PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : DARKSHINESS



ButrouL
22-08-2011, 02:44 PM
Clan Nol Admin Abuse ReportAccused Battle.Net account
DARKSHINESS Your Battle.Net account
Butroulol Bot Name
da-hb-10 (nlzz) Offence of Admin
mute χωρις λογο Time of event
20:32 Further details:
Σε όλο το game o κλασικος μπαλλογιαννης SoD.KiLLER σπαμμαρει χωρις να υπαρχει αυριο , παιρνω την αποφαση μετα απο 15 λεπτα σπαμ να του απαντησω(οχι ειρωνικα ουτε εριστικα) και με βριζει εννοειτε...μετα λεει και στον admin του game (ο οποιος ειναι αντιπαλος) να με mutarei, και ο αλλος το κανει...τον ρωταω γιατι το εκανε αυτο σε pm και μου λεει τον εμπιστευομαι!
Δηλαδη αν σου ελεγε να μου δωσεις ενα 20ευρω εσυ θα μου το εδινες?!?!?!

Τωρα για το σπαμ του sod τι να πει κανεις..
Αυτο ειπε ο αρμοδιος σε ενα απο τα 15 ποστ που εχει μαζεψει τους τελευταιους 2 μηνες:
Serious.J το ότι δεν βρίζεις θεία/μάνες κτλπ δεν σημαίνει ότι σου δίνεται το δικαίωμα να εκφράζεσαι σε teamate σου καθ`αυτόν τον τρόπο!
Warn για τον user Serious.J.. παρόμοια συμπεριφορά θα αντιμετωπιστεί διαφορετικά.



Σας παραθετω και τον μονολογο του παραλογου:
11:52 [Allies] Serious.J (Lion): b;
11:53 [Allies] Serious.J (Lion): sovara twra;
12:13 [Allies] Serious.J (Lion): wraioi.
12:15 [Allies] Serious.J (Lion): feed obs.
14:50 [Allies] Serious.J (Lion): ntaksi xameno game.
14:53 [Allies] Serious.J (Lion): idea apo gangs ^^.
15:04 [Allies] Serious.J (Lion): exoun ursa k bone.
15:06 [Allies] Serious.J (Lion): k kanete farm.
16:15 [Allies] Serious.J (Lion): TWRA EKANE ULTI GAMW.
17:03 [Allies] Serious.J (Lion): ela kopste dota.
17:04 [Allies] Serious.J (Lion): dn aksizei.
17:07 [Allies] Serious.J (Lion): kopste dota apla.
17:17 [Allies] 232 (Necrolyte): e pws exi staff aftos dld
17:31 [Allies] Serious.J (Lion): pws exei re bro.
17:32 [Allies] Serious.J (Lion): 4-0.
17:35 [Allies] Serious.J (Lion): k phgena gangs.
17:53 [Allies] Butroulol (Beastmaster): pion gankares?
18:08 [Allies] Serious.J (Lion): ELA AKOU TI LEEI GAMW.
18:16 [Allies] Butroulol (Beastmaster): rwtisa kati
18:26 [Allies] Serious.J (Lion): BRE SKOUPIDI.
18:28 [Allies] Serious.J (Lion): 2 FORES URSA.
18:30 [Allies] Serious.J (Lion): k 3 FORES KATW.
18:33 [Allies] Serious.J (Lion): EXEIS REXXAR
18:35 [Allies] Serious.J (Lion): K 8ES GANG?
18:37 [Allies] Serious.J (Lion): DLD TOSO 0 EISAI;
18:48 [Allies] Butroulol (Beastmaster): panw den ir8es pantws
18:52 [Allies] Butroulol (Beastmaster): kai me lina wd
18:54 [Allies] Serious.J (Lion): ela dn milaw.
18:56 [Allies] Butroulol (Beastmaster): ennoeite thelw gank
19:25 [Allies] Serious.J (Lion): ka8omai afk jasy.
19:43 [Allies] Serious.J (Lion): paizw roam gia auta ta atoma.
19:45 [Allies] Serious.J (Lion): dn aksizei.
19:59 [Allies] Butroulol (Beastmaster): a roam twra?
20:03 [Allies] Butroulol (Beastmaster): ahahah
20:10 [All] Serious.J (Lion): mute rexxar pls.
20:20 [All] Serious.J (Lion): louka.
20:25 [All] DARKSHINESS (Harbinger): sigoura jim ?
20:28 [All] Serious.J (Lion): esi ti les;
20:30 [All] Butroulol (Beastmaster): ti mute re
20:32 [All] DA-SHEPHERD (Holy): Player [Butroulol] was muted by player [DARKSHINESS].
20:38 [All] Serious.J (Lion): ty ena mute apla na iremisei.
21:03 [All] Serious.J (Lion): aston muted.
21:03 [All] Serious.J (Lion): anagh einai dn xreiazete na bgei to mute.
23:18 [Allies] Serious.J (Lion): xriste m anideoi...

