PDA

View Full Version : [DENIED] Admin_Abuse : The_Spartan



Mr_dotamania
02-06-2009, 02:45 PM
kathgoroumenos:the_spartan
GN:NL337
Phge na kanei end sto teleytaio sec gia na mhn parei lose
Nomizw htan sto 3 dn eimai 100% sigouros

Epeidh 8elei na anevasei rank prepei na kanei end sto last sec.Eythxws dn prolave alla h prospa8eia metraei.Dn 8a h8ela to demote alla thn epomenh fora pou 8a kanei kati tetoio demote kai ban xwris 2 skepsh.Eyxaristw

DotAddicteD
02-06-2009, 02:58 PM
xreiazomaste replay Mr_dotamania..


1on ekana !end oxi apo diki mou voulisi alla epeidi mou eipe o monos m8 mou pou eixe meinei mesa !!!

oi alloi 8a sou lene ti 8a kaneis sta games sou??

Pistevw oti epeidh einai kainourgios ws admin na mn faei demote, etc.

The_Spartan
02-06-2009, 03:23 PM
1on ekana !end oxi apo diki mou voulisi alla epeidi mou eipe o monos m8 mou pou eixe meinei mesa !!! 2on to game eixe li3ei kai to end egine an 8ymame kala 4-5 sec afou epese i vasi kai eixate meinei 3 atoma an den kanw la8os kai 3on einai apo ta prwta mou game pou kanw host !!! an 8ymase kala eipa kai sto channel meta apo to game oti itan 1i mou mera kai 2o game !! swsta ?? an 8elete kante me ban den 8a paraviasw tous kanones egw !!! pantos au mou eipe k auto ekana !!! dystixos den 8a i8ela na anaferw name !!! emena proswpika den m noiazoun oute to rank oute ta stats mou !!! an 8eleis den kai to admin reqeust mou!!! 8elw kala game kai sunexomena !!!
sorry an me auto pou ekana epireazete i nol!!!

auta eixa na pw !!!

y.g. an ginete min kanete close to topic giati einai ligo dyskolo na vrw simera xrono na 3anampw sto forum , aurio 8a eimai mesa :bhun:

Chaos.Zero
02-06-2009, 04:13 PM
opios k an sou leei na kaneis end esu dn prepei na kaneis...einai paraviash ton kanonwn..

tespa dn tithete logos demote

The_Spartan
02-06-2009, 04:20 PM
ok man !! sorry kai pali !!! den tin 3ana pataw me to !end !!! :gtec:

ty

Soulfly
02-06-2009, 04:32 PM
To game egine end akrivws meta apo kana 4-5 sec afou nikisate kai den einai toso spiounos o Spartan oste na patouse end otan barousate base.

Playlandos
02-06-2009, 05:21 PM
!end den tha ksanakaneis pote , kai bebaia 8a paizeis sosta ta games sou xoris na enoxleis kai prokaleis alla atoma ... , parolauta opos eipe o chaos den tithete thema demote kai as elpisoume na mhn ksanagineis request... kalh sinexeia

Closed

The_Spartan
02-06-2009, 05:35 PM
den prokite na 3anaginei !!! ty !!

PrinCeOfReTarDs
02-06-2009, 05:44 PM
o spartan einai kalo paidi tn 3erw proswpika.... kapoios allos p kserw proswpika eipe to end xaxaxa.... pantws htan 1o game tou game kai kala kanate p tn sixnwrhsate :D

Mohawk
02-06-2009, 05:54 PM
to oti ine kalo paidi dn litrwnei tin praksi tou etc?pezoun dld tosi ora gia na patisei end?kai eidika epeidi tou to zitise allos?kai ti simasia exei pou itan 1h tou mera kai 2o tou host?dld meta apo 10host dn tha pataei end?etc paei?

The_Spartan
02-06-2009, 11:27 PM
an exw esto kai 1 abuse apo edw kai pera pou na eimai esto kai ligo la8os sxetika me pra3i mou egw 8a pareti8w apo monos mou apo admin kai 8a stamatisw na paizw dota kai 8a arxisw pacman !!! den sou kanw plaka !!! me piasan kotso !!!

Vercis
02-06-2009, 11:48 PM
Νομιζω πως το θεμα εχει λυθει! Tο ban request εχει γινει rejected... ας ελπισουμε να μην ξανα συμβει.

Αν ο head Admin D0MeNiCa εχει να συμπληρωσει κατι, καλος. Αλλιως το topic θεωρειτε κλειστο!