PDA

View Full Version : NoL & Eleos Tour [Dates-Replays Winners Bracket]



Obs.NinJaZz
06-09-2011, 09:54 PM
http://img190.imageshack.us/img190/3526/winnersbracketfinal.jpg

Σε αυτό το thread θέλω να απαντάνε μόνο οι captain των ομάδων και να αναφέρουν την ώρα και μέρα που έχουν κανονίσει να παίξουν μεταξύ τους.

Παρακαλώ να χρησιμοποιήσετε την εξής φόρμα:

Team Όνομα Ομάδος με captain τον XXX - Vs Team Όνομα Ομάδος με captain τον XXX

Ημερομηνία και Ημέρα :

Ώρα:

Θα παίξουμε σε : Sto Bot tou tournoua, Bot- 48 , RGC, Garena



Να θυμάστε πως για κάθε γύρο στο winners bracket έχετε διορία 2 έως 3 μέρες για να παίξετε το game και να postάρετε το replay.

Ανάμεσα σε αυτές τις 2-3 μέρες μπορείτε να παίξετε οποιαδήποτε μέρα/ώρα θέλετε αφού πρώτα συνεννοηθείτε με την ομάδα σας ΚΑΙ με τον αντίπαλο captain.

Όταν συνεννοηθείτε για την ώρα και μέρα, ένας από τους 2 captain να το αναφέρει σε αυτό το thread.

Αυτό σημάνει ότι έχετε ΟΝΤΩΣ μιλήσει με την ομάδα σας ΚΑΙ με τον αντίπαλο captain και έχετε συνεννοηθεί ανθρώπινα.

Σε αυτό (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?89145-Team-Registration-for-Nol-amp-Eleos-Tournament) το thread μπορείτε να βρείτε όλα τα members της κάθε ομάδος σε περίπτωση που δεν μπορείτε να έρθετε σε επαφή με τον αντίπαλο captain.

Εάν δεν μπορείτε να βρείτε τον αντίπαλο captain ή για οποιοδήποτε άλλο πρόβλημα μπορείτε να μπαίνετε στο κανάλι #weekendbattles στο mirc και θα κάνουμε ότι μπορούμε για να βρούμε λύση.

ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΚΑΠOΙΑ ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΤΕΙ ΘΑ ΤΡΩΕΙ ΑΜΕΣΑ FORFEIT TO MATCH ΚΑΙ ΘΑ ΟΡΙΖΕΤΕ ΝΙΚΗΤΡΙΑ Η ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΠΑΡΟΝ

Μετά το τέλος του game ο captain της ΝΙΚΗΤΡΙΑΣ ομάδας θα πρέπει να ανεβάζει το replay κάνοντας EDIT το αρχικό post. Κατά προτίμηση χρησιμοποιείστε το www.adotaparser.com/upload.

st3lak0s
07-09-2011, 06:01 PM
Team Asxetoi με captain τον St3lak0 - Vs Team YmC με captain τον Painofparadise

Ημερομηνία και Ημέρα : 8/9/11

Ώρα: 21:00

Θα παίξουμε σε : RGC/Garena

Winners: Asxetoi http://www.adotaparser.com/dota-replay/181865

BBkQ
07-09-2011, 11:12 PM
Team D4 με captain τον D4-BBk - Vs Team Ocean's 5 με captain τον lypamai_sygnwmi

Ημερομηνία και Ημέρα : 8/09

Ώρα: 22:00

Θα παίξουμε σε : garena spain room sto ok.dl hb

Winners : Team D4 με captain τον D4-BBk

replay: http://www.adotaparser.com/dota-replay/181918

SilencerGr
08-09-2011, 03:55 PM
Team ATC με captain τον SilencerGr - Vs Team MNX με captain τον Galatonik

Ημερομηνία και Ημέρα : Πέμπτη, 8/09

Ώρα: 21:00

Θα παίξουμε σε : Sto Bot tou tournoua ή 48-hostbot.

Winners: ATC me Captain ton SilencerGr http://www.adotaparser.com/dota-replay/182182

ronaman
08-09-2011, 06:37 PM
Team B.net με captain τον YML]NoPeace - Vs Team DDA με captain τον Serious.j

Ημερομηνία και Ημέρα : 9/9/11

Ώρα: 22:00

Θα παίξουμε σε : Garena
Winner: B.Net Team http://www.mediafire.com/?b8fq7fp5u21l114

Pwn3d_
08-09-2011, 07:16 PM
Team AAO με captain τον PWN3DIMON - Vs Team icon με captain τον tnsfeat

Ημερομηνία και Ημέρα : 8/9/11

Ώρα: 21:30

Θα παίξουμε σε : Garena

Winners: icon http://www.adotaparser.com/dota-replay/181885

Jok3rak1
08-09-2011, 08:49 PM
Team BTH με captain τον FireFistAce) - Vs Team 56ers με captain τον Dap1tis