Καντε κατι σας παρακαλω και με αυτον ανηλικο γιατι σε καθε game που χανει γινεται το ιδιο, τον εχω βαρεθει και καθε φορα που τον βλεπω να σπαμμαρει θελω να ξεράσω...
:S

Pefoy
22-08-2011, 04:39 PM
Emena den mou fenete spam auto...Apla Ola auta pou leei sas armozoun,Akuro mute apo ton louka e3alou den eblepe chat....Apla sou dinei Apanthseis stis erwtiseis pou 8es kai ustera sto boulonei...! poli apla!

Ή διάβασες άλλο chat ή . . . χρειάζεσαι οφθαλμίατρο . Νταξ είπαμε , μπορεί να τον ξες , αλλά όχι και έτσι .


Καταρχάς ο admin δεν μπορεί να τον κάνει mute εφόσον δεν βλέπει chat . Άμα του έλεγε ο serious.j κάντον ban έβρισε μάνα , θα τον έκανε ; Πρώτα πρώρα ο serious είναι αυτός που χρειαζόταν το mute . Εδώ έπραξε λάθος ο admin , αν και νομίζω πως πρέπει να γίνει κάτι με τον serious , καθώς την έχει γλυτώσει πολλές φορές από abuse , λόγω όλων αυτών που πρόσφερε στο community . Το σέβομαι αυτό , αλλά πόσες φορές να γίνει ; Έχει αποδείξει ότι δεν έχει και τα καλύτερα manners .

Inso-
22-08-2011, 05:19 PM
Ή διάβασες άλλο chat ή . . . χρειάζεσαι οφθαλμίατρο . Νταξ είπαμε , μπορεί να τον ξες , αλλά όχι και έτσι .


Καταρχάς ο admin δεν μπορεί να τον κάνει mute εφόσον δεν βλέπει chat . Άμα του έλεγε ο serious.j κάντον ban έβρισε μάνα , θα τον έκανε ; Πρώτα πρώρα ο serious είναι αυτός που χρειαζόταν το mute . Εδώ έπραξε λάθος ο admin , αν και νομίζω πως πρέπει να γίνει κάτι με τον serious , καθώς την έχει γλυτώσει πολλές φορές από abuse , λόγω όλων αυτών που πρόσφερε στο community . Το σέβομαι αυτό , αλλά πόσες φορές να γίνει ; Έχει αποδείξει ότι δεν έχει και τα καλύτερα manners .

Γιατί πάντα απαντάτε με εξυπνάδες... Απότι φαίνεται στο replay Ο serious έχει απόλυτο δίκαιο... το παιδί μπορεί να είναι οξύθυμος.. και σκέψου να είσουν στην θέση του με το χειρότερο gameplay π κάνουν οι m8 σου... ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΤΟΥ SERIOUS απλα πιστεύω πως έχει δίκαιο που σας έκραζε... -1 ofc γιατί η ουσία του post είναι ένα mute π σου έκανε... κάτι το εντελώς άκυρο...


@butroul:Καντε κατι σας παρακαλω και με αυτον ανηλικο γιατι σε καθε game που χανει γινεται το ιδιο, τον εχω βαρεθει και καθε φορα που τον βλεπω να σπαμμαρει θελω να ξεράσω...
:S
όσο γιαυτό απότι ξέρεις υπάρχει και ένα κουμπί πάνω αριστερά στο keyboard που λέει ESC .. ΠΑΤΑ ΤΟ ...

Pefoy
22-08-2011, 05:29 PM
Γιατί πάντα απαντάτε με εξυπνάδες... Απότι φαίνεται στο replay Ο serious έχει απόλυτο δίκαιο... το παιδί μπορεί να είναι οξύθυμος.. και σκέψου να είσουν στην θέση του με το χειρότερο gameplay π κάνουν οι m8 σου... ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΤΟΥ SERIOUS απλα πιστεύω πως έχει δίκαιο που σας έκραζε... -1 ofc γιατί η ουσία του post είναι ένα mute π σου έκανε... κάτι το εντελώς άκυρο...


