PDA

View Full Version : [TEMPORARY] Unban Request : T-Killah



T-Killah
04-10-2011, 09:39 PM
Clan NoL Unban Request

http://www.mymgn.com/board/nol/html/ghostpng.php?type=1&eleos=0&nick=T-Killah&target=T-Killah

Comments:

Εκει που επαιζα ησυχα και ωραια το game μου στο 20 λεπτο μου πεφτει η συνδεση απο την connex και μου δινετε ban απο τον yamaha_xt γιατι υπεθεσε οτι εκανα unplug το router το ιδιο ακριβως εγινε και με εναν συμπαιχτη μου νωριτερα και δεν εγινε ban σε αυτον.Δεν ξερω εαν εχει κατι μαζι μου ο yamaha_xt ,αν και δεν νομιζω διοτι δεν ειχαμε συναντηθει στο παρελθον,αλλα θεωρω το συγκεκριμενο ban αδικια και πραξη ανουσια.Παρακαλω να επελθει δικαιοσυνη.

C0uP_d3_GrAcE
04-10-2011, 10:39 PM
Eχεις 2 ημερες διορια να βρεις τον διαχειριστη! Αν σε αγνοησει κρατα καποιο αποδεικτικο στοιχειο και ποσταρε το εδω!

yamaha_xt
05-10-2011, 12:12 AM
Οπως ειπα και πριν 2-4 με 95% ειναι plug. Για μενα οι Pluggers δεν πρεπει να συνεχισουν να γ@μ@#$ τα games.

T-Killah
05-10-2011, 12:43 AM
Στο βιντεο που ποσταρα στο abuse thread φαινετε ξεκαθαρα οτι λιγο πριν με πεταξει πηγαιναμε για gang και το 2-4 δεν ειναι λογος για plug οπως και το 95% stay δεν ειναι λογος για ban απλα καποιοι δεν μπορουν να παραδεχτουν τα λαθοι τους.

s0t0s
05-10-2011, 12:50 PM
Επειδη δεν γινεται να ξερουμε τι ακριβως συνεβει,θα δεχθεις ποινη 4 ημερων.
Προσπαθησε να ανεβασεις το Stay Rate σου και να εισαι πιο προσεκτικος στο μελλον.

Timeban Created:4 days.
Topic Closed.