PDA

View Full Version : [TEMPORARY] Unban Request : diavoliada



Avoithitos
29-09-2011, 10:49 AM
Clan NoL Unban Request

http://www.mymgn.com/board/nol/html/ghostpng.php?type=1&eleos=0&nick=Avoithitos&target=diavoliada

Comments:

To akrives reason einai epidi eipa se enan sunpaikti ''an pw gamw to spiti sou tha exw adiko?''(ap oti thimame).
DEN eixa skopo na vrisw to palikari apla egrapsa tn skepsi m gi auto allwste evala to an mprosta pou einai enas UPOTHETIKOS SUNDESMOS.

Den exw katalavei pws ginete paiktes p paizoun epitides asxhma k kanoun paiktes p paizoun sovara na niwthoun oti xanoun tzampa 20-40+mins ap tn zwh tous k anevazoun tzampa piesh apo to gameruin p kanoun na katigoroun kiolas autous p tha tous kraksoun. auto einai swsto???

replay k ss dn exw mias k ematha to ban meta apo 1 game

5236
29-09-2011, 12:57 PM
Φιλε, καλώς η κακώς αρκετά άτομα από το nol δεν ''νιώθουν'' και πολύ...Φυσικά και υπάρχουν καλοί players αλλα δεν γίνετε ΠΑΝΤΑ να είστε same team :S


Και μου τυχαίνει και εμενα πολλές φορες το ίδιο ακριβώς (να pickaroun για παράδειγμα έναν ήρωα, και να μην ξέρουν καν τι κάνουν τα spell του :/ )


Παρόλα αυτά με το να βρίζεις και να "flammareis" δεν πιστεύω πως κερδίζεις τίποτα και ούτε θα καταφέρεις κάτι...

Τώρα πάνω στο unban request σου,

Εγώ λέω +1 διότι όλοι (άλλοι πολύ, άλλοι λίγο) έχουμε ξεφύγει από τα όρια, και λέμε κάτι παραπάνω πάνω στα νεύρα μας και στην πίεση του game...

Φυσικά και δεν ήταν σωστό αυτό που είπες, αλλα πιστεύω ότι αξίζεις μια δεύτερη ευκαιρία :)

Support από εμενα και Good Luck!

Avoithitos
29-09-2011, 02:35 PM
Παρόλα αυτά με το να βρίζεις και να "flammareis" δεν πιστεύω πως κερδίζεις τίποτα και ούτε θα καταφέρεις κάτι..
sunfwnw mazi sou, den kerdizeis tipota g auto kiolas den ton evrisa apla ekeinh tn stigmi ekfrastika m auton ton tropw k ethesa ena erwtima nomizw den einai to idio k den to ekana san enan emeso tropo na vrisw alla na mn einai bannable htan kathara authormito

5236
29-09-2011, 10:04 PM
K όμως πάνω κάτω το ίδιο είναι :D


Δηλαδή ένταξη όπως και να το κάνουμε είναι προσβλητικό προς τον άλλο, ακόμα και σαν ερώτημα :/


Τέλος πάντων, καλο θα ήταν να αποφεύγονται τέτοιες "εκφράσεις" :S


Πάντως πιστεύω πως το έχες μετανιώσει και ότι δεν θα δώσεις άλλο δικαίωμα!

btw, όλοι άνθρωποι είμαστε, λάθη γίνονται!

Good Luck και πάλι :)

no_Spam
30-09-2011, 05:19 AM
το παλικαρι που εβρισες το σπιτι του ειμαι εγω και αυτοι που χρειαζεται να ξερουν ποιος ειμαι και πως παιζω το ξερουν και σιγουρα games δεν χαλαω, τωρα για το υποθετικα που λες μαλλον εσενα στο σπιτι σου και στο σχολειο σου μαθαν να κρυβεσαι πισω απο ενα pc και να προσβαλεις τον αλλον ενω εμενα με μαθαν να σεβομαι , επρεπε να σε ειχα μπροστα μου και να μου το πεις αυτο να σου μαθω τροπους ,
τωρα ερχεσαι και ζητας το unban σου σαν λουλης και η μαγκια σου εξαφανιστηκε ξαφνικα απο μενα -1
στο unban σου


Τα manners είναι από τα πιο βασικά ζητήματα στο dota-alliance.
Το community είναι ελαστικό σε κάποιες συμπεριφορές και χαρακτηρισμούς όπως "μαλάκας", "γίδι", "άμπαλος" κλπ. Ωστόσο, αν τέτοιου είδους χαρακτηρισμοί χρησιμοποιούνται επανειλημμένα θα πρέπει αρχικά να τιμωρούνται με mute και αν δεν υπάρξει συμμόρφωση με ban.

Από την άλλη μεριά, υβριστικοί χαρακτηρισμοί που απευθύνονται σε συγγενικά πρόσωπα και θεία πρέπει να τιμωρούνται άμεσα με ban.

Υπόλοιποι υβριστικοί χαρακτηρισμοί θα πρέπει να τιμωρούνται αρχικά με mute και αν δεν υπάρξει συμμόρφωση με ban.

s0t0s
30-09-2011, 01:24 PM
Στην οικογενεια και τα θεια αλλων ατομων δεν πρεπει να γινεται αναφορα,ουτε ως ερωτημα,ουτε ως υποθεση,ουτε ως συμπερασμα.
Ποινη 15 ημερων,δεν θα υπαρξει η ιδια μεταχειριση στο μελλον.

Timeban Created:15 days.
Topic Closed.