PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Vouch request : Varch



varch
25-08-2011, 02:55 PM
IRC Nickname:varch

Q-Auth:wAnnAbe-

Garena Name:varch

Garena UID:2555297
Από που είστε;athina

Πόσο χρονών είστε;22

Αυτή τη στιγμή είστε μέλος σε κάποιο clan/team; Αν ναι, δώστε μας μερικές πληροφορίες σχετικά με αυτό. no

Πείτε μας λίγα λόγια την ιστορία σας στο DotA gaming.(Πόσο καιρό παίζετε, προηγούμενη εμπειρία από inhouse leagues, tournaments κτλ.) diafora channels grc eedl kai polla alla kai 3v3 tours

Μπορείτε να παίξετε όλους τους ρόλους(Support, Ganker, Carry etc.); Να ξέρετε πως δεν ζητάμε να είστε τέλειοι σε όλους, αλλά, τουλάχιστον, να μπορείτε να τους φέρετε εις πέρας αξιοπρεπώς.
sup gnk
Postάρετε,τουλάχιστον, 1 αξιοπρεπές replay από Inhouse League/Clanwar/Mixed/5vs5, χρησιμοποιώντας το www.adotaparser.com/upload. den exw ixa na pexo ligous mines

Ξέρετε να χρησιμοποιείτε IRC, Garena, Teamspeak, Skype; ola

Γνωρίζετε τους κανόνες και είστε απολύτως σύμφωνοι με αυτούς;
nai
Από που μάθατε για το συγκεκριμένο league;

Γνωρίζετε κάποιον από το staff team ή κάποιον από τους vouched παίχτες; Αν ναι, ονοματίστε τους παρακαλώ. den exw idea poio einai to staff team oute ta vouch osoi einai vote me

BigDaddy_
25-08-2011, 03:22 PM
Χωρις replay φιλε μου δεν ξερω αν γινεται κατι~ -χωρις παρεξηγηση ομως- σε ειδα στο eal να παιζεις earthshaker δεν εντυπωσιαστηκα. Γνωριζεις τα γυρω γυρω πανω σε ενα cm mode και αποτι ειδα ακουγες τον captain , ο οποιος ηταν lan μου αλλα σαν Support-roamer περιμενα κατι παραπανω , αφου μπορεις να κανεις κατι παραπανω~. Παντως πιστευω μπορεις να βρεις replay αφου παιζεις στο rgc τα στο eal παιζονται καποιες φορες ωραια games.

Obs.NinJaZz
25-08-2011, 03:24 PM
Δυστυχώς, χωρίς replay δεν μπορείς να γίνεις vouched. -1 από εμένα.

VipakoS
25-08-2011, 07:24 PM
support palios k gnwstos paixtis me polla killa dota,den xriazete na vazun replay tetoia atoma

Obs.NinJaZz
25-08-2011, 07:31 PM
Είσαι ήδη vouched από τον Fentagin. Καλώς ήρθες.

Closed.