@butroul:Καντε κατι σας παρακαλω και με αυτον ανηλικο γιατι σε καθε game που χανει γινεται το ιδιο, τον εχω βαρεθει και καθε φορα που τον βλεπω να σπαμμαρει θελω να ξεράσω...
:S
όσο γιαυτό απότι ξέρεις υπάρχει και ένα κουμπί πάνω αριστερά στο keyboard που λέει ESC .. ΠΑΤΑ ΤΟ ...


Just my style ! :)


Ωστόσο σκέψου ότι ο άλλος έχει μια δύσκολη μέρα ή δεν είναι στα κέφια του , και μπαίνει dota για να χαλαρώσει λίγο και να ξεχαστεί , και να ακούει όλα αυτά . Άμα δεν του αρέσει αυτό το gameplay , ας μην παίζει έλεος . Είναι γνωστό πως το έλεος είναι free για όλους , και έχει αρκετά noobs , αν είναι κάθε φορά που πετυχαίνεις noobs , να εκφράζεσαι έτσι ( γιατί ο serious έχει αρκετά τέτοια abuses ) , λογικό είναι κάποια στιγμή , να την φας .


Serious.J το ότι δεν βρίζεις θεία/μάνες κτλπ δεν σημαίνει ότι σου δίνεται το δικαίωμα να εκφράζεσαι σε teamate σου καθ`αυτόν τον τρόπο!
Warn για τον user Serious.J.. παρόμοια συμπεριφορά θα αντιμετωπιστεί διαφορετικά

Έχε και αυτό στο νου σου ! Είναι απο προηγούμενο abuse του , και το έχει postαρει ο thread starter .

ThunDeR_BoY
22-08-2011, 05:43 PM
Just my style ! :)


Ωστόσο σκέψου ότι ο άλλος έχει μια δύσκολη μέρα ή δεν είναι στα κέφια του , και μπαίνει dota για να χαλαρώσει λίγο και να ξεχαστεί , και να ακούει όλα αυτά . Άμα δεν του αρέσει αυτό το gameplay , ας μην παίζει έλεος . Είναι γνωστό πως το έλεος είναι free για όλους , και έχει αρκετά noobs , αν είναι κάθε φορά που πετυχαίνεις noobs , να εκφράζεσαι έτσι ( γιατί ο serious έχει αρκετά τέτοια abuses ) , λογικό είναι κάποια στιγμή , να την φας .


Serious.J το ότι δεν βρίζεις θεία/μάνες κτλπ δεν σημαίνει ότι σου δίνεται το δικαίωμα να εκφράζεσαι σε teamate σου καθ`αυτόν τον τρόπο!
Warn για τον user Serious.J.. παρόμοια συμπεριφορά θα αντιμετωπιστεί διαφορετικά

Έχε και αυτό στο νου σου ! Είναι απο προηγούμενο abuse του , και το έχει postαρει ο thread starter .

Ehmm dn pezei Eleos pezei sto Inhouse, exei mia mikri diafora ( kiriolektika mikri, den sarkazw )

Luck]sto[NoLag
22-08-2011, 08:26 PM
Clan Nol Admin Abuse ReportAccused Battle.Net account
DARKSHINESS Your Battle.Net account
Butroulol Bot Name
da-hb-10 (nlzz) Offence of Admin
mute χωρις λογο Time of event
20:32 Further details:
Σε όλο το game o κλασικος μπαλλογιαννης SoD.KiLLER σπαμμαρει χωρις να υπαρχει αυριο , παιρνω την αποφαση μετα απο 15 λεπτα σπαμ να του απαντησω(οχι ειρωνικα ουτε εριστικα) και με βριζει εννοειτε...μετα λεει και στον admin του game (ο οποιος ειναι αντιπαλος) να με mutarei, και ο αλλος το κανει...τον ρωταω γιατι το εκανε αυτο σε pm και μου λεει τον εμπιστευομαι!
Δηλαδη αν σου ελεγε να μου δωσεις ενα 20ευρω εσυ τηα μου το εδινες
Τωρα για το σπαμ του sod τι να πει κανεις..

Αυτο ειπε ο αρμοδιος σε ενα απο τα 15 ποστ που εχει μαζεψει τους τελευταιους 2 μηνες:
Serious.J το ότι δεν βρίζεις θεία/μάνες κτλπ δεν σημαίνει ότι σου δίνεται το δικαίωμα να εκφράζεσαι σε teamate σου καθ`αυτόν τον τρόπο!
Warn για τον user Serious.J.. παρόμοια συμπεριφορά θα αντιμετωπιστεί διαφορετικά.