Ημερομηνία και Ημέρα : 08/09/11

Ώρα: 22:00

Θα παίξουμε σε : Garena

Winners : Team BTH me captain ton FireFistAce)

replay : > http://www.adotaparser.com/dota-replay/181883

KaKaLoV
09-09-2011, 02:22 PM
Team MSS4 με captain τον KaKaLoV - Vs Team PROS με captain τον SPIDER

Ημερομηνία και Ημέρα : 09/09/11

Ώρα: 19:00

Θα παίξουμε σε : Garena

Winner: Team PROS με captain τον SPIDER http://www.adotaparser.com/dota-replay/182820

BBkQ
09-09-2011, 02:32 PM
Team D4 με captain τον D4-BBk - Vs Team BTH με captain τον FireFistAce)

Ημερομηνία και Ημέρα : 09/09

Ώρα: 23:00

Θα παίξουμε σε : GGC hb

Winner: Team D4 http://www.adotaparser.com/dota-replay/183005

Dalton
09-09-2011, 03:34 PM
Ekana update to Winners Bracket , please have a look.

Vlacoste
10-09-2011, 09:16 PM
Team SOURDOI με captain τον VipakoS] - Vs Team PEG με captain τον ax_naivasanisou

Ημερομηνία και Ημέρα : 10/9 Σάββατο

Ώρα: 21:00

Θα παίξουμε σε :bot της 48

Winner: PEG με captain τον ax_naivasanisou

Replay (http://www.adotaparser.com/dota-replay/184139)

SilencerGr
11-09-2011, 07:28 PM
Team ATC με captain τον SilencerGr - Vs Team BNET με captain τον YML]Nopeace

Ημερομηνία και Ημέρα : 11/9 Kiriaki

Ώρα: 21:30

Θα παίξουμε σε :bot της 48 i sto bot tou tour

Winners: ATC me captain ton SilencerGr
replay: http://www.adotaparser.com/dota-replay/185393

Dalton
12-09-2011, 04:16 PM
Winners Bracket Updated

Xtreme-
12-09-2011, 04:45 PM
Team Asxetoi με captain τον St3lak0 - Vs Team PROS με captain τον SPIDER

Ημερομηνία και Ημέρα : 13/9/11

Ώρα: 21:00

Θα παίξουμε σε : RGC/Bnet

Winners: PROS έπειτα από default win, λόγω απουσίας κάποιων μελών του team Asxetoi, confirmed by NinJaZz.

tnsfeat
13-09-2011, 08:22 PM
Team ICON με captain τον tnsfeat - Vs Team PEG με captain τον ax_naivasanisou

Ημερομηνία και Ημέρα : 15/9/11

Ώρα: 21:30

Θα παίξουμε σε : garena/rgc

Winners: ICON http://www.adotaparser.com/dota-replay/189397

SilencerGr
14-09-2011, 09:59 PM
Team ATC με captain τον SilencerGr - Vs Team D4 με captain τον BBkQ

Ημερομηνία και Ημέρα : 16/09/11 Imera Paraskevi.

Ώρα: 21:00

Θα παίξουμε σε : bnet.

Winners: Team D4 Replays: 1) http://www.adotaparser.com/dota-replay/190537
2) http://www.adotaparser.com/dota-replay/190538

Obs.NinJaZz
16-09-2011, 12:09 AM
Winners bracket updated !

Dalton
19-09-2011, 01:37 AM
To game metaksi Icon - Pros exei kathisterisei para poli.

Exoun idi perasei oi meres pou tha eprepe na pextei kai itan kai S/K endiamesa.

Episeis i omada Icon , exei kseperasei ta dates sxedon se ola ta games pou eprepe na pezoun.

Thelw to game na pextei to ARGOTERO mexri autin tin Triti 20/09/2011 to mesimeri.

Giati to apogeuma tis tritis thelw na pextei to winners finals , opws tha eprepe kanonika.

An oxi , tote tha apokleisw tin omada pou den einai typikoi stis ypoxrewseis tis kai tha peksei i alli omada me tous D4 ton teliko winners , tin triti to apogeuma.

Giauto parakalo tous captain na sinenithoun metaksi tous to sintomotero dinaton.

BBkQ
19-09-2011, 01:41 AM
xaidema vevea alla gia na doume...

iMbAaA
19-09-2011, 04:04 PM
loipon sxetika me to game vs pros , kataliksame oti mporume na peksume ws icon triti stis 10 to vradi...
kaname oti mporusame kapioi idi tha allaksune to programa tous gia na mporesume na peksume to pexnidi sto perithwrio pu mas edwse o dalts.Se periptwsh pu dn voleuei tous pros e ok ti na kanume, ws icon tha dilwsume episima FF.

ps sry gia tin kathesterisi sta games alla ti na kanume einai periodos pu oloi exun treksimo me tis sxoles tous ktpl.

