PDA

View Full Version : [TEMPORARY] Unban Request : prO(krousths



prO(krousths
17-09-2011, 12:50 PM
Clan NoL Unban Request

http://www.mymgn.com/board/nol/html/ghostpng.php?type=1&eleos=0&nick=prO(krousths&target=prO(krousths

Comments:

Αν ο άνθρωπος είναι γκακντέμης, πάει, τέρμα! Λοιπόν ήθελα να κάνω unban request για το eleos και έπρεπε να παίξω ένα game στο nol! Μπήκα να παίξω και με πέταξε, δεν ξέρω αν ήταν το bot, στο chat έτσι μου είπαν πάντως... Μπήκα να παίξω 2ο και πέταξε ένα άλλο παιδί (με το οποίο ήμασταν mates στο 3ο, παίρνω όρκο ότι τον πέταξε και δεν leavare) και έγινε end! Τέλος πάντων μπαίνω για 3ο, κράτησε καμιά ώρα, πήραμε win(νομίζω,μπορεί και να χάσαμε τελικά κόλλησα τώρα), όλα ωραία! Μπαίνω σε 4ο να κάνω το !forum ...., το κάνω και βγένω με esc! Μπαίνω μετά από πολύ ώρα και βλέπω ότι ήμουν στο game με meepo kickαρισμένος! Ε, του πούστη! Το ίδιο έχω πάθει και στο eleos με το esc αλλά εκεί πάει καλά το πήρα χαμπάρι :)! Δεν παίζω nol αλλά κάποτε μπορεί να θελήσω, ε και με τα linked accounts δεν είναι ότι καλύτερο να είσαι banαρισμένος! Ζητάω κατανόηση, ήταν σφάλμα του bot να μπω στο game! Για να πειστείτε κοιτάχτε στο replay πότε το παίρνω χαμπάρι και θα καταλάβετε. Μπορείτε αν γίνεται να δείτε πότε έγινε το game και πότε το linked account και να διαπιστώσετε ότι οι χρόνοι συμπίπτουν, δεν ξέρω αν γίνεται όμως!

C0uP_d3_GrAcE
17-09-2011, 01:13 PM
[NoL]: Last game for player [prO(krousths]: Gn:[nl1775] Date:[2011-09-16 17:58:57] Bot:[1] Owner:[DA-SHEPHERD] IP:[178.128.52.129] Spoofcheck:[1] Stayrate:[96%] Left reason:[has left the game voluntarily]

Εγω μπορω να κρινω απο αυτο που βλεπω! Θα δεχτεις 4 ημερες ποινη μονο, μιας και ειναι η πρωτη φορα!
Προσοχη κυριε!


Timeban Created.
Days: 4
Topic Closed.