PDA

View Full Version : [TEMPORARY] Unban Request : Butroulol



ButrouL
09-09-2011, 06:36 AM
Clan NoL Unban Request

http://www.mymgn.com/board/nol/html/ghostpng.php?type=1&eleos=0&nick=ButrouL&target=Butroulol

Comments:

Η butterfly_3 με εκανε ban για manners/ρατσιστικα σχολια μολις ειπα αλβανο τον mate της vivh. στο lobby.
Τωρα λυπαμαι το staff που πρεπει να βρει ολη την λογομαχια και στο lobby αυτου του game
ΑΛΛΑ και του προηγούμενου,γιατι με τα logs μόνο απο αυτό το game φαινεται λες και βρίζω χωρίς λόγο (nlbutter2,ιδιο game name, διαφορετικο game όμως -περιπου μια ωρα πριν-) που ο vivh με προκαλει χωρις καν να του μιλησω και τελικα βγηκα αφου η butterfly_3 mutare εμένα,γιατι αμα εισαι φιλος του admin αμπολας οτι μαλακια σου ερθει χωρις να φοβασαι τα mute!
(Δεν επαιξα καν δηλαδη εκεινο το game)

---------- Post added at 07:36 AM ---------- Previous post was at 07:05 AM ----------

Αν και λογικα θα γινει επαληθευση απο τον αρμοδιο , μπορω να εξηγησω πως εγινε περιπου..
Μπαινω ομορφα και ωραια στο game(nlbutter) και γυρω στο 2 λεπτο ο αντιπαλος warlock μετα απο first blood βγαζει lagscreen και πεφτει..
Η butterfly_3 προχωραει σε ban gia plugg και αμεσως μετα το end κανει create το rmk (nlbutter2)
Εκει μπαινουμε παλι , τα ιδια ακριβως teams, διωχνουμε και εναν επειδη ηταν rmk και δεν χωρουσε και λιγο πριν το δωσει με κανει swap κατω στο αντιπαλο team..
Αμεσως την ρωταω "γιατι με εκανες swap αφου ειναι rmk και πριν ήμουν πάνω?" δεν απανταει την πρωτη..
Μετα απο λιγο ξαναρωταω "Γιατι με εκανες swap?" αλλα παλι δεν παιρνω απαντηση...
Και εκει απανταει ο φιλος μας vivh.
vivh. : Giati mporei
vivh. : Skase twra
Butroulol : vivh esu to efages to demote giati me prizeis twra?
vivh. : nai to efaga
vivh. : skase twra
vivh. : Up den pas
vivh. : telos
Butroulol : Afou den asxoloumai mazi sou giati mou milas?
Εδω μιλαει και 3ος ο iCry-Zan , δεν ειναι φιλος μου απλα μιλησε
iCry-Zan : Kala sou leei re vivh. ti petagese?
vivh. : esu ti theleis twra?
Butroulol : Aston re zan
Butroulol : Einai kopanos
Butroulol : Den asxoleite kaneis mazi tou kai mou tin leei

Μολις βλεπει το κοπανος η butterfly_3 με κανει mute..
Και μολις τρωω το mute πεταει και μια ατακα ο vivh. του τύπου "skase twra"
Οποτε πιανω τον εαυτο μου , να με προσβαλει ενας μαλάκας, γιατι μαλακας ειναι(με εχει προκαλεσει σε πολλα games είτε αντιπαλος είτε ally ειναι γνωστος badmanneras γιαυτο αλλωστε δεν ειναι και πλεον admin) και να μου αφαιρουν και τον λογο επειδη μπηκα στην διαδικασια να του απαντησω :D
Βγαινω λοιπον απο το lobby οικιοθελώς και λεω και στην butterfly_3 οτι ειναι ηλίθια με τα mute που κανει!
Ετσι λοιπον μετα απο καμια ωρα αφου επαιξα αλλο game ειδα παλι το nlbutter2 και αφου μπηκα και βρηκα μεσα παλι τον vivh. ξεκινησα να τον τρολλαρω/προσβαλω πειτε το οπως θελετε!
Και καπου στα ενδιαμεσα η butterfly_3 με εκανε ban μολις τον ειπα αλβανο για ενα τυπογραφικο λαθος που εκανε..