Σας παραθετω και τον μονολογο του παραλογου:
11:52 [Allies] Serious.J (Lion): b;
11:53 [Allies] Serious.J (Lion): sovara twra;
12:13 [Allies] Serious.J (Lion): wraioi.
12:15 [Allies] Serious.J (Lion): feed obs.
14:50 [Allies] Serious.J (Lion): ntaksi xameno game.
14:53 [Allies] Serious.J (Lion): idea apo gangs ^^.
15:04 [Allies] Serious.J (Lion): exoun ursa k bone.
15:06 [Allies] Serious.J (Lion): k kanete farm.
16:15 [Allies] Serious.J (Lion): TWRA EKANE ULTI GAMW.
17:03 [Allies] Serious.J (Lion): ela kopste dota.
17:04 [Allies] Serious.J (Lion): dn aksizei.
17:07 [Allies] Serious.J (Lion): kopste dota apla.
17:17 [Allies] 232 (Necrolyte): e pws exi staff aftos dld
17:31 [Allies] Serious.J (Lion): pws exei re bro.
17:32 [Allies] Serious.J (Lion): 4-0.
17:35 [Allies] Serious.J (Lion): k phgena gangs.
17:53 [Allies] Butroulol (Beastmaster): pion gankares?
18:08 [Allies] Serious.J (Lion): ELA AKOU TI LEEI GAMW.
18:16 [Allies] Butroulol (Beastmaster): rwtisa kati
18:26 [Allies] Serious.J (Lion): BRE SKOUPIDI.
18:28 [Allies] Serious.J (Lion): 2 FORES URSA.
18:30 [Allies] Serious.J (Lion): k 3 FORES KATW.
18:33 [Allies] Serious.J (Lion): EXEIS REXXAR
18:35 [Allies] Serious.J (Lion): K 8ES GANG?
18:37 [Allies] Serious.J (Lion): DLD TOSO 0 EISAI;
18:48 [Allies] Butroulol (Beastmaster): panw den ir8es pantws
18:52 [Allies] Butroulol (Beastmaster): kai me lina wd
18:54 [Allies] Serious.J (Lion): ela dn milaw.
18:56 [Allies] Butroulol (Beastmaster): ennoeite thelw gank
19:25 [Allies] Serious.J (Lion): ka8omai afk jasy.
19:43 [Allies] Serious.J (Lion): paizw roam gia auta ta atoma.
19:45 [Allies] Serious.J (Lion): dn aksizei.
19:59 [Allies] Butroulol (Beastmaster): a roam twra?
20:03 [Allies] Butroulol (Beastmaster): ahahah
20:10 [All] Serious.J (Lion): mute rexxar pls.
20:20 [All] Serious.J (Lion): louka.
20:25 [All] DARKSHINESS (Harbinger): sigoura jim ?
20:28 [All] Serious.J (Lion): esi ti les;
20:30 [All] Butroulol (Beastmaster): ti mute re
20:32 [All] DA-SHEPHERD (Holy): Player [Butroulol] was muted by player [DARKSHINESS].
20:38 [All] Serious.J (Lion): ty ena mute apla na iremisei.
21:03 [All] Serious.J (Lion): aston muted.
21:03 [All] Serious.J (Lion): anagh einai dn xreiazete na bgei to mute.
23:18 [Allies] Serious.J (Lion): xriste m anideoi...

Καντε κατι σας παρακαλω και με αυτον ανηλικο γιατι σε καθε game που χανει γινεται το ιδιο, τον εχω βαρεθει και καθε φορα που τον βλεπω να σπαμμαρει θελω να ξεράσω...
:S

