PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : ziku



diTheN_Rata.
21-08-2011, 07:05 AM
Clan Nol Admin Abuse ReportAccused Battle.Net account
ziku Your Battle.Net account
Feeling.good Offence of Admin
Kick apo lobby Time of event
8:02 Further details:
Loipon eno eimaste 8 atoma sto lobby o tipas me leei kane spoof na dwsw kai ton lew egw den kanw spoof ama dn mpoume 5 vs 5 k o filos mou o ziku apofasizei na me kanei kick mpenw mesa kai ton lew ti kaneis re gidi? kai me leei prwton mila kala kai deuteron tha kaneis sp00f kai ton lew oxi egw dn paizw 4v4 k m leei emeis omws goustaroume na paiksoume 4v4!Eimouna lan me Darkshiness kai Ev1L_Dp rwtiste na dite! kalhmera sas!

The_Stylish_Way
21-08-2011, 07:08 AM
Mpenw me allo acc na kanw to post gt me to diko mou dn mporw , dn kserw giati.Tou zitisa na kanei sc 5 fores kai den ekane kai to peze k istorias.Ton kickara kai tou eipa eugenikotata oti den ton thelw sto game mou , k sinexise k empene empodizontas to game na gemisei.

DaRkShInEsS
21-08-2011, 07:15 AM
Aσε ρε ζικυ τωρα κανεις και εμενα kick μετα , 8:14 , αντι να παιξουμε ενα game ηρεμα και ωραια.

panikas.gr.com
21-08-2011, 07:15 AM
den einai etsi ta pragmata.prwton o admin leei ston feeling na kanei spoof gia na dwsei 4vs4 to game kai den ithele o feeling kai ton kickari ksanampenei o feeling kai to kickari amesws xwris na rpolavei na spoof.afto ginete 4-5 fores akoma.4vs4 apagoreyete apo oti kserw.alla kai pali htan 7 atoma mesa.

diTheN_Rata.
21-08-2011, 07:16 AM
File treis admin htan mesa mn agxwnese tha to epivevewsoun auto pou lew... Kai stin teliki 1on den epitrepete to kick kai 2on me ekanes kick gt den ithela na paikso 4vs4 kai gia auto den ekana spoof!

SetsunaF.Seiei
21-08-2011, 08:11 AM
apo oso ksero kai egw to 4on4 den epitrepete twra ean o admin sou pe kane spoof wste na arxisete 4on4 ftaiei autos...vevaia mporei na sto pe etsi wste na spoofareis to pio logiko itan na spoofareis kai ean to edine ontos 4on4 na ton pigenes post and gg-.-

panikas.gr.com
22-08-2011, 05:35 PM
to oti ton ekane 4 fores kick den ethixne kati ligotero othele na to dwsei 4vs4 giati den eixe allo kosmo

st3lak0s
22-08-2011, 06:51 PM
kala eistai xazoi?pragmatika pisteuete oti tha to edeine 4vs4?.... apla spoof ithele na kaneis ala esi sta @@ s...

diTheN_Rata.
23-08-2011, 02:21 AM
ama ithele na kanw spoof na lege pws dn tha dosei... Aplo ap tin stigmi pou leei "Emeis goustaroume 4v4 dld autos kai oi filoi tou" egw dn goustara!Aplo to zitima mn dikiologeis to adiko file paradeksou to dikio kai isws vgeis magas!Gt twra vgeneis vlakas! Tespa as to doun oi armodioi kai as poun tin gnwmi tous! Euxaristo gia to xrono sas!(Den eimai kanena paidaki pou tha katsi na asxolithei gia ena aplo kick to kick itna sigkekrimeno gia na apodiksi kapia pragmata, Episis dn tha asxoliomoun kan ama dn me peiraze toso gt sinexia apanota kicks kai se mena kai sta friends mou!

st3lak0s
23-08-2011, 04:22 AM
re dipla tou eimoun egw eimoun "o filos tou" apla eprepe na kaneis spoofcheck kai na teliwsei ekei to thema,
DEN eixes logo na min kaneis...apla gia na prikseis

Sexy_mo_mo
23-08-2011, 12:17 PM
Χωρίς gamename δεν γίνεται τίποτα,δεν μπορώ να δω τα Logs Μόνο με την ώρα.

DaRkShInEsS
24-08-2011, 02:10 AM
nlziku λογικα.

Tsalka_man
30-08-2011, 05:00 PM
Re si ti sas noiazei to pote 8a kanei to spoof...Gemise to game????OXI
Ara kanei opote 8elei spoof????NAI
Lete pws de 8a dine 4v4 etc i???Ara den enoxlouse oute ka8hsterise to game???NAI
Epidei to de kai polu Magkas o admin dwste tou ekei kana warn na ma8ei allh fora na zhtaei me olh th shmasia ths le3eis...Ade

Sexy_mo_mo
31-08-2011, 01:51 PM
Δεν υπάρχουν logs με αυτό το gamename.

Abuse Denied.
Topic Closed.