PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : gacker21-2



Gacker21-2
05-10-2011, 01:32 AM
Eleos Unban Request

http://www.mymgn.com/board/nol/html/ghostpng.php?type=1&eleos=1&nick=Gacker21-2&target=gacker21-2

Comments:

Στο συγκεκριμμένο game έπεσα στο 55ο λεπτό και ο admin με έκανε ban , πιστεύω, χωρίς λόγο. Το ότι έπεσε η σύνδεση μπορεί να το επιβεβαιώσει και ο user wise_enough με τον οποίο μιλούσα εκείνη τη στιγμή στο skype. Eξ' άλλου δεν είχε και νόημα να κάνω plug σε εκείνο το σημείο καθώς μας είχαν σπάσει ένα lane , ήταν μπροστά και σε λίγα λεπτά το game θα τελείωνε. Πιστεύω ότι και ο admin θα κάνει support το request μου. Ευχαριστώ για το χρόνο σας.

Dalthon
05-10-2011, 10:40 AM
Plug κανεις ειτε στο 1 λεπτο ειτε στην 1 ωρα παιχνιδι, αναλογος το πως σε παει το παιχνιδι.. και αν εχεις την ορεξη να κατσεις να το παιξεις...

Σε αυτο το game με τον silencer που ειχες δεν σου ειχε βγει.. και επεσε η συνδεση σου λιγο μετα απο'τι σε ειχα φαει.. [σωστα η κανω λαθος??] και ειδα connection error, εκεινη την στιγμη εκρινα οτι ηταν plug, και ανετα μπορουσε ο φιλος σου μιας και ηταν στο game να μου πει οτι επεσε η συνδεση σου.. αλλα δεν μιλησε κανεις [κατι που παντα κανουμε εγω με τους φιλους μου.. για μην τυχον παρεξηγησεις..]

Τωρα για τα πολλα games και stay rate.. Εχω να πω 2 πραγματα..
1. Οποιος παιχτης εχει πολλα games κτλπ.. δεν παει να πει οτι δεν κανει Plug.. παρε παραδειγμα τον loukouma alt+q+q πατησε :P
2. Οπως ειπα και στον φιλο σου, Θα συμφωνησω για το unban σου.

Οτι και να εγινε, εχεις αρκετα games, καλο stay rate.. Οποτε αξιζεις μια δευτερη ευκαιρια.. :)


Δεν ξερω αν ειμουν αρκετα σαφης.. +1 για το unban σου..

C0uP_d3_GrAcE
05-10-2011, 12:52 PM
Εφοσον συμφωνει και ο διαχειριστης, και εχεις καλα στατιστικα δεν θα δεχτεις καποια ποινη!
Προσοχη στο μελλον! Το αιτημα σου θα γινει δεκτο!

Accepted.