SilencerGr
09-09-2011, 06:45 AM
prokalouses omws kai esy aderfe :/

Georgezz
09-09-2011, 06:50 AM
des ti leei bat manners egw vres mou kapoion pou na pei oti exw bad manners...katarxas mpaineis sto game me les poso malakas eisai dn sou milaw k sunexizeis olh thn wra xwris na sou dinw shmasia k meta mallon epeidh se etsoukse pou dn apantousa arxises na les an exw dei gunaika gunmh an exw dei vizi k kati tetoites malakies k sto telos htan to apokorofoma pou me eipes alvano dld to provlhma sou poio einai???eimai alvanos k dn enoxlw kanenan, kati karagkiozhdes kai ratsistes san k sena xereis pou tous vazw??sto katho ton axrhtstwn gt axrhstos eisai!!!exeis to 8rasos k zhtas unban re??

butterfly_3
09-09-2011, 06:53 AM
loipon ta pragmata eginan etsi opws ta eipe se merika simeia
diladi ontws mpike se 3 apo ta games m kai etuxe na einai k tis 3 fores sto anti8eto team k sto diko m na einai o vivh.
sto 1o game eipw8ikan merika pragmata gia ta opoia dn edwsa polu simasia meta sto rmk sunexise omws na prosvalei apo ti meria tou o butroulol enw o vivh dn apantouse kan
kai sto 3o game p mpike antipalos mas xwris kan na tou apeu8unei to logo o vivh. arxizei k ton leei alvano/par8eno/oti de mporei na vrei gkomena/ kai polla akoma
ton eixa kanei mute 3-4 fores sta proigoumena games k afou ton proeidopoiisa na mi to sunexisei gt eixe katantisei polu enoxlitiko k prosvlitiko, autos sunexise vazontas k caps
ola ta logia apo merous tou butorulol eipw8ikan sto lobby tou game kata tis 4-5 ta ximerwmata kai eixa gn : nlbutter i nlbutter2 opote mporoun na to elegxoun k oi armodioi

ButrouL
09-09-2011, 06:53 AM
prokalouses omws kai esy aderfe :/

"αδερφε" εσυ που ήσουν στο game μαλλον ειδες τι εγινε και στο 1ο lobby γιαυτο δεν λες κατι αλλο!
Μπορει να χασω το δικιο μου επειδη εριζω και δεν μιλαω ομορφα ΑΛΛΑ το κανω οταν εχω καπου να πατησω, οχι οτι ωρα μου ερθει, δεν εχω ψυχολογικα με κανεναν ;)

WiCkeDS0uL
09-09-2011, 06:59 AM
Έχουμε και λέμε :
1)
Οποτε πιανω τον εαυτο μου , να με προσβαλει ενας μαλάκας γράφεις κύριε , εσύ που ζητάς το unban request σου βρίζεις αυτόν τον οποίο σου πήγε κόντρα ενώ εσύ ξεκίνησες τον καυγά.
2)
με εχει προκαλεσει σε πολλα games είτε αντιπαλος είτε ally ειναι γνωστος badmanneras γιαυτο αλλωστε δεν ειναι και πλεον admin , ο κύριος vivh. σε πληροφορώ είναι απο τους πιο ήρεμους admin που έχω δει σε όλο το nol και για να σε ξεστραβώσω έφαγε demote απο δικό μου λάθος (θα το διαπιστώσεις εδώ http://www.mymgn.com/board/showthread.php?94233-SOLVED-Admin-Abuse-vivhμιας και ξέφυγε η κατάσταση , και αφού ήμασταν skype και μου έλεγε συνεχώς να σταματήσω εγώ δυστυχώς δεν μπόρεσα να κρατήσω τα νεύρα μου . Το γνωστό badmanneras φαντάζομαι είναι δική σου φαντασία....

