PDA

View Full Version : [TEMPORARY] Unban Request : Sandman13



Sandman13
29-09-2011, 01:39 PM
Clan NoL Unban Request

http://www.mymgn.com/board/nol/html/ghostpng.php?type=1&eleos=0&nick=Sandman13&target=Sandman13

Comments:

Xtes epaiza game sta bots ths clan NoL! thimamai ti fasi, paizame arketi wra kai eixa "psilolousei" na pw thn alhtheia kai phge straba to game! Epeita arxisa na psilokollaw kai na faw telika dc! Logiko htan kai epomeno na me kanei ban o admin kathos den epaiksa kala.

Parakalw tous armodious na me boithisoun na ginw unban!

Ta stats mou den nomizw na deixnoun oti eimai plugger h gameruiner opws grafei to reason!

Filika sandman

Amoxilin
29-09-2011, 01:42 PM
Καθώς αδερφός σου, επικοινώνησα με τον Admin ZEDA προκειμένου να έρθει να γράψει τη γνώμη του!


Σε βοήθησα και στο αssosiate account οπότε από μένα είσαι κομπλε! Η απόφαση ανήκει πλέον στους ειδικούς!



Καλή επιτυχία στο Unban σου!

tzimmy
29-09-2011, 01:52 PM
loipon koita, kanena problhma an 8eloun oi armodioi na s dwsoun mia defterh eukairia. wstoso, h apopsh mou oti ekanes apo ta pio sixamena ruin den allazei. sto eipa kai apo monos mou, an etyxe kati mporeis na bgeis dn einai toso katakriteo, oloi mas exoume ektakta peristatika tn wra pou paizoume. afto pou egine se ekeino to game mono neura kai antipa8eies mporei na ferei. dn exw na pw oute +1 oute -1. enas armodios as apofasisei.

kalh tyxh kai kala myala.

Sandman13
29-09-2011, 03:20 PM
loipon koita, kanena problhma an 8eloun oi armodioi na s dwsoun mia defterh eukairia. wstoso, h apopsh mou oti ekanes apo ta pio sixamena ruin den allazei. sto eipa kai apo monos mou, an etyxe kati mporeis na bgeis dn einai toso katakriteo, oloi mas exoume ektakta peristatika tn wra pou paizoume. afto pou egine se ekeino to game mono neura kai antipa8eies mporei na ferei. dn exw na pw oute +1 oute -1. enas armodios as apofasisei.

kalh tyxh kai kala myala.

Den nomizw meta apo authn tn apanthsh stamatisa na paizw... opote p to eides to ruin dn katalava.... kai pros theou poio einai gia sena to sixameno ruin.... an thes na akouseis tn gnwmh m oute ruin dn htane me tetoio score (5-6 pros theou dhladh)... antithetos sas eixa voithisei polu kai hmoun ek p eprepe! ta neura dn kserw gt ta aneferes, alla dn ex sxesh me emena... Ec omws tha apofasiseis an tha m dwthei mia 2h eukairia!

s0t0s
29-09-2011, 08:36 PM
Λογω των στατιστικων σου θα δεχθεις ποινη 4 ημερων μονο.
Μεγαλυτερη προσοχη στο μελλον.

Timeban Created:4 days.
Topic Closed.