PDA

View Full Version : αλλαγες και στ πασο μας!!



Newgate_
20-09-2011, 02:13 AM
sumfwna m apofash t upourgeiou t paso th mas dinetai pelon mesw hlektronikhs aithshs http://eleftheriskepsii.blogspot.com/2011/09/2011-2012_13.html .. t allo th doume s auto t suthma paideias!!

DeadManWalkin
20-09-2011, 02:24 AM
Ρε φιλε ειναι απλα απιστευτοι απιστευτοι σου κανουν δυσκολο καθε κομματι της ζωης σου...Για ναπαρεις συγγραμματα (που τα @@ μου θα παρω/παρεις/παρουμε) πρεπει να κανεις ολοληρη διαδικασια δηλωσεις και ξαναδηλωσεις στον Ευδοξο να πας σε βιβλιοπωλεια άλλα σου στελνουν με courier ειναι γελιοι ρε φιλε απλα γελιοι... Δεν θα πρεπει να γινουν καταληψεις φετος (τους συμφερει να γινει κατι τετοιο) αυτο που πρεπει να γινει ειναι ενα μεγαλο ντου στην βουλη να τελειωνει πια... Μια ζωη (τουρκοκρατια-γερμανικη κατοχη-χουντα) καθομασταν τρωγαμε στην μαπα ενα σωρο μαλακιες και επρεπε να φτασουμε στο ζενιθ του ναδιρ (οξυμωρο ε?) για να ξυπνησουμε τωρα ομως πρεπει οχι να φτασουμε στο ναδιρ αλλα να τους δειρ ολους τους..

Bleach
20-09-2011, 03:27 PM
Ty gia tn pliroforisi kala t allo tha dume pia.....apo to last eksamino akoma perimenw ena vivlio p dn exei erthei st vivliopoleio....tespa

C0uP_d3_GrAcE
20-09-2011, 03:30 PM
Εδω εγιναν τα εξαμηνα μονα-ζυγα, το πασο θα με πειραζε?
Αντε να παρεις πτυχιο. . . . .

Me[G]a
20-09-2011, 03:36 PM
Xriste m00

T2]eNiaC_
20-09-2011, 03:57 PM
Tο μονο που μενει να μας δινουν, ηλεκτρονικα, ως φοιτητες ειναι τον πουλο.
Κατι θα σκεφτουν και για αυτο δεν τους φοβαμαι.

FoRJeSuS
20-09-2011, 04:17 PM
auto me ton poulo iparxei idi
ala den 8elw na to para8esw min banistw!

pantws exei na kanei me meatspin!

Aft3rBan
20-09-2011, 05:32 PM
Καλά αυτό με τον Εύδοξο είναι από τα πλέον τραγικά που έκαναν.
Δήλωσε όλος ο κόσμος για να πάρει βιβλία και μου έστειλαν mail και εμένα αλλά και τόσο κόσμο μετά από ΕΝΑΝ ΧΡΟΝΟ από τότε που τα πήρα ότι περάσαμε τα ν+2 και άρα δεν τα δικαιούμαστε και να τα επιστρέψουμε. Καλά και η διαδικασία είναι τραγική. Εγώ πάντως δεν πρόκειται να κουνηθώ και να πάω να τα κάνω όλα αυτα που ζητάνε. Τα στοιχεία μου τα έχουνε, άμα θέλουν ας στείλουν κανέναν να έρθει να τα πάρει από το σπίτι μου.

Newgate_
21-09-2011, 07:12 PM
Εδω εγιναν τα εξαμηνα μονα-ζυγα, το πασο θα με πειραζε?
Αντε να παρεις πτυχιο. . . . .

oso g t ptuxio asto!! t PTUXIO th ginei pleon sovarh leksh gt osoi dn teliwsoume tn foithsh stn epitrpomeno xrono ν t xarti p th pernoun st xeria ts th thewreitai diplwma!! ade geia loipon!

---------- Post added at 05:12 PM ---------- Previous post was at 05:10 PM ----------


Ρε φιλε ειναι απλα απιστευτοι απιστευτοι σου κανουν δυσκολο καθε κομματι της ζωης σου...Για ναπαρεις συγγραμματα (που τα @@ μου θα παρω/παρεις/παρουμε) πρεπει να κανεις ολοληρη διαδικασια δηλωσεις και ξαναδηλωσεις στον Ευδοξο να πας σε βιβλιοπωλεια άλλα σου στελνουν με courier ειναι γελιοι ρε φιλε απλα γελιοι... Δεν θα πρεπει να γινουν καταληψεις φετος (τους συμφερει να γινει κατι τετοιο) αυτο που πρεπει να γινει ειναι ενα μεγαλο ντου στην βουλη να τελειωνει πια... Μια ζωη (τουρκοκρατια-γερμανικη κατοχη-χουντα) καθομασταν τρωγαμε στην μαπα ενα σωρο μαλακιες και επρεπε να φτασουμε στο ζενιθ του ναδιρ (οξυμωρο ε?) για να ξυπνησουμε τωρα ομως πρεπει οχι να φτασουμε στο ναδιρ αλλα να τους δειρ ολους τους..

oso k n fwnazw dn katalhgw pouthena..einai oloi ts enoikoi s ena spitaki m kokkino fwtaki pleon (aka Voulh) opote prepei n t apodextoume k n kanoume upomonh mexri n fugoume apo edw!( gt egw th fugw sigoura)

Aemirch
21-09-2011, 07:13 PM
"Δεν αντέχεται άλλο αυτή η κατάσταση. Sorry όμως δεν θα κάνω τίποτα για αυτό." είναι κάτι που το βλέπω καθημερινά.

a;660544']Xriste m00

http://www.explonential.com/wp-content/uploads/2010/09/HolyCow.jpg