PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : f4Ck)u2.



Dean.Winchester
30-07-2011, 09:50 PM
Clan Nol Admin Abuse ReportAccused Battle.Net account
f4Ck)u2. Your Battle.Net account
eeu Offence of Admin
μου κανει Ban για unpause Time of event
στο τελος Further details:
παιζαμε το game και σε μια φαση ο admin potm κανει ενα imBa leap και χανει για αλλη μια φορα, γραφω στο All ''XA'' μετα με τρωνε αυτοι και γραφουν ''ΧΑ'' και παει λεγοντας.Γινεται ενα Battle και ο ΑΑ μας κανει ενα 2ο στο fog πανω τους,αρχιζει να κλεει ο pudge, εχουμε εναν διαλογο εγΩ νομιζΩ οτι ειχε Vision επειδι ειχα πατισει το loth αυτος λεει οχι με Caps και κατι αλλα γινεται mute μετα γινομαι και εγΩ γτ ειπα κατι για mym,μετα απο 2min πανΩ κατΩ νομιζΩ κανΩ pause γτ χτυπησε το τηλεφΩνο και ο αλλος με κανει BaΝ

EbToxX
30-07-2011, 09:58 PM
Clan Nol Admin Abuse ReportAccused Battle.Net account
f4Ck)u2. Your Battle.Net account
eeu Offence of Admin
μου κανει Ban για unpause Time of event
στο τελος Further details:
παιζαμε το game και σε μια φαση ο admin potm κανει ενα imBa leap και χανει για αλλη μια φορα, γραφω στο All ''XA'' μετα με τρωνε αυτοι και γραφουν ''ΧΑ'' και παει λεγοντας.Γινεται ενα Battle και ο ΑΑ μας κανει ενα 2ο στο fog πανω τους,αρχιζει να κλεει ο pudge, εχουμε εναν διαλογο εγΩ νομιζΩ οτι ειχε Vision επειδι ειχα πατισει το loth αυτος λεει οχι με Caps και κατι αλλα γινεται mute μετα γινομαι και εγΩ γτ ειπα κατι για mym,μετα απο 2min πανΩ κατΩ νομιζΩ κανΩ pause γτ χτυπησε το τηλεφΩνο και ο αλλος με κανει BaΝ

Dn exeis idea poso poli 8elo na se pistepso alla There's no proof.Bale replay man kai meta ta leme ;)

Om3rTa
30-07-2011, 10:09 PM
pragmatika aporo gia pion logo ton ksanaakanate admin auton prin ligo epeksa 1 game to opioi itane fail genikos kai epidi briziomastan oloi metaksi mas mas ekane mute se mena to kratise omws PERMA kai m grafi unmute?den- ase p stin arxi me ekane kai akira mute se lg 8a tou kanw kai egw abuse na faei to 2o demote na isixasei.

Luck]sto[NoLag
30-07-2011, 10:21 PM
Τα λες λάθος νομίζω ''φίλτατε'' bs . Συνέβησαν τα όσα συνέβησαν και τρώμε και οι 2 mute αφού στο all με caps ( rage ) κατηγόρησα τον appa ότι είχε maphack και ακόμα το πιστεύω καθώς μου έκανε 2 slow στο fog στο άκυρο . Τότε δεχτήκαμε και οι 2 mute για ακατάσχετο spam και annoying flamming στο all και μετά από κανένα λεπτό κάνεις pause για το mute που δέχτηκες για αντίδραση και εκεί τρως το ban σωστό imo σύμφωνα με τα rules . Abuse δεν υπάρχει αντίθετα όπως σου είπα και στο παιχνίδι κάνε unban request .

FoTaKoSG4
30-07-2011, 10:35 PM
1.3 Game ruining (Καταστροφή παιχνιδιού)
η.Άσκοπη χρήση του Pause. (πχ σαν αντίδραση επειδή διαφωνεί σε mute που έγινε από admin.)

Καληνύχτες.

Dean.Winchester
30-07-2011, 11:05 PM
εκανα pause μετα απο 2min πανΩ κατΩ επειδι χτυπησε το τηλεφΩνο μου
αλλα επειδη σας ειχα παει αιμα αφορφη Ψαχνατε

Luck]sto[NoLag
30-07-2011, 11:13 PM
εκανα pause μετα απο 2min πανΩ κατΩ επειδι χτυπησε το τηλεφΩνο μου
αλλα επειδη σας ειχα παει αιμα αφορφη Ψαχνατε

Με τέτοια weaver που τις λες b και κάθετε να φάει το silence να μην μπορεί να κάνει sukuchi και εν συνεχεία να τρώει rupture και να σου δίνει το λιγότερο 10 kill τότε ναι μπορεί να δικαιολογηθεί η έκφραση που χρησιμοποίησες '' μας είχες πάει αίμα '' .
Επειδή όπως επιμένεις εγώ πιστεύω ξεκάθαρα ότι έκανες pause για αντίδραση και όχι επειδή χτύπησε το τηλέφωνο σου . Γνώριζες ότι απαγορεύεται να κάνεις pause ενώ είσαι muted και παρόλα αυτά το έκανες τσίμπησες το σωστό σου ban και μετά αφού έγινες auto-unmute σκέφτηκες την δικαιολογία ότι χτύπησε το τηλέφωνο σου . Μην επιμένεις είναι ηλίου φαεινότερον ότι έχεις άδικο

Dean.Winchester
30-07-2011, 11:21 PM
ε ναι ξερεις εσυ τι γινεται στο σπιτι tespa Ψεματα δεν λεΩ το λαθος ηταν του admin, που οπΩς λεΩ αφορφη εΨαχνε

FoTaKoSG4
31-07-2011, 07:55 AM
Εγώ θεώρησα πως έκανες pause για αντίδραση σε mute που απαγορεύεται και σε έκανα ban.Δεν αλλάζω γνώμη.Ενώ θα μπορούσες να κάνεις unban request έκανες abuse.Το ban ήταν σωστό αλλά θα σου έδινα +1 σε unban.Φάε το κεφάλι σου τώρα.

Sexy_mo_mo
31-07-2011, 11:36 AM
O admin f4ck)u2. δεν θα δεχτεί κάποιο warn Ο User eeu ειρωνευότανε στο all και λογικό ο admin να θεωρήσει το Pause για αντίδραση στο mute όμως θα παρακαλούσα να είσαι λίγο πιο ελαστικός σε τέτοια θέματα και να μην κάνεις έτσι έυκολα ban.
Abuse Denied.
Topic Closed.