BBkQ
19-09-2011, 04:11 PM
Den xero ti 8a kanete alla triti apogeuma einai o telikos opws simfonisame me ton Dalton gia na mhn sas apovalei apo to tour.

Ps: oloi Douleuoun exoun prosopiki zwh alla eseis to parakanate k eiDika an usxeii auto p m eipe o spiDer eprepe na sas eixe apovalei o Dalton gt protimisate na paixete gosucup k a8etisate to Deadline p exei dosi xaraktirika k oxi mono twra opote einai poli asximo k deixnei full aseveia se osous diorganonoun k osous sumetexoun se auto tour.

iMbAaA
19-09-2011, 04:26 PM
Den xero ti 8a kanete alla triti apogeuma einai o telikos opws simfonisame me ton Dalton gia na mhn sas apovalei apo to tour.

Ps: oloi Douleuoun exoun prosopiki zwh alla eseis to parakanate k eiDika an usxeii auto p m eipe o spiDer eprepe na sas eixe apovalei o Dalton gt protimisate na paixete gosucup k a8etisate to Deadline p exei dosi xaraktirika k oxi mono twra opote einai poli asximo k deixnei full aseveia se osous diorganonoun k osous sumetexoun se auto tour.

loipon vgika egrapsa auta pu ithela na pw , dn meiwsa kanenan zitisa k sugnwmi gia tin kathusterisi.
twra dn mporw na ktlv pios o logos na vgeneis na mou pianese apo parathirakia k na mas meiwneis k kala logo aseveias.
einai poli aplo an den simfwnei o dalton i oi pros poli apla dinume ff gt to kaneis thema dn ktlvenw, nai ok kathisterisame kai to KSERUME dn eipe kaneis mas to antitheto opote ta upoloipa oti k na peis einai perita

ps k ama dn sevomuna ton dalts dn tha evgena eskarxeis na grapsw to arxiko mou post. hf

BBkQ
19-09-2011, 05:06 PM
genika Den prepei na katalaves tpt apo osa leo ..

twra p vgikes isos na einai poli arga.

kudwni
19-09-2011, 05:34 PM
Argisame na paixoume ta games giati sigoura den einai i kaluterh periodos pou egine to tour.Oloi trexoume me tis sxoles kai o logos pou den to paixame x8es dn htan to gosucup alla tosa kserete tosa lete w/e. Twra, 2 atoma apo mas douleuan aurio mexri tis 9 to vradu...katsame kai allaksame tis vardies mas gia na paixoume mesimeri. Perimenoume apo spider na mas poune ti wra 8eloun na paixoume to mesimeri.... MESIMERI KAI OXI APOGEUMA opws leei kai pio panw o dalts : to ARGOTERO mexri autin tin Triti 20/09/2011 to mesimeri.

Dalton
19-09-2011, 05:45 PM
Prospathiste oso mporeite na to peksete avrio pedes mexri to mesimeraki peripou gia na eimaste oloi ok sto telos.

Elpizw oi Pros na prospathisoun na kanoun to programa tous etsi wste na mporesete na peksete.


Min to riksoume se flame kai pios fteei kai ti fteei.

Oi icon san omada den einai ypoxreomenoi na pezoun mono se ena tournoua.
Oute piesa kamia omada na pezei mono edw, alla thelw oso ginete na kratame ta oria.
Akoma kai na fteei i sumetoxi sto gosucup , den einai kati pou allazei tpt.

Shit happens , an pextei to game mexri tin dioria ola kalos.

An oxi tote i omada pou den mporese na diatirisi to xronodiagrama tha paei sto loser bracket.

As to afisoume edw irema kai wraia , mexri na sinenoitheite me tous PROS.

BBkQ
19-09-2011, 06:07 PM
kaneis den einai anetos oute mas endiaferi ti kanete sthn zwh sas sto tour na eiste sunepeis koitamai auti ti stigmi ama htan an mhn dilonate ka8olou ta prosopika sas douleies k alla den aforoun kanenan p sumetexei k einai swstos stis upoxrewseis tou..

Ps:Gianaki emena o spider m eipe oti tou eipate 8a pexete gosucup to sk k gi auto dne borite ...

AddictedToMH
19-09-2011, 07:45 PM
kala o spider ama pote teleiwsei ta frontistiria pou exei kathe mera. tote na vgei na milisei kai na pei paizame gosu cup kai malakies. to paizoume kai stis 9 to prwi to game ama thelete alla o spider de mporei oxi oi icon. gi afto kai kathysterise eks arxis toso :).

ante hf bbk

kudwni
19-09-2011, 08:14 PM
o telikos twn winners 8a paixtei triti vradu telika i 8a orisoun oi captains nea hmerominia?

