PDA

View Full Version : [TEMPORARY] Unban Request : xVamp1r3



hackmeup
06-08-2011, 04:24 PM
Clan NoL Unban RequestYour Battle.Net nickname: xVamp1r3
Game name: nl20
Admin name: DA-HB-09
Reason: Leave
Time of event: 5-08-2011
Further details: Μάλλον μπηκε ένας φίλος μου και το πείραξε,τι να πω εγώ είχα πάει τουαλέτα μάλλον εκείνη την στιγμη.Χίλια συγγμωμη..δεν γνωρίζω καν την ώρα που το εφαγα,λογικά πριν το 8ο λεπτό επειδη είχε κάτσει για λίγο ένας φίλος στο pc την ώρα που ήμουν τουαλέτα.

Inso-
06-08-2011, 05:27 PM
απλο leave ηταν ... δεν χρειαζεται να απολογηθείς για κάτι. ισα ισα το να αφήνεις το acc σ σε δεύτερα ατομα επιβαρύνει την κατάσταση ...

ps:υπάρχει και το !pause

hackmeup
06-08-2011, 06:06 PM
απλο leave ηταν ... δεν χρειαζεται να απολογηθείς για κάτι. ισα ισα το να αφήνεις το acc σ σε δεύτερα ατομα επιβαρύνει την κατάσταση ...

ps:υπάρχει και το !pause

μα δεν ειχα μπει καν σε game.

Inso-
06-08-2011, 06:08 PM
ναι και το bot σε εκανε μονο του ban? μας κοροιδεύεις?

hackmeup
06-08-2011, 06:09 PM
ναι και το bot σε εκανε μονο του ban? μας κοροιδεύεις?

μαλλον δεν καταλαβες,το αφησα ανοιχτο στο channel και ήρθε ένας φίλος μου,εγώ πήγα τουαλέτα-να ετοιμαστω να φύγουμε και εκεινος μπηκε σε game και leavare.

Inso-
06-08-2011, 06:17 PM
το να αφήνεις το acc σ σε δεύτερα ατομα επιβαρύνει την κατάσταση αυτό δέν σου είπα και εγώ?

Psy-Delta(07
06-08-2011, 06:39 PM
το να αφήνεις το acc σ σε δεύτερα ατομα επιβαρύνει την κατάσταση αυτό δέν σου είπα και εγώ?

ma to paidi sou leei dn to kane skopima ;s twra egw an katalava kala hsastan spiti sou esy piges na etimastis kai to filaraki sou vriek tn eukeria kai ekane tn eksupnada tou. to an einai alithia mono esy to kses omos :)

edit : episis egw tha kana new acc. sta 6 games kaneis unban request pou kai accept na gineis tha kanei apo 1 eos 7 meres...6 games = 2 meres

MasterSasori
07-08-2011, 12:51 AM
auto p mporei na ekanes einai leave apo to lobby sto 1 sec opote na mpikate kai na vgikes me tin mia kai ban :/

kl mporei an isxuei kai auto p mas les alla diskolo otan piges wc mallon auto p lew einai

offtopic P.S psy egw 6 games kanw anamesa sto proino kai to mesimeriano ti mas les twra :P

DotAkiaSs]MzZ
12-08-2011, 12:52 AM
2 βδομάδες ποινή για το λάθος σου.
Στο μέλλον πιο προσεκτικός γιατί δεν θα έχεις την ίδια αντιμετώπιση.

Timeban Created.
Days : 14.
Topic Closed.