PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : City-BloxX[RAP]



City-Bloxx
07-09-2011, 01:11 PM
Eleos Unban Request

http://www.mymgn.com/board/nol/html/ghostpng.php?type=1&eleos=1&nick=City-Bloxx&target=City-BloxX[RAP]

Comments:

Καλησπέρα παιδιά.
Καταρχήν θέλω να ευχαριστήσω ολο το πρωσοπικό για την σκλιρή δουλεία και τον αγώνα που έχει κάνει για να φτάσουμε σε σημείο εμείς οι ''Απλοί'' users να πέζουμε ενα ευχάριστο game χωρις ενοχλητικούς τύπους και γι'αυτο οι ''admins'' έχουν κάνει μεγάλο αγώνα και το σέβομαι... αλλα θα ήθελα μια θερμή παράκλιση: Επειδή όλοι μας ξέρουμε τα ΠΡΕΠΕΙ και τα ΜΗ εγω μέσα σε μια στιγμή πλήρις σύνχισης μου ξέφυγε μια λέξη που δεν έπρεπε να πω και ζητάω συγνώμη και πρωσοπικά απο εσας αλλα και απο τον user που προσέβαλα. Θα ήθελα λοιπόν εαν ειναι δυνατόν να μου δοθεί μια δεύτερη ευκαρία να επανορθώσο το λάθος μου διότι αυτο το account το εχω αρκετό καιρο και ειχα καλούτσικα stats μπορώ να πω.Τελος πάντων για να μην γινομαι κουραστικός ζηταώ απο το σεβαστο forum και το πρωσοπικο να μου δοθει μια δεύτερη ευκαιρία εαν ειναι δυνατόν και υπόσχομαι να μην ξανα επαναλιφτεί κατι τέτοιο απο έμενα πρωσοπικά.Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας και σας εύχομαι οτι καλύτερο (sorry για κάποια ενδεχόμενα ορθογραφικά)

To_XaO
07-09-2011, 02:02 PM
File mou den xreiazete na glufeis :P

Apo mena exeis +1 gia to unban sou parolo pou xerw oti den dinete 2h eukairia efoson o logos tou ban sou einai ivristiki simperifora prosvalontas ta theia i oikogeneiaka proswpa.Parola auta apo mena +1 gia arsh tou apokleismou sou giati mallon metaniwses gia to lathos sou

Twra ta pragmata einai sta xeria twn anwterwn mou

Kalh sas hmera

City-Bloxx
07-09-2011, 02:20 PM
File mou den xreiazete na glufeis :P

Apo mena exeis +1 gia to unban sou parolo pou xerw oti den dinete 2h eukairia efoson o logos tou ban sou einai ivristiki simperifora prosvalontas ta theia i oikogeneiaka proswpa.Parola auta apo mena +1 gia arsh tou apokleismou sou giati mallon metaniwses gia to lathos sou

Twra ta pragmata einai sta xeria twn anwterwn mou

Kalh sas hmera

Εφόσον δεν το μετάνιωνα δεν θα βρισκόμουν εδω :D
θενξ πάντως

DotAkiaSs]MzZ
08-09-2011, 12:13 AM
Εφόσον ο admin συναινεί στο unban θα έχουμε άρση της ποινής, και ο user θα γίνει unban. Θα παρακαλούσα να υπάρχει περισότερη προσοχή στο μέλλον για να αποφύγουμε παρόμοια περιστατικά.


Unban Request - Accepted.
Topic Closed.