3)
Βγαινω λοιπον απο το lobby οικιοθελώς και λεω και στην butterfly_3 οτι ειναι ηλίθια με τα mute που κανει!
Εσύ βγαίνεις με τα ηλίθια Mutes η αφού οι πάντες ζητήσανε να σε πετάξει διότι η συμπεριφορά σου ήταν απλά απαράδεκτη !! Ευτυχώς για σένα πρόλαβες και βγήκες , γλίτωσες το Kick .
4 )
Ετσι λοιπον μετα απο καμια ωρα αφου επαιξα αλλο game ειδα παλι το nlbutter2 και αφου μπηκα και βρηκα μεσα παλι τον vivh. ξεκινησα να τον τρολλαρω/προσβαλω πειτε το οπως θελετε!

Τον τρολλάρεις / προσβάλλεις ; Εσύ πιο πάνω δεν ανέφερες οτι δεν ανέχεσαι να σε προσβάλλουν βλάκες ; Αυτός δηλαδή γιατί να κάτσει να σε ανεχτεί δεν κατάλαβα ; Είσαι μήπως ο έξυπνος της παρέας η τον παριστάνεις μήπως ; Ξέχασες να επισημάνεις πως συνέχισες να βρίζεις , μάλλον αυτό σου διέφυγε.
5 )
Και καπου στα ενδιαμεσα η butterfly_3 με εκανε ban μολις τον ειπα αλβανο για ενα τυπογραφικο λαθος που εκανε..
Ξέχασες να διατυπώσεις πως εκτός απο αλβανό τον είπε και άλλα πολλά και οσο για το ποιος προκάλεσαι το ξέρουμε όλοι πολύ καλά .. Κατάλαβες ανίδεο πλασματάκι ;

Επειδή σε κατέβασε κάτω άρχισες να λες βλακείες και μιας και δεν σου απάντησε ξεκίνησες να κατηγορείς τον vivh.


Αυτά απο εμένα ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

ButrouL
09-09-2011, 07:02 AM
des ti leei bat manners egw vres mou kapoion pou na pei oti exw bad manners...katarxas mpaineis sto game me les poso malakas eisai dn sou milaw k sunexizeis olh thn wra xwris na sou dinw shmasia k meta mallon epeidh se etsoukse pou dn apantousa arxises na les an exw dei gunaika gunmh an exw dei vizi k kati tetoites malakies k sto telos htan to apokorofoma pou me eipes alvano dld to provlhma sou poio einai???eimai alvanos k dn enoxlw kanenan, kati karagkiozhdes kai ratsistes san k sena xereis pou tous vazw??sto katho ton axrhtstwn gt axrhstos eisai!!!exeis to 8rasos k zhtas unban re??

Να βρω εναν που σε λεει ban mannered? Μηπως να βρω κανεναν που ΔΕΝ σε λεει?
Το αν εισαι αλβανος ή οχι δεν το γνωριζα μεχρι τωρα που το εγραψες εδώ, αλλα αφου ρε μαλακα με προκαλεις ΠΡΩΤΟΣ και οχι μονο σημερα αλλα και σε αλλα τοσα games του teh_cookie που σε πετυχαίνω χωρις ΚΑΝ να ασχοληθω μαζι σου, γιατι βγαινεις και το παιζεις αθωα περιστέρα?
Τοσο αντρας εισαι?
Ουτε καν το παραδεχεσαι?
Ναι εγω σε ενοχλησα στο 2ο lobby που στην ουσια ΠΑΛΙ εσυ με προκαλεσες πρωτος στο προηγούμενο, απλα ηταν και η γνωστη σφουγγοκολαρια-ιπποτρια της δικαιοσυνης Butterfly_3 εκει για να με mutarei και αργοτερα να με bannarei.

