PDA

View Full Version : [DENIED] User Abuse : YmL]NoPeace , CnT.k0rmi



k0stak1swtf
07-09-2011, 11:38 PM
Clan NoL User Abuse ReportAccused Battle.Net account: YmL]NoPeace , CnT.k0rmi , "sentinel team"
Your battlet.net Account: k0stak1swtf
Game name: den thimame
Abused rule: game ruin , admin
Time of event: peripou 23:00
Further details: To proto palikari sindeete me to "Sentinel Team" . Ean de kano lathos kapoios einai admin apo Sentinel Team.Alla mou fenete epidi kanan partara sto lane me ton agapito YmL (game ruin) , de efage ban. Asxeta pou me petakse mia eironia "iparxi k to noob play.". Opote , epidi eimai poli noobas k de ksero na paizo , tha leo "NOOB PLAY".Alla panathema sto megalo team eixame k admin se auto , alla tha to vrite! Itan filoi!

gia ton kirio admin (CnT.k0rmi) tha sinistousa na tou mathete pos na milaei se enan "pixel anthropo". tou milisa poli omorfa sto team chat,me apantaei me kolimeni tin tsixla sto shift k na tsirizi.k sto SS fenete ena "gamiseton.". tha ithela na ton rotiso ton agapito admin , g@m@s kala toulaxiston gia na ksero an einai na ertho? Alla who cares.Kalo tha itan agapite CnT , opos sou milane , etsi na tous milas.

Auta apo emena. K signomi pou paizo NOL kai maresi ,paropolo pou de ksero na paizo...

ActiveTourman
08-09-2011, 12:27 AM
Hmmm.. ok

Abuse Denied
Topic Closed