PS: alex dn eipame tpt arakse apla o logos p dn paixame dn htan to gc!

iMbAaA
20-09-2011, 12:20 AM
dn mporw na ktlv gia pio logo kanete autin tin logomaxia sovara...
dld anagazomai na ginw kourastikos twra k na lew ta idia pali.
vgikame me ton kudwni eipame tis wres pu MAS voleuoune os icon kai telos.
apla ena dn ktlvenw, to prwto mou post egine nwris to mesimeri k apo ekeini tin wra oute enas apo pros dn exei grapsei esto kati gia na kserume ti tha ginei.As vgei kapios k pei re file dn mas voleuei auti i wra na klisei to thema.
bbk profanws apo ti ktlvenw prepei na exeis me kapion i me kapious apo tous icon provlima, gt egw vlepw oti mpika ston kopo na grapsw ena post na enimerwsw to ti ginete apo tin meria twn icon k esy kathese k prospatheis na mas thapseis.
ok epidi kiolas katheste k spammarete gia anousia pragmata as pume merikes alitheies gia na teleiwnume.
Esy rwtises ton spider gt dn peksame autos sou apantise oti pezame gc to s/k , de mu les ton rwtises gt dn peksame toso kairo? fantazomai oxi gt egw otan milisa me kapion apo tous pros autoi vriskontusan se fash dialiseis k mou legane oti tha stamatisei na pezei o spider opote tous legame e ok tha perimenume ama einai na apofasisete ti tha kanete gt ws icon tha thelame na peksume to game k na min to parume ff. k twra kserw go pu teleiwse i prothesmia k kala sou leei dld o spider oti dn endiaferomaste k dixnume aseveia sto tour pezwntas sto gc? pu kata kapio tropo kaname xarh k perimename na apofasisune?
pragmatika prosopika pleon exw xasei telios to endiaferon na asxolithw allo me auta.

ps toulaxiston osoi forane pantelonia k exune kapia aksioprepeia tha mporusane na vgune k ta poune tin alitheia k oxi mesw 3o prosopou na vazune gia na ton ekprosopoune.

Sebasmios
20-09-2011, 12:57 AM
Loipon gia na ksekatharisoume kapoia pragmata..
To team twn Pros exei ginei epishma disband alla san omada apofasisame na teliwsoume to nol tour.Milisa me ton spider o opoios eipe oti tha stamathsei me to team kai etsi anelava egw tis apofaseis gia auto to tour.Kata sunepeia to parapanw post tou spider "vgalte mas apo to tour" einai akuro.
Milisa me tous armodious Dalton kai Ninjazz kai tous enhmerwsa oti to team tha sunexisei to tour me neo onoma,kai me tin prosthiki atomwn wste na sumplhrwthei to roster.Sumfwnhsan kai oi 2 kai tha to epivevaiwsoun se parakatw post.
To neo team name einai AaF (Allenwalk3r and fans) ta atoma pou tha to sumplhrwsoun tha ta anakoinwsw to suntomotero dunato.

Twra,oson afora to match me tous icon.Einai ena match pou kai oi 2 pleures theloume polu na paiksoume.ANelava na sunnenohthw egw me ta paidia(kudwni,imbaaa) kai katalhksame oti tha paixtei o agwnas aurio trith stis 10.Logw upoxrewsewn kai twn 2 pleurwn den mporouse na ginei allh mera kai zhtw suggnwmh apo tous armodious tou tour gia tin kathusterhsh.Parakalw kapoios apo tous icon na epivevaiwsei thn hmera kai wra dieksagwghs tou match.

iMbAaA
20-09-2011, 01:01 AM
Loipon gia na ksekatharisoume kapoia pragmata..
To team twn Pros exei ginei epishma disband alla san omada apofasisame na teliwsoume to nol tour.Milisa me ton spider o opoios eipe oti tha stamathsei me to team kai etsi anelava egw tis apofaseis gia auto to tour.Kata sunepeia to parapanw post tou spider "vgalte mas apo to tour" einai akuro.
Milisa me tous armodious Dalton kai Ninjazz kai tous enhmerwsa oti to team tha sunexisei to tour me neo onoma,kai me tin prosthiki atomwn wste na sumplhrwthei to roster.Sumfwnhsan kai oi 2 kai tha to epivevaiwsoun se parakatw post.
To neo team name einai AaF (Allenwalk3r and fans) ta atoma pou tha to sumplhrwsoun tha ta anakoinwsw to suntomotero dunato.

Twra,oson afora to match me tous icon.Einai ena match pou kai oi 2 pleures theloume polu na paiksoume.ANelava na sunnenohthw egw me ta paidia(kudwni,imbaaa) kai katalhksame oti tha paixtei o agwnas aurio trith stis 10.Logw upoxrewsewn kai twn 2 pleurwn den mporouse na ginei allh mera kai zhtw suggnwmh apo tous armodious tou tour gia tin kathusterhsh.Parakalw kapoios apo tous icon na epivevaiwsei thn hmera kai wra dieksagwghs tou match.

e pws eixa pei k sto 1o post 10 i wra mas voleuei emas. pleon einai i apofasi tou dalton.

Dalton
20-09-2011, 01:30 AM
To game tha pextei avrio imera triti 20/09/2011 stis 10.


