PDA

View Full Version : [TEMPORARY] Unban Request : destjny



executttor
22-09-2011, 09:24 PM
Clan NoL Unban Request

http://www.mymgn.com/board/nol/html/ghostpng.php?type=1&eleos=0&nick=executttor&target=destjny

Comments:

admin name:GoSU_TpAiN , game name:nlpaparokefali , date 2011-09-22

geia sas.. eixa mpei se game me map gr kai den i3era ti ginotane kai ola htane san alampournezika, den uphrxe kamia perigrafh gia tipita sto game. Meta lew oti den 8umamai merikes suntages kai me krazoune kai kala oti mpika se elliniko me agglikh glwssa map kai me kanei ban kai meta end game. kai grafei kai kala gia logo :plugger

C0uP_d3_GrAcE
22-09-2011, 11:04 PM
Εχεις 2 ημερες διορια να βρεις τον διαχειριστη! Αν σε αγνοησει κρατα καποιο αποδεικτικο στοιχειο
και ενημερωσε με!

GoSu_TpAiN
23-09-2011, 09:24 AM
egw imoun o diaxiristis tou game! egw dn asxoli8ika kan me to se pio glwssa einai oi sidages klp klp oute edina prosoxi se afta pou edinan afoson paratirisa apo tn arxi oti dn evrizan o enas tn allon! egw ida oti dn katalavaines tpt apo oti ginotan sto game kai meta 3afnika afou psofises epeses.... oute ping eixes apo oti 8imame kai meta afou epeses oute kan stn kopo bikes na me wispareis i kapoion allon apo to team! afta apo emena. parakalw na mn postaroun osoi dn itn sto game giati apla dn 3eroun!

afxaristw gia tn xrono sas

---------- Post added at 07:24 AM ---------- Previous post was at 07:17 AM ----------

kati akoma pou dn prose3a sto post tou pediou! dn se ekana ban otn se ekrazan oi alloi legodas aftos dn 3erei tis sidages kai patousan ff kai oute end ekana to game ka8ws eixe perasei to xroniko diastima kai pezame 4seris! ipa tn apopsi mou giati eprepe apo kei kai pera as krinoun oi armodioi! -1 apo emena prwton giati ekanes plugg kai defteron giati les anali8i pragmata! TELOS

C0uP_d3_GrAcE
23-09-2011, 10:29 AM
Θα σταθω στα λεγομενα του διαχειριστη! 1 εβδομαδα ποινη για το παραπτωμα σου!
Μην ξαναδω κατι παρομοιο γιατι θα υπαρξουν χειροτερες συνεπιες!

Timeban Created.
Days :7
Topic Closed.