Και όμως ρε φίλε ο Sod έχει προσφέρει κάτι σε αυτό το community εσύ τι έχεις κάνει ? . Έκανες join πριν 6 μήνες και μας τα έχεις κάνει πλανήτες με κάτι ηλίθια-κομπλεξικά abuse . Γούστο του να spamarei δίχως αύριο γιατί όπως και να το κάνουμε κάτι παραπάνω ξέρει από σένα στο dota . Δηλαδή εσύ θέλεις να μη σου πρήζει τα αρχίδια και όχι να πάρετε το παιχνίδι έτσι ; . Αν εσύ θεωρείς την λέξη ''σκουπίδι'' τόσο σημαντική γιατί ουσιαστικά αυτό είναι το μόνο που σου είπε αν μπορεί να θεωρηθεί βρίσιμο τότε δεν είσαι με τα καλά σου .
Αυτό που έχεις βάλει σε bold είναι quote του j3ns3n στο admin abuse : omg.stogrc/user abuse : serious.j . Εκεί αν θυμάσαι καλά είχε πει ''σας γαμιέται'' or something like that . Καμία σχέση το ένα με το άλλο . Όσο αναφορά το mute σιγά τα αυγά . Όντως δεν έπρεπε να σε κάνει mute αλλά να κάνεις εσύ abuse για ένα mute 2 λεπτών που κατεύνασε τις καταστάσεις στο allies chat ευχαριστώ έπρεπε να λες .
Αν δεν έβαζες λάδι στη φωτιά και δεν απαντούσες στον ''κλασσικό μπαλλογιάννη '' το θέμα θα είχε λήξει εκεί αλλά ξέχασα όλοι εδώ πρέπει να έχετε τον τελευταίο λόγο για να ικανοποιήσετε τον ακόρεστο εγωισμό σας .
Δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο απλά σταμάτα να κάνεις τέτοια abuses εκτίθεσαι και μετά στο admin application σου μη πεις γιατί δεν παίρνεις +1 αλλά -1 .
-1 στο ''abuse''

ButrouL
22-08-2011, 08:43 PM
Μα καλα ηλιθιοι είστε?
Θα τα ακουω εγω απο το παιδακι που ΞΕΧΥΛΙΖΕΙ με κομπλεξ επειδη "προσφερε" στο league (που αυτος ειναι ενας λογος παραπανω για να μην ξεφτυλιζεται)
Ή ακομα χειροτερα επειδη ξερει καλυτερη dota απο εμενα ή τον διπλα μου?
Και ποιος μιλαει για κομπλεξικα abuse, οταν μπαινω σε game χαλαρος, ΖΑΛΙΖΕΙ ολο το team σε καθε death που κανει και μετα πεταει και το επικο "λουκα κανε ενα mute το παιδι να ηρεμησει"
Και το χειροτερο ειναι ο αλλος τον ακουει και ΤΟ ΚΑΝΕΙ AHAHAHHA
Το να υπαρχει ενας βλακας που απλα λεει βλακειες δεν με ενοχλει, το να υπαρχουν ανθρωποι που τον υποστιριζουν/συμβιβαζονται/ακολουθουν τις ΒΛΑΚΕΙΕΣ ομως ειναι ακρως ενοχλητικο.
Αιντε που πεταχτηκε ο καθε πικραμενος να μιλησει.
Μην spammarete το thread, δεν περιμενω απο εσας να αποφασίσετε για τις κυρωσεις ουτε να πειτε τις εξυπναδες σας.
Γιατι πολυ απλα το ΞΕΡΩ οτι εχω δικιο.



Οσο για σένα admin...


Eμπιστευομε τον jim , και οπως βλεπω τωρα σας απαντουσε οπως σας αρμοζε.
Σε βρισκω ετοιμόλογο και ΓΕΜΑΤΟ επιχειρηματα! Ευγε!

O_Aga8opswlhs
22-08-2011, 08:55 PM
Ας έκανες User Αbuse για τον Serious...Γιατί αυτό ήταν το πραγματικό πρόβλημά σου..Οκ έκανε Mute βασιζόμενος στα λεγόμενα ενός ατόμου που τον ήξερε και όχι βάσει πλειοψηφίας,αλλά δεν είδα κανέναν άλλον να πάρει θέση στο all πλην του εαυτού σου,βέβαια...Anyway το prob σου είναι εμφανέστατα στον Serious.J o oποίος τώρα τελευταία - δυστυχώς - έχει απασχολήσει πολύ τα User Abuses...Βγάλε χολή εκεί κατα την γνώμη μου,γιατί δεν βλέπω USER Abuse....

ButrouL
22-08-2011, 09:02 PM
Ας έκανες User Αbuse για τον Serious...Γιατί αυτό ήταν το πραγματικό πρόβλημά σου..Οκ έκανε Mute βασιζόμενος στα λεγόμενα ενός ατόμου που τον ήξερε και όχι βάσει πλειοψηφίας,αλλά δεν είδα κανέναν άλλον να πάρει θέση στο all πλην του εαυτού σου,βέβαια...Anyway το prob σου είναι εμφανέστατα στον Serious.J o oποίος τώρα τελευταία - δυστυχώς - έχει απασχολήσει πολύ τα User Abuses...Βγάλε χολή εκεί κατα την γνώμη μου,γιατί δεν βλέπω USER Abuse....