O nikitis tha peksei ston teliko tou winner bracket enantia stous D4.

FrapeMeGala
20-09-2011, 09:52 AM
Mia erwthsh , mias kai to match AaF vs Icons einai pisteuw to kalitero match pou 8a ginei , Den ginete na to streamaroume na to doume live ?

BBkQ
20-09-2011, 12:58 PM
Koita to mono prob p exo einai oti exete paei piso to tour auto mono me apasxoli den me endiaferi apla 8elo na pao italia gt variemai edo posos m endieferi kati allo..

ps: ego vrika mono ton spider mesa sto weekendbattles den eimai ekprosopos kanenos para mono tou eautou m twra an eipe psemata kakos den zitisate na apovli8oun oi pros logo asinepeias..

ps: ego exo pei stous dikous m 18:00 na einai mesa gia ton teliko kanoniste gt ego alla eipa me ton dalton ...

Dalton
Nol User Abuse Manager
Join Date
Sep 2008
Location
London
NoL account
sP-Dalton
Posts
370

Prospathiste oso mporeite na to peksete avrio pedes mexri to mesimeraki peripou gia na eimaste oloi ok sto telos.

Elpizw oi Pros na prospathisoun na kanoun to programa tous etsi wste na mporesete na peksete.


Min to riksoume se flame kai pios fteei kai ti fteei.

Oi icon san omada den einai ypoxreomenoi na pezoun mono se ena tournoua.
Oute piesa kamia omada na pezei mono edw, alla thelw oso ginete na kratame ta oria.
Akoma kai na fteei i sumetoxi sto gosucup , den einai kati pou allazei tpt.

Shit happens , an pextei to game mexri tin dioria ola kalos.

An oxi tote i omada pou den mporese na diatirisi to xronodiagrama tha paei sto loser bracket.

As to afisoume edw irema kai wraia , mexri na sinenoitheite me tous PROS.

p einai auto p m eipes ego esteila ta paiDia sto net tsaBA epiDi esu Den 8es na ginis kakos k tous vazeis oti sas voleuei eisai sovaros esu twra ? NA PAROUME TO TOUR STA SOVARA I STA @@ SOu k sena apovale k tous 2 an 8es na exeis prosopo k esto na tiris kati apo p les san aDmin tou tour Den ginete n les k na xe les etc.
Emeis opws eipame eimastan edo apo tis 17:30 k w9 os tis 19:00 kanena team Den edose to paron k fusika zitao na apovaleis k ta 2 team k mhn tirisi tou deadline p eixes dosi k m eixes pei kamia allagi den me afora gt milisame sa kurioi k ofilis na sevastis ta legomena s.o Ninja Bori na epiveveosi oti eimastan edo san team.

Obs.NinJaZz
20-09-2011, 06:17 PM
Emeis opws eipame eimastan edo apo tis 17:30 k w9 os tis 19:00 kanena team Den edose to paron k fusika zitao na apovaleis k ta 2 team k mhn tirisi tou deadline p eixes dosi k m eixes pei kamia allagi den me afora gt milisame sa kurioi k ofilis na sevastis ta legomena s.o Ninja Bori na epiveveosi oti eimastan edo san team.

Αυτό πράγματι ισχύει, το team ήταν παρόν και περίμενε για game, αποδεικνύοντας για ακόμη μια φορά πως είναι το πιο συνεπή και σοβαρό team του tour. Αν τα μισά teams ήταν έτσι, πραγματικά, δεν θα υπήρχαν όλα αυτά τα προβλήματα που υπάρχουν τώρα.

Ωστόσο, βάση αυτού:
To game tha pextei avrio imera triti 20/09/2011 stis 10.


O nikitis tha peksei ston teliko tou winner bracket enantia stous D4.
δεν υπάρχει game. ;p

Η τελική απόφαση για το αν πρέπει να γίνει κάποιος disqualify είναι του Dalton.

kudwni
20-09-2011, 06:27 PM
sumfwnw kai egw na apovlh8oun kai ta 2 team amesws afou den emfanistikan tin wra pou eixe dw8ei ap ton dalton dld stis 10 opws leei parapanw....ohh w8 i wra einai 7:30 akomh

paw_gia
20-09-2011, 06:42 PM
uparxei periptwsh na to doume live;

Obs.NinJaZz
20-09-2011, 06:45 PM
uparxei periptwsh na to doume live;

Το icon vs pros; Ναι.

paw_gia
20-09-2011, 06:46 PM
pws;

luciferidis
20-09-2011, 06:51 PM
re bbq kefte tha stamatiseis thn klapsa? mouliasame me toso dakri! ainte trava na peis thn dakrivrexth istoria sou sthn oprah kai min mas zalizeis edw! opoios kai na perasei tha sou ferthei eugenika ston teliko!

