PDA

View Full Version : [REJECTED] Unban Request : RunteS



RunteS
31-07-2011, 05:29 AM
Clan NoL Unban RequestYour Battle.Net nickname: RunteS
Game name: Nlbutter
Admin name: Butterfly_3
Reason: Manners
Time of event: End of the game.
Further details: E re paidia sugnwmh dld ilikrina eipa sto all : Auton ton blaka p me vrizei oli tin wra giati dn ton kanete ban GAMW TH PANAGIA M ( ap ta neura m ) giati sto allies chat me ebrize me elege : asxeto , axristo , ilithio , blaka , malaka , gamw th mana soy ... genika oti uparxei ston planhth kai apoti katalabenete eixa brethei se poli duskolh thesi.. dn to ithela dld pws na to pw genika dn ithela na prokalesw !!!! Sygnwmi !!!! to pire ligo varia i Butterfly me to manner m kai me ekane ban alla uposxomai pws dn tha to ksanakanw giati to NoL ine ena poli kalo channel ( glips glips ;p ) kai ta loipa ! auta... adio omorfoulides... an boreite kante me unban gt dn eftaiga egw epeidi kapioi eixan oreksi 4 h wra to prwi gia fasaries.. ksana SYGGNWMHH!!!!!!! :(


* Dn exw replay gt me ekane meta ban kai epeksa kialo game kai dn kratisa last replay alla tha sas milisei kai i idia i butterfly... :S

butterfly_3
31-07-2011, 05:37 AM
koita de to pira proswpika ta rules akolou8isa
ta opoia lene an vrizoun ta 8eia einai ban
tespa to paidi de milise sto all se oli ti diarkeia tou game k den edwse alli aformi
de xerw ti ginotan sto team tou mporei ontws na upirxe kapoia entasi k na aganaktise
alli fora na eisai pio psuxraimos
sto team s de 8umamai poioi alloi epaizan mono ton 48.xatzhs 8umamai

Homefr0nt
31-07-2011, 02:10 PM
Epidi to paidi dn milise sto game dn simenei pws 8a exei k deuteri eukairia to palikari evrise panagia dn prokite na ginei unbanned paides!!Mn to psaxnete ! Oute mia sto ekatomirio! :)

SteNi0tiS
31-07-2011, 06:17 PM
Epidi to paidi dn milise sto game dn simenei pws 8a exei k deuteri eukairia to palikari evrise panagia dn prokite na ginei unbanned paides!!Mn to psaxnete ! Oute mia sto ekatomirio! :)

Den nomizw na eisai esu aytos pou tha pei ama ginei unban i oxi .Ase tin douleia ayti sto staff ....

suree
01-08-2011, 12:00 PM
Doste unban oloi dikeoumaste mia 2h eukeria :)

gf_man
01-08-2011, 01:05 PM
+1 sto unban tou runtes eine kalo pedi ton kserw exoume peksi polla games mazi den brizi kan kai idika thia ton kserw apo wc3 tcp pisteuo oti afto tha eine i apofasi tou staff gt eine manners gia thia.. gl runtes

shadowfiend-
01-08-2011, 09:54 PM
paidia borei auta p lew na mn metrane gia sas alla egw tin gnwmi m tha tin pw!!! o RunteS exei upomonh elefanta kai borei na kratithei apeira oso ki na ton vrizeis alla wres wres vgainei ektos eautou !! Mn ton blepete etsi einai ap ta polu kala paidia kai aksizei mia deuteri eukairia!!! To ban htan safestata swsto alla an dn to eixe metaniwsei dn tha zhtouse unban.. pistepste me!!!

s0t0s
03-08-2011, 02:43 AM
Οσο ελαστικος και διατεθιμενος να ειμαι ωστε να δωσω μια μεγαλη ποινη αντι για μονιμο αποκλεισμο, βαση αυτου εδω (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?57148-SOLVED-Admin-Abuse-Runtes&highlight=abuse+runtes) ο αποκλεισμος παραμενει μονιμος.
Συμβουλη: Υπαρχει το user abuse section και για τους πιο ευεξαπτους,αν βλεπετε οτι δεν μπορειτε να κρατηθειτε ΜΗΝ πατατε το enter.

Rejected.
Topic Closed.