απλά η αφορμή του kick.
Ε μα ακριβως αυτο εγινε ρε φιλε , και δεν το παραδεχεται.
Γενικα ηταν πολυ βιαστικο kick, και 2 λεπτα εχει τυχει να περιμενω για spoofs δεν kickareis ετσι ξερα.
Και αμα το κανεις δεν απαντας στα whisper να πεις αυτες τις βλακειες για να δικαιολογηθεις.
Αναγκαζομαι να whisparw και μου απανταει μην με πριζεις.
Λες και εγω γιαυτο μπαινω BNet, για να κανω whispers την the_b3auty, αλλη δουλεια δεν ειχα :S


Sou milaga polu omorfa kai esu eleges malakies!! kai polu asxoli8ika na sou apantaw!!
.....

YaSm1n
28-07-2011, 09:19 PM
Eisai xazos??? Den i8ela slot leme ..molis se kickara eipe to paidi!! As baloun ta logs eleos!!

ButrouL
28-07-2011, 09:19 PM
kai fusika -1 sto abuse k egw imoun mesa k o tupos einai pio xazos k apo xorta vrizei k sto lobby k sto channel tis nol k zitaei k ta resta

Δεν σε θυμαμαι στο game, αν δεν ησουν μεσα γιατι ανακατευεσαι? εισαι σφουγγοκολαρια της b3auty?
Και τι φαση? γιατι τοση κακια?
Ειδες topic με butroul και βγηκες να με κατηγορισεις οτι ΓΕΝΙΚΑ βριζω στο καναλι?
Πας καλα?


Eisai xazos??? Den i8ela slot leme ..molis se kickara eipe to paidi!! As baloun ta logs eleos!!

Συνεχιζεις ομως να με προκαλεις, και εγω αμα σε βρισω οπως κανεις εσυ θα φαω ban απο το forum!

Spook_Show
28-07-2011, 11:21 PM
Όταν τελειώσετε τους τσακωμούς πείτε μου και σε πιο bot έγινε το game. Αλλά μην σας τη χαλάσω. Συνεχίστε τη δουλεία σας.

YaSm1n
28-07-2011, 11:31 PM
10 i 11
den 8umamai!! alla suni8ws se 11 kanw egw!! opote ekei tseckare !!

Spook_Show
28-07-2011, 11:46 PM
[Thu Jul 28 16:58:30 2011] [GAME: nlviva] [Local]: Players not yet spoof checked: Butroulol, god_Warrax
[Thu Jul 28 16:59:15 2011] [GAME: nlviva] [Lobby] [The_b3auTy]: !start
[Thu Jul 28 16:59:15 2011] [GAME: nlviva] admin [The_b3auTy] sent command [start] with payload []
[Thu Jul 28 16:59:15 2011] [GAME: nlviva] [Local]: Players not yet spoof checked: Butroulol
[Thu Jul 28 16:59:18 2011] [GAME: nlviva] [Lobby] [The_b3auTy]: !open 8
[Thu Jul 28 16:59:18 2011] [GAME: nlviva] deleting player : was kicked when opening a slot
[Thu Jul 28 16:59:23 2011] [GAME: nlviva] [Lobby] [god_Warrax]: ena slot
[Thu Jul 28 16:59:24 2011] [GAME: nlviva] [Lobby] [god_Warrax]: ginetai;
[Thu Jul 28 16:59:29 2011] [GAME: nlviva] [Lobby] [The_b3auTy]: !close 8

Τα 50 second για sc θεωρούνται πολλά. Ήσουν πολύ ώρα στο lobby και παρόλα αυτά σε περίμενε και 1 λεπτό ακόμα. Το slot το ζητάνε μετά. Οπότε δεν το έκανε σίγουρα γιαυτό. Απλά ήθελε να παίξει game λίγο γρήγορα και να μην περιμένει 5 λεπτά για ένα sc. Είναι επιλογή του νομίζω. Δεν μπορώ να δώσω κάποιο warn γι'αυτό.



[B]Admin abuse Denied / Closed.