PDA

View Full Version : [TEMPORARY] Unban Request : R3713X



R3713X
05-10-2011, 11:31 AM
Clan NoL Unban Request

http://www.mymgn.com/board/nol/html/ghostpng.php?type=1&eleos=0&nick=R3713X&target=R3713X

Comments:

Λοιπον τωρα..
Εχω ban στο battle.net επειδη την ωρα που επαιζα πηρα death, εκανα alt tab να δω κατι στο fb. Mπηκα μετα απο μισο λεπτο και τι καταλαβα? Οτι δεν μπορουσα να κουνhσω τον hero, οι αλλοι λεγαν οτι ο crix ειναι afk κτλπ και δοκιμασα να τους γραψω αλλα δεν γινοταν, στην συνεχεια δοκιμασα wisp αλλα ουτε αυτο γινοταν στο τελος εγινα booted for afk too long με kickaran και τωρα εχω autoban leaver. Οσο γινοταν αυτο εγω εβλεπα κανονικα τι γινοταν στο game αλλα δεν μπορουσα ουτε να κλικαρω ουτε τπτ... μετα καταλαβα οτι ουτε τον hero μου δεν μπορουσα να clickarω. Καποιο bug συνεβη, αν γινεται δωστε unban το συντομωτερο δυνατο καθοτι δεν φταιω γιαυτο π εγινε... Ποτε δεν μ εχει ξανασυμβει... Oταν εφαγα kick και βγηκα, εχασα και το "connection to battlenet".

GhOsT[Gr]
05-10-2011, 12:22 PM
pws ginete auto re megale??den tous milouses esy?den tous eleges oti den mporw na kouni8w?oute na grapseis oute na kouni8is?wtf

Βασικά αν δεις