Log in

View Full Version : [ACCEPTED] Vouch Request: SilencerGr



SilencerGr
25-08-2011, 10:41 PM
IRC Nickname: SilencerGr

Q-Auth: SilencerGr

Garena Name: SilencerGr_

Garena UID: 45390162

Από που είστε; Από Ρόδο.

Πόσο χρονών είστε; 23 ετών.

1)Αυτή τη στιγμή είστε μέλος σε κάποιο clan/team; Αν ναι, δώστε μας μερικές πληροφορίες σχετικά με αυτό.
Την παρούσα φάση είμαι μέλος της clan oTrS. Με την clan μου συμμετέχουμε στο ελληνικό τουρνουά First Blood, και επίσης λαμβάνουμε μέρος στο Pick League του Dota League.

2)Πείτε μας λίγα λόγια την ιστορία σας στο DotA gaming.(Πόσο καιρό παίζετε, προηγούμενη εμπειρία από inhouse leagues, tournaments κτλ.)
Παίζω DotA εδώ και 6 χρόνια. Τα channels οποία έπαιξα και είμουν Vouched είναι: GDB, GRC, NiHL και σε μερικά high level channels στο GGC. Επίσης, μιας και δεν κατάφερα ποτέ να γίνω Vouched στο παλιό Dota Pride (2009) λόγω σπουδών και υποχρεώσεις με τον Ελληνικό Στρατό έπαιζα συχνά πυκνά με το account ενός φίλου μου στο Dota Pride 2. Τον τελευταίο καιρό έπαιζα και στο DLG (DotaLicious Gaming). Τέλος, μερικά τοπικά τουρουά στην Ρόδο στα οποία τα διοργάνωναν κάποτε τα GNET και τα BnB 3v3 και 5v5, στα οποία οδήγησα εμένα και την όμαδα μου στην πρώτη θεση. Να συμπληρώσω πως εδώ και 2 χρόνια περίπου είμαι active member στην Clan Nol όπως επίσης και admin.

3)Μπορείτε να παίξετε όλους τους ρόλους(Support, Ganker, Carry etc.); Να ξέρετε πως δεν ζητάμε να είστε τέλειοι σε όλους, αλλά, τουλάχιστον, να μπορείτε να τους φέρετε εις πέρας αξιοπρεπώς.
Συνήθως μαρέσει να παίζω Support και Semi Carry αλλά βεβαίως και μπορώ να ανταπεξέλθω σε όλους τους ρόλους δίχως κανένα πρόβλημα.

4)Πostάρετε,τουλάχιστον, 1 αξιοπρεπές replay από Inhouse League/Clanwar/Mixed/5vs5, χρησιμοποιώντας το www.adotaparser.com/upload.
Όπως σας είπα και σε wisper, πριν από ενάμισι μήνα έκανα ξαφνικό format στον σκληρό μου δίσκο και διστυχώς δεν κατάφερα να κρατήσω καποίο καλό replay apo Captain's Mode.

5)Ξέρετε να χρησιμοποιείτε IRC, Garena, Teamspeak, Skype;
Μάλιστα γνωρίζω.

6)Γνωρίζετε τους κανόνες και είστε απολύτως σύμφωνοι με αυτούς;
Τους γνωρίζω και είμαι απολύτως σύμφωνος με αυτούς.

7)Από που μάθατε για το συγκεκριμένο league;
Το Greek InHouse DotA League το έμαθα άπο το lan μου και φίλο μου από την Ρόδο Drunkhater :)

8)Γνωρίζετε κάποιον από το staff team ή κάποιον από τους vouched παίχτες; Αν ναι, ονοματίστε τους παρακαλώ.
Ninjazz, Pause_gia_wc, X-Elixis, S0t0s, Blood_Guilty και τον Dalton.

bLooD_GuiLty
26-08-2011, 12:19 AM
support (elpizw na metraei)

KoNaMiGr
26-08-2011, 12:59 AM
Vouched!Welcome to #GIHL League.Remember to follow our Rules.Καλως ηρθες.