PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Vouch Request: GrStallion



InHumanity
27-08-2011, 02:25 AM
IRC Nickname: GrStallion

Q-Auth: GrStallion

Garena Name: GrStallion

Garena UID: 65530958

Από που είστε; Πάτρα, Ελλάδα.

Πόσο χρονών είστε; 16.

Αυτή τη στιγμή είστε μέλος σε κάποιο clan/team; Αν ναι, δώστε μας μερικές πληροφορίες σχετικά με αυτό.: Αν και έχω ασχοληθεί γενικότερα στο παρελθόν με teams/clans παίζοντας κάποια cw, αυτό τον καιρό δεν παίζω κάπου με κάποιο team.

Πείτε μας λίγα λόγια την ιστορία σας στο DotA gaming.(Πόσο καιρό παίζετε, προηγούμενη εμπειρία από inhouse leagues, tournaments κτλ.): Παίζω πάνω-κάτω 3 χρόνια DotA, εκ των οποίων τα 2 ήταν hardcore gaming. Ήμουν vouched σε gr (την παλιά την καλή), eal, 48, nihl, pdc, dota-league, gdb, brbu, gdl & gr.community. Επίσης έχω ασχοληθεί και με άλλες πλατφόρμες, όπως το dotalicious, αλλά και -για λίγο καιρό- με το darer. Με garena δεν έχω ασχοληθεί ποτέ, αν και ξέρω πως λειτουργεί.

Μπορείτε να παίξετε όλους τους ρόλους(Support, Ganker, Carry etc.); Να ξέρετε πως δεν ζητάμε να είστε τέλειοι σε όλους, αλλά, τουλάχιστον, να μπορείτε να τους φέρετε εις πέρας αξιοπρεπώς.: Προτιμώ ganker, support, semi-carry, αλλά μπορώ να παίξω αρκετά καλά και carry.

Postάρετε,τουλάχιστον, 1 αξιοπρεπές replay από Inhouse League/Clanwar/Mixed/5vs5, χρησιμοποιώντας το www.adotaparser.com/upload. Έπαιξα ένα game πριν λίγο στο eal και το ποστάρω. http://www.adotaparser.com/dota-replay/168175. Είναι ένα support es. Αν υπάρχει prob, μπορώ να παίξω άλλο ένα game και να το ανεβάσω.

Ξέρετε να χρησιμοποιείτε IRC, Garena, Teamspeak, Skype; Ναι, και τα τρία μπορώ και τα χρησιμοποιώ με ευχέρεια.

Γνωρίζετε τους κανόνες και είστε απολύτως σύμφωνοι με αυτούς; Ναι.

Από που μάθατε για το συγκεκριμένο league; Εδώ στο mymgn και συγκεκριμένα στο section του clan nol, όπου γινόταν διαφήμιση.

Γνωρίζετε κάποιον από το staff team ή κάποιον από τους vouched παίχτες; Αν ναι, ονοματίστε τους παρακαλώ.: Αν και δεν είμαι "κολλητός" με κανένα μέλος του προσωπικού αυτού του καναλιού, μπορώ να εκφέρω άποψη για τους περισσότερους. Με κάποιους έχουμε παίξει game-μιλήσει skype/irc.





W/e, αυτά από εμένα. Καλή συνέχεια με το community παίδες. Ελπίζω να έχει επιτυχία, μετά από τόσα αποτυχημένα league τα τελευταία 2 χρόνια. Καλό σας βράδυ.

aenaon11880
27-08-2011, 05:40 PM
Μόλις ανοίγω το replay μου βγάζει το εξής μήνυμα "File could not be found", οπότε ή ανέβασε ξανά το ίδιο replay ή όποιο άλλο σου βρίσκετε πρόχειρο.

BigDaddy_
27-08-2011, 06:04 PM
Μόλις ανοίγω το replay μου βγάζει το εξής μήνυμα "File could not be found", οπότε ή ανέβασε ξανά το ίδιο replay ή όποιο άλλο σου βρίσκετε πρόχειρο.

Καποιο λαθος κανεις.

!Support

aenaon11880
27-08-2011, 06:29 PM
Δικό μου λάθος, ήθελε απλώς ένα restart το warcraft.
Vouch request accepted. Welcome.