PDA

View Full Version : [TEMPORARY] Unban Request : strid3r



strid3r
31-07-2011, 04:35 PM
Clan NoL Unban RequestYour Battle.Net nickname: strid3r
Game name: nlaima
Admin name: PSINAKIS_HLIAS
Reason: []
Time of event: Χθες κατα τις 00.00
Further details: Χθες το βραδυ μπηκα να παιξω κανα game και στο δευτερο που μπηκα με το που αρχισε το παιχνιδι κολουσα υπρεβολικα σε βαθμο που δεν μπορουσα να επιλεξω τις ταβερνες και μετα απο κανα λεπτο επεσα...προσπαθουσα να επαναφερω την συνδεση για να μπω να εξηγησω αλλα δεν ειχα internet ολο το βραδυ μολις τωρα καταφερα να μπω και ειδα οτι εχω ban.Δεν μπορω να καταλαβω για ποιον λογο εγινα ban αφου το game μολις ειχε αρχισει και δεν ειχα λογο να βγω ουτε επεσα σε κρισιμο σημειο στο 2 λεπτο εγινε οτι εγινε...
Replay δεν μπορεσα να βρω στο last replay εχει αποθηκευμενο το ακριβως προηγουμενο game που επαιξα...παρακαλω πολυ να κοιταχθει γιατι θελω να γινω unban δεν υπαρχει καν reason για το ban.

PSINAKIS_HLIAS
31-07-2011, 04:47 PM
Έχεις δίκιο φίλε μου, λάθος το ban απο την πλευρά μου αν και δέν έδειξε καν lagging screen απλά ένα ξερό leave.

Κατάλαβα μετά οτι κάποιο πρόβλημα θα υπήρχε στην σύνδεση σου αφού δεν μπήκες online όπως είπες.

Ας το δούν οι υπεύθυνοι για να γίνεις unban το συντομότερο δυνατόν.

strid3r
31-07-2011, 08:48 PM
admin φιλος να ξερεις δεν εχω προβλημα που εκανες το ban στον καθενα μπορει να τυχει..ευχαριστω που ηρθες για support

s0t0s
01-08-2011, 02:27 AM
[NoL]: [strid3r] was banned by [PSINAKIS_HLIAS] on 2011-07-30 (nlaima) because: [] [PERMANENT]

Εφόσον ο admin συμφωνεί στο να βγει το ban και δεν υπαρχει reason,θα έχουμε άρση της ποινής και συνεπώς γίνεσαι unban.
Στο μελλον παρακαλω οποιοδηποτε ban να εχει και reason,αυτη τη φορα θα ειμαι ελαστικος γιατι εξηγει ο χρηστης τι συνεβει.

Accepted.
Topic Closed.
Εντός μιας βδομάδας το unban θα έχει περαστεί και στο b.net