tha apoklistoun oi 2 kalyteres omades epeidh tha paiksoun to match stis 10 kai oxi stis 5! tha sou steiloume ta lefta pou dwsate sto net ama einai na stamatiseis thn klapsa!

gl stous icon kai stous pros btw

BBkQ
20-09-2011, 06:56 PM
esena pios sou milise dld vre asxeto k 8a anafer8eis se mena..ta kalitera team p les einai asinepis auto emena m arkei p perimeno 7 meres gia na paixo ton teliko eno eprepe na perimeno max 3eis

Ps: to section einai apokleistika gia tous sumetexodes sto tour..

luciferidis
20-09-2011, 07:05 PM
kane mou minish pou apanthsa sto thread enw den simetexw sto tour ! epishs mporeis na anoikseis ena kainourio thread kai na arxiseis na klaigese oti den einai swsto na apantane asxeta atoma sto thread tou tour kai oti auto sou dimiourgise psixologika kai polla alla provlimata sth zwh sou!

nai argisan giati alloi exoun sxoleio alloi sxoles kai alloi douleies! einai 10 atoma pou tha prepei na kanonisoun to programma tous na tous voleuei! kai sthn telikh esena den se kovw na exeis kati kalytero sth zwh sou na kaneis ! opote perimene alles 2 wres na paiksoun to match kai meta na paiksete ton teliko!

egw toulaxiston san 3os auto pou katalavainw einai oti apla sou exei ftasei to skato sthn kaltsa epeidh opoia omada kai na perasei exete 0% pithanotites na kerdisete kai klegese edw kai 2 selides ston dalton na tous apoklisei gia na parete to tour me ff!

egw tha ntrepomoun na kerdiza ena tour pantos epeidh tha eixan apoklistei 2 omades apo ton hmiteliko! opote tha araza kai tha perimena na paiksoun!

no hard feelings !

BBkQ
20-09-2011, 07:09 PM
ahahhaahahaahahahhahahahahhahahahaha eisai poli asteios pera apo unknown p eisai k den exeis thn paramikri idea sto xwro tou competive dota scene k episis den exeis idea se pion milas k pioi paizoun mazi m se auto to tour les to makri k to kodo s!!

ps: tnx me kanes na gelaso to eixa anagi!

Jok3rak1
20-09-2011, 07:13 PM
esena pios sou milise dld vre asxeto k 8a anafer8eis se mena..ta kalitera team p les einai asinepis auto emena m arkei p perimeno 7 meres gia na paixo ton teliko eno eprepe na perimeno max 3eis

Ps: to section einai apokleistika gia tous sumetexodes sto tour..

Μα δεν είναι ο τελικός αυτό το Match . Θα έχεις άλλο ένα team να αντιμετωπίσεις μετά από αυτό εάν κερδίσεις .
Πιο πολλύ θα έπρεπε να σε απασχολεί το γεγονός που καθυστερούν οι άλλες ομάδες από τα looser brackets
παρά αυτές οι 2 από τα winner brackets .


ahahhaahahaahahahhahahahahhahahahaha eisai poli asteios pera apo unknown p eisai k den exeis thn paramikri idea sto xwro tou competive dota scene k episis den exeis idea se pion milas k pioi paizoun mazi m se auto to tour les to makri k to kodo s!!

Συγχαρητήρια που νομίζεις ότι είσαι ο πιο γαμάτος από όλους και καλή τύχη !!!

BBkQ
20-09-2011, 07:14 PM
emena m aforoun akoma ta winner ama telioso 8a asxoli8o me ta loser k tote 8a tedoso ta sxoinia k ekei.

j0keraki se peiraxe kati k to les auto ?

luciferidis
20-09-2011, 07:20 PM
eimai uknown sthn competive dota scene ?????:S :'( :'( :'( :'( :'( :'( !!!!!! twra me pligwses vathitata! h apanthsh sou mou tsakise ta kokkala kai ta ftera! pws tha orthopodisw twra kai tha sunexisw thn poria mou ston xwro ths dotas?? akarde kefte!

ainte apo dw mwre mprokolo me podia! les kai xreiazetai na kserw se poion milaw kai poious exeis sto team! oute pou me endiaferei na mathw! egw enan klapsa vlepw! twra den mpa na eisai gnwstos klapas agnwstos klapsas pro klapsas emena to idio mou kanei!

den exw ksanadei atomo na viazete toso na xasei ena match!

kai poia sxoinia tha tentoseis vre teneke? online game einai! siga min pas kai ston areio pago!
ps : +1 sto jokeraki

Kitri_LaEstrela
20-09-2011, 07:21 PM
emena m aforoun akoma ta winner ama telioso 8a asxoli8o me ta loser k tote 8a tedoso ta sxoinia k ekei.

j0keraki se peiraxe kati k to les auto ?

mallon einai k autos unknown kai zileuei

BBkQ
20-09-2011, 07:24 PM
Den boreis na xonepseis kala to brokolo i oti ekana report to team p sou aresi gt den einai sunepeis sta deadline..

den 8a asxoli8o allo me skoupidia san esena.

penny esu ti leei pos kai pali edo ?

AddictedToMH
20-09-2011, 07:26 PM
luciferidi mazepsou pernaei to skoupidiariko se ligo vradiase.

Obs.NinJaZz
20-09-2011, 07:30 PM
Δεν νομίζετε πως όλο αυτό το flame war κουράζει και δεν οδηγεί πουθενά;

Απ' τη μία ο BBk είναι επίμονος για τους δικούς του λόγους και απ' την άλλη έρχεστε οι iconers, είτε παίζετε στο tour είτε όχι, και αρχίζετε να λέτε διάφορα και να ρίχνετε λάδι στη φωτιά.

Αρκετά παρακαλώ.

Jok3rak1
20-09-2011, 07:32 PM
emena m aforoun akoma ta winner ama telioso 8a asxoli8o me ta loser k tote 8a tedoso ta sxoinia k ekei.

j0keraki se peiraxe kati k to les auto ?

Ναι απλά σου εξηγώ ότι αν δεν τελιώσουνε και απο εκεί δεν υπάρχει λόγος να βιάζεστε τόσο .
Δηλαδή τώρα το κάνετε θέμα για 5 ώρες που θα αργήσει το match . Ενώ στο looser bracket είναι matches πίσω και θα περιμένετε πάλι μέρες ...

Όχι δεν με πείραξε κάτι , εκτός από το ότι το παίζεις ιστορία και θεωρείς τον εαυτό σου πιο πάνω από όλους .
Ακόμα και να ισχύει κάτι τέτοιο , δεν χρειάζετε να επιδικνύεσαι έτσι εδώ πέρα .

Επίσης δεν χρειάζετε να συνεχίσετε το flame war . Πλάκα είχε , είπατε ότι είπατε , τα υπόλοιπα θα τα πείτε στο παιχνίδι αν παίξετε μαζί ¨>

BBkQ
20-09-2011, 07:38 PM
auto m eipan k o dalton k o ninja emena den me aforoun akoma ta loser otan telioso apo edo 8a sxoli8o me ta deadlines k ekei eidi sas kinigane full apo tote p arxisa na fonazo oti den einai tupikoi k sostoi twra epidi exo dikio se oti leo pio pano vasei ton rules lupamai p sas xalaei toso.

ego den e8ixa kapion prosopika otan prokaloumai apadao .

Sebasmios
20-09-2011, 07:42 PM
loipon akouste na deite twra kati polu aplo.Me to kalo se 1wra kai kati lepta tha paiksoume me tous icon.apo kei kai ustera,apo thn epomenh mera tha kanonisei h nikitria omada na paiksei me to team twn D4.olo auto to spam einai adiko kai anousio kai rafte to stoma sas epitelous gt kourasthka na vlepw spam posts.
Egardioi xairetismoi

luciferidis
20-09-2011, 07:45 PM
loipon epeidh opws eipe o addicted den exw polu xrono giati opou nanai pernaei to skoupidiariko apla tha simfwnisw me tous apo panw ninjazzz kai jokeraki! den exei nohma na sunexizete to flame! den iparxei antagwnismos!

to match tha ginei stis 10 kai oloi(sxedon) mia xara :D ! gl sta teams!

K0ta_PouLi
20-09-2011, 07:47 PM
pisteuo pos prin paroun meros sto tour oi omades exoun koitaksei ta rules,simfonoun me auta kai meta dilonoun simmetoxi.ama thelete na kanete sovara tours kai na mazeuete kosmo prepei na eiste sostoi kai austiroi!!!TA RULES IPARXOUN GIA NA TIROUNTAI.opoios den simorfonetai me auta pisteuo den exei thesi sto tour

KoNaMiGr
20-09-2011, 07:54 PM
TA RULES IPARXOUN GIA NA TIROUNTAI.opoios den simorfonetai me auta pisteuo den exei thesi sto tour

Quote from first post



ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΚΑΠOΙΑ ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΤΕΙ ΘΑ ΤΡΩΕΙ ΑΜΕΣΑ FORFEIT TO MATCH ΚΑΙ ΘΑ ΟΡΙΖΕΤΕ ΝΙΚΗΤΡΙΑ Η ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΠΑΡΟΝ
Ειναι ετσι η δεν ειναι?

BBkQ
20-09-2011, 07:57 PM
twra konami perimenis na apadisoun se esena ?

o bbk klaiei 8a grapsi epidi leei to autonoito

AddictedToMH
20-09-2011, 08:03 PM
re paides stis 10 to vrady kanonisame na paiksoume kai stis 10 tha dwsoume to paron. twra ti douleia exei o bbk sto net apo tis 5:30 to apogeuma den kserw.

den kanonistike kana game stis 5:30 to apogeuma. stop spam kai apla perimenete na ginei to game
opws eipe kai o allos to loser bracket einai apeira pisw kai etsi ki alliws o bbk tha permenei.

opote arakste.

Obs.NinJaZz
20-09-2011, 08:05 PM
Έλα τα ίδια και τα ίδια αναμασάτε. Είστε υπερβολικά κουραστικοί, σε σημείο αηδίας.

Closed.

Obs.NinJaZz
21-09-2011, 12:47 AM
Team PROS aka AaF με captain τον Sebasmios - Vs Team Icon με captain τον tnsfeat

Ημερομηνία και Ημέρα : Τρίτη 20/09

Ώρα: 22:00

Θα παίξουμε σε : Garena

Winners: Team icon

Replays: 1) http://www.adotaparser.com/dota-replay/195190 (winners icon)
2) http://www.adotaparser.com/dota-replay/195192 (winners PROS aka AaF)
3) http://www.adotaparser.com/dota-replay/195193 (winners icon)

Dalton
27-09-2011, 05:42 PM
Team D4 με captain τον BBq - Vs - Team Icon με captain τον tnsfeat

Ημερομηνία και Ημέρα : Τetarti 28/09

Ώρα: 20:00

Θα παίξουμε σε : Garena

Winners = D4 me captain ton BBk


Replay 1 : http://www.adotaparser.com/dota-replay/203845 (Winners Icon)

Replay 2 : http://www.adotaparser.com/dota-replay/203846 (Winners D4)

Replay 3 : Δεν υπάρχει (Winners D4)

Dalton
29-09-2011, 12:51 AM
http://img190.imageshack.us/img190/3526/winnersbracketfinal.jpg


Sugxaritiria stous D4 , meta apo 3 poli wraia match kerdisan tous ICON kai xrizonte nikites tou winner bracket.

Pleon perimenoun gia na peksoun ston megalo teliko me ton nikiti tou loser bracket.

BBkQ
29-09-2011, 01:40 AM
Mages gia to 3o replay ftaiei apokleistika o Dalton puroviliste ton opws purovolise to Bot Autos!!

ps: BBKQ i BBk ti BBq re eeeeeeeeee :/

SneakyHood
29-09-2011, 09:30 PM
D4 in the grand final. OMFG WHAT A SURPRISE!!!!

Maybe its cause of the super stable roster.

beyond_anapiros
30-09-2011, 01:35 AM
D4 in the grand final. OMFG WHAT A SURPRISE!!!!

Maybe its cause of the super stable roster.

to oti dn exi stathero roster.Dn dini pleoniktima afto para miwnektima

SneakyHood
30-09-2011, 03:21 PM
to oti dn exi stathero roster.Dn dini pleoniktima afto para miwnektima

No comment.Mallon se fonazoune kai o exipnos t nol.

BBkQ
30-09-2011, 04:06 PM
to stable p to eides to re malaka sneakynoob ;

ronaman
30-09-2011, 04:26 PM
eirwnika to ipe re....lew gw twra

beyond_anapiros
30-09-2011, 04:38 PM
No comment.Mallon se fonazoune kai o exipnos t nol.

ti mono esi tha les malakies na mn pw kai egw kamia?

Obs.NinJaZz
30-09-2011, 04:42 PM
to stable p to eides to re malaka sneakynoob ;

You just got trolled dude !

BBkQ
01-10-2011, 06:58 AM
exeis idea apo sneakynoobs esu ninja den ;)

SneakyHood
02-10-2011, 03:55 PM
Dn exw vrei net cafe stin praga alliws me tin poutsa eksw tha imouna ston teliko bibikei

Obs.NinJaZz
02-10-2011, 07:26 PM
Dn exw vrei net cafe stin praga alliws me tin poutsa eksw tha imouna ston teliko bibikei

Βάζεις καμιά Τσέχα τουλάχιστον εκεί πέρα ρε noob;

SneakyHood
02-10-2011, 09:05 PM
Βάζεις καμιά Τσέχα τουλάχιστον εκεί πέρα ρε noob;

Gia na min paizw dota simainei pws kapws pernaw to xrono m kai egw :D alla to oti ithela na paiksw kai ston teliko einai kai auto gegonos :/

BBkQ
03-10-2011, 06:40 AM
Mila me cranich gia kana lanaki nooBaaaaa!

SneakyHood
03-10-2011, 07:32 PM
Mila me cranich gia kana lanaki nooBaaaaa!

cranich/amokinhouse ktl paizoun apo spitia apoti katalava.Edw internet cafe dn iparxei apoti eida.
FLOROI KANONIKOI DLD

BBkQ
05-10-2011, 10:54 AM
apo laptop paizei sto panepistimio m eipe ahahahahahahah

SneakyHood
06-10-2011, 12:25 AM
ti panepistimio paei bas kai kanoume team?? :D Rwta ton ama exei kanena internet cafe giati gamw tin panagia m dn exw vrei tpt.A kai twra ston teliko oxi malakies thelw admin rights sto nol twra p paizw sinexia.