Butterfly_3
Απο το reply που έκανες διχνεις οτι δεν ξερεις που πατας και που βρισκεσαι, λες και εισαι 15 χρονών ένα πραμα.
Δεν πηρες πρέφα τι έγινε!


sto 1o game eipw8ikan merika pragmata gia ta opoia dn edwsa polu simasia

Στο πρώτο game δεν μιλησαμε καν, απλα μπηκαμε μαζι και το game τελειωσε στο 2ο λεπτο κιολας.


meta sto rmk sunexise omws na prosvalei apo ti meria tou o butroulol enw o vivh dn apantouse kan

Στο δευτερο game ηταν που με προκαλεσε ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ να του μιλησω οταν σε ρωτουσα γιατι με εκανες swap, εκει μαλλον δεν εδωσες και πολυ σημασια αλλα τελικα εμενα εκανες mute ενω θα επρεπε να κανεις τον vivh. και αυτος ηταν ο λόγος που βγηκα τελικα και δεν έπαιξα.


kai sto 3o game p mpike antipalos mas xwris kan na tou apeu8unei to logo o vivh. arxizei k ton leei alvano/par8eno/oti de mporei na vrei gkomena/ kai polla akoma

Εδω τα λες σωστα , αλλα φανηκε οτι τον ειπα αλβανο για ενα τυπογραφικο λαθος που έκανε, αν ηθελα να προσβαλω την καταγωγη του (που στην τελικη δεν ηξερα απο που ειναι, εδω το έμαθα) θα το εκανα αλλιως.
Μας επεισες και εσυ για το ποσο αντικειμενική είσαι τρομάρα σου..μπορεις να πεις οτι απλα ψαχνεις ευκαιρια να με κανεις ban, δεν ειναι κακό...

Vivh.

Έγω δεν κρυβομαι πισω απο το δαχτυλο μου , στο λεω ανοιχτα
Εδω και 2-3 μηνες σε οτι game με πετυχενεις με προκαλεις ΧΩΡΙΣ καν να σου μιλησω.
Κοινως μου έχεις πρήξει τα !@#$%^&


WiCkeDS0uL

1.Αν διαβασεις προσεκτικα, αυτος ξεκινησε τον "καυγα"

2.Ο πιο ηρεμος admin του nol λεει , κάνε ενα search στα admin abuse :)

3.Ουτε ζητησε κανεις απο την butterfly_3 να με kickarei ουτε θα το εκανε,ισα ισα μετα απο 15 sec εβγαλε και το mute αλλα ηταν πανω στο σημειο που βγηκα , προλαβα ομως να το δω!

4.Το μονο σου επιτυχημένο σχόλιο, ναι ειπαμε τον προσβαλα επειδη με προκαλεσε λιγο πιο πριν αυτος!
Εγω το παραδέχομαι, δεν ντρεπομαι που απανταω σε οποιον μαλάκα με προκαλει χωρις λογο.



5 ) Και καπου στα ενδιαμεσα η butterfly_3 με εκανε ban μολις τον ειπα αλβανο για ενα τυπογραφικο λαθος που εκανε..
Δηλαδή για εξήγησέ μας τι ακριβώς ήθελες να γράψεις σε αντίθεση με το αλβανός ;

Τι γινεται δεν φαινεται το ρήμα καλά?


Αυτα που γραφεις ειναι βλακειες...

Emman
11-09-2011, 10:10 AM
διάβασα τα lobby.

Butroulol έχεις είδη 3-4 unbans που αφορούν manners. Στο ενα ο Pr0t0nos σε προειδοποιεί και στην χαρίζει. Εδω συγκεκριμένα είσουν πολύ εριστικός και προκάλεσες . Αν σε πείραξε κάτι που σου έιπαν θα μπορούσες να προχωρήσεις σε abuse και οχι να επιτεθείς ετσι.Ο admin μάλιστα με ηρεμία σε προειδοποιησε αρκετές φορές να σοβαρευτείς πράγμα που δεν έκανες. Η αρχική μου σκέψη ήταν rejected όμως για μια τελευταία φορά θα υπάρξει ενα timeban μήπως και αν αλλάξεις συμπεριφορές.

Timeban Created
Days 21
Topic CLOSED-