Το να υπαρχει ενας βλακας που απλα λεει βλακειες δεν με ενοχλει, το να υπαρχουν ανθρωποι που τον υποστιριζουν/συμβιβαζονται/ακολουθουν τις ΒΛΑΚΕΙΕΣ ομως ειναι ακρως ενοχλητικο.

Εγινα σαφης για το ποιο ηταν το προβλημα μου στο προηγουμενο reply,οποτε μην γραφεις οτι ναναι!
Καληνυχτες για σημερα.

SoD.KiLleR
23-08-2011, 12:12 AM
το θεωρώ αξιλυπητο το abuse σοβαρά.για αρχή τον έκανες abuse για ένα mute?ζήτησα το mute σου μονο και μονο για να μην μου απαντάς και νευριάζω και άλλο.πιστεύεις ότι αυτά που έλεγες έστω και σε public lane ήταν σοβαρά?ούτε σε έβρισα ούτε σε έθιξα τόσο με το σκουπίδι νομίζω....αν ναι τι να πω είσαι πολύ ευαίσθητος...αλλα ξανά δες λίγο το game play σου...κάνω gang ursa γιατί ήταν woods κάνω και κάτω gang γιατί ήταν bone και με ζητάς ενώ έχεις bm gang σε wd και lina που ήταν 3 lvl?αυτά έχω να πω απλά σκέψου λίγο ).

Grylos
23-08-2011, 01:26 AM
To oti enas admin empisteuetai enan user gia na praksei mia timoria apenanti se enan paikti, arkei gia na ginei abuse o sigkekrimenos admin.
To oti ton empisteuesai genika san atomo den simainei oti prepei na ton akous otan sou zitaei kati se ena game. Einai 2 teleiws diaforetika pragmata, otan eisai admin eisai admin den empisteuesai osous den einai.
Oso gia ton sod.killer oti kai na exei prosferei den einai logos auto na vrizei kai na prosvalei etsi tous users.
Dld enas prwin prothypourgos mporei na vgainei kai na vrizei tous polites zwa kai asxetous kai skoupidia.

DaRkShInEsS
23-08-2011, 02:12 AM
To oti enas admin empisteuetai enan user gia na praksei mia timoria apenanti se enan paikti, arkei gia na ginei abuse o sigkekrimenos admin.
To oti ton empisteuesai genika san atomo den simainei oti prepei na ton akous otan sou zitaei kati se ena game. Einai 2 teleiws diaforetika pragmata, otan eisai admin eisai admin den empisteuesai osous den einai.
Oso gia ton sod.killer oti kai na exei prosferei den einai logos auto na vrizei kai na prosvalei etsi tous users.
Dld enas prwin prothypourgos mporei na vgainei kai na vrizei tous polites zwa kai asxetous kai skoupidia.

Εισαι σοβαρος εσυ ?
Δεν εμπιστευομε και τον καθενα εδω μεσα , τον jim τον ξερω εδω και ποσα χρονια + οτι ηταν και staff , ξυπνα λιγο και διαβασε αυτα που λες.

---------- Post added at 12:12 AM ---------- Previous post was at 12:00 AM ----------


Εγινα σαφης για το ποιο ηταν το προβλημα μου στο προηγουμενο reply.
Καληνυχτες

Eχεις προβλημα , κοιταξε το .

InHumanity
23-08-2011, 03:47 AM
Ρε ο jim προσπαθεί να σηκώσει την πολυκατοικία και εσύ το μόνο που κοιτάς είναι πώς θα τον βγάλεις εκτός εαυτού για να τον κάνεις abuse; Παρατηρώ, ότι ο σκοπός σου είναι αυτός και κανένας άλλος. Αν είναι να κάνουμε abuse έναν admin, επειδή μας έκανε mute για 2', να πάμε καλύτερα για μαζική αυτοκτονία μπας και μέσα στο μπουλούκι ψοφήσουν και πράγματα σαν και σένα.

Τι να πω; αξιολύπητος. Btw δεν έβρισε ο sod, απλά spamαρε δυο πράγματα παραπάνω, γιατί απλά δεν ήθελε να χάσει. Στο κάτω-κάτω της γραφής, όταν λες μαλακίες στον άλλον τι είδους ανταπόκρισης περιμένεις; Συν ότι ο admin εμπιστεύθηκε ένα άτομο που ήταν για πολύ μεγάλο χρονικό διάστημα μέλος του προσωπικού.

Με μία λέξη, επειδή δεν θέλω να σε πω κομπλεξικό, είσαι απίστευτα χαιρέκακος..

ThunDeR_BoY
23-08-2011, 10:21 AM
Σίγουρα το mute ήταν λίγο άκυρο, σε αυτό δεν φταίει ο darkshiness όμως.

Όσο αναφορά τα manners του, σας μίλαγε όπως σας άξιζε, καρκίνοι.

Wx tora petagete o ka8e akiros kai leei tous allous "karkinous" otan failaroun

On topic: To abuse eprepe na einai ston Sod kai oxi ston Dark, ka8ws ena "lathos" mute p isws kai na itan epidi dn to zitise i pliopsifia tou allou team dn arkei oute gia 0.2 lvl warn.

SUPREME)
23-08-2011, 10:28 AM
Abuse den uparxei oute apo dark oute apo sod...o tupos exei bm solo mid kai kathete kai zitaei gang dld poso anideos prepei na eisai gia peis auta pou elege autos o bm?aporo pws kratiestai se tetoies periptwsei egw tha ithela na mpw mesa sto pc na ton skotwsw...

Insanor
23-08-2011, 01:02 PM
Abuse den uparxei oute apo dark oute apo sod...o tupos exei bm solo mid kai kathete kai zitaei gang dld poso anideos prepei na eisai gia peis auta pou elege autos o bm?aporo pws kratiestai se tetoies periptwsei egw tha ithela na mpw mesa sto pc na ton skotwsw...

Up htan o BM lol :D

Tespa ontopic: polis samatas gia to tpt. gia ena mute kaneis abuse.Eprepe na ginetai mute k oi 2 apla ,oxi mono esu.2 lepta dn epathes tpt.

Ton ebisteftike gia to mute epidi ton kserei polu kairo kai iksere pws dn tha elege psemata.Su aksize mute alla aksize kai ston sod.

ButrouL
23-08-2011, 02:12 PM
Βρε Darkshiness....
Εγώ έχω πρόβλημα ή εσύ που άκουσες έναν user για να με mutareis?!
Δηλαδή αναρωτιέμαι ποιος είναι ο χειρότερος, αυτός που πάει και γράφει "λουκά κανε mute τον rexxar"
ή εσύ που ΟΝΤΩΣ πας και το κανεις?!
Αυτός ο -ηλίθιος- τρόπος σκέψης από έναν admin φίλε μου είναι μια χαρά reason για abuse!
Δεν ήξερα ότι είστε τόσο στενόμυαλοι που πρέπει να το πούμε 15 φορές για να το καταλάβετε,δεν είναι το ίδιο με ένα απλό mute επειδή είπα κάτι στο all π.χ.

Πότε θα πείς κάτι ΣΧΕΤΙΚΟ με το θέμα??
Έχεις βγει στο admin abuse σου και έχεις κάνει 2 reply...


Seriously?
Eμπιστευομε τον jim , και οπως βλεπω τωρα σας απαντουσε οπως σας αρμοζε.

Και



Eχεις προβλημα , κοιταξε το .

Μα καλά μαλάκας είσαι?

Obs.NinJaZz
23-08-2011, 02:21 PM
Κοίτα, ο admin δεν έκανε κάτι μεμπτό, δεν νομίζω πως αποτελεί παράπτωμα το συγκεκριμένο mute.

Τώρα, όσον αφορά τα manners του Sod.Killer, δεν είναι κάτι το τρομερό, ωστόσο για να δούμε τι θα γίνει, μιας και έχει ήδη βεβαρυμένο ιστορικό από 2-3 πρόσφατα reports.

DaRkShInEsS
23-08-2011, 03:33 PM
Βρε Darkshiness....
Εγώ έχω πρόβλημα ή εσύ που άκουσες έναν user για να με mutareis?!
Δηλαδή αναρωτιέμαι ποιος είναι ο χειρότερος, αυτός που πάει και γράφει "λουκά κανε mute τον rexxar"
ή εσύ που ΟΝΤΩΣ πας και το κανεις?!
Αυτός ο -ηλίθιος- τρόπος σκέψης από έναν admin φίλε μου είναι μια χαρά reason για abuse!
Δεν ήξερα ότι είστε τόσο στενόμυαλοι που πρέπει να το πούμε 15 φορές για να το καταλάβετε,δεν είναι το ίδιο με ένα απλό mute επειδή είπα κάτι στο all π.χ.

Πότε θα πείς κάτι ΣΧΕΤΙΚΟ με το θέμα??
Έχεις βγει στο admin abuse σου και έχεις κάνει 2 reply...


Και



Μα καλά μαλάκας είσαι?

Eσυ εισαι ο στενομυαλος αγορι μου , ξαναλεω πως δεν ειναι ενας απλος user αλλα τον γνωριζω καλα και ηταν staff ,σταματα να κλες.
Τι αλλο θες να πω πανω στο θεμα ? Ασε να το εξετασει ο αρμοδιος .

Pefoy
23-08-2011, 05:14 PM
Eσυ εισαι ο στενομυαλος αγορι μου , ξαναλεω πως δεν ειναι ενας απλος user αλλα τον γνωριζω καλα και ηταν staff ,σταματα να κλες.
Τι αλλο θες να πω πανω στο θεμα ? Ασε να το εξετασει ο αρμοδιος .

Ωραία ρε φίλε , και εγώ το σέβομαι απόλυτα αυτό . Αλλά πόσα abuse να γλυτώσει ; Δεν μπορεί να κάνει και ότι θέλει , κάποια στιγμή πρέπει να σταματήσει . Είδες τι του έγραψαν στο προηγούμενο abuse . . . τέλος πάντων , αυτήν την φορά δεν πιστεύω να ήταν και το ΜΕΓΑ λάθος , αλλά ελπίζω να μην υπάρξει επόμενη φορά !

ThunDeR_BoY
23-08-2011, 07:15 PM
ama sou elege na ton kaneis ban gia manners tha to ekanes xwris na kseris tpt?apla epeidi ton empisteuese? lol..

GIATI PREPEI NA PIGENETE STO ALLO AKRO? MPOREI NA TON EBISTEUOTAN MEXRI TO MUTE

akouw ton ka8e vlaka na leei " an s elege na pas na skotoseis kapoion tha to ekanes? " kouna kai kana autaki

"ama s elege ban tha ton ekanes???"

kouna kana autaki pali

ellinofreneiaa
25-08-2011, 01:13 PM
το θεωρώ αξιλυπητο το abuse σοβαρά.για αρχή τον έκανες abuse για ένα mute?ζήτησα το mute σου μονο και μονο για να μην μου απαντάς και νευριάζω και άλλο.πιστεύεις ότι αυτά που έλεγες έστω και σε public lane ήταν σοβαρά?ούτε σε έβρισα ούτε σε έθιξα τόσο με το σκουπίδι νομίζω....αν ναι τι να πω είσαι πολύ ευαίσθητος...αλλα ξανά δες λίγο το game play σου...κάνω gang ursa γιατί ήταν woods κάνω και κάτω gang γιατί ήταν bone και με ζητάς ενώ έχεις bm gang σε wd και lina που ήταν 3 lvl?αυτά έχω να πω απλά σκέψου λίγο ).

Πάντως φίλος άραξε το λίγο!! DotA παίζεις μην είσαι τόσο τσιταρισμένος και πωρωμένος για την νίκη... και άμα χάσεις μια φορά δεν θα σου μικρύνει το πουλί (μην αγχώνεστε δεν βλέπει η γκόμενά σου). Δηλαδή για τον θεό, μπορεί να μην λες τίποτα bannable αλλά η συνεχής υποτίμηση (και το κάνεις σε ΟΛΑ σου τα παιχνίδια) σπάει αρχίδια! Είμαι offtopic αλλά τώρα που σε βρήκα στα λέω!!

Ontopic: Το mute ήταν λίγο τραβηγμένο καθώς δεν είπε κάτι άσχημο ούτε spammare!! Τώρα αν εσύ έχεις μάθει να παίζεις στα παγκόσμια τουρνουά (-μεταξύ μας μυστικό-δεν σε έχω δει ποτέ) και δεν αντέχεις να ακούς κάποια πράγματα που δεν ανήκουν στην elite των DotA masters τότε άσε τη Nol. Σοβαρά δεν γίνεται να κάνεις mute, απλά επειδή δεν γουστάρεις αυτά που λέει...χαλάρωσε λίγο και ξεκαβάλα.

BBB.
25-08-2011, 02:05 PM
Closed λογω spamm

Sexy_mo_mo
31-08-2011, 10:27 AM
O admin darkshiness δεν θα δεχτεί κάποιο warn αλλά θα παρακαλούσα την επόμενη φορά να μην πράττει αλόγιστα και μονάχα με τις επιδείξεις ενός user άσχετα αν αυτός είναι πρώην staff member.

Abuse Denied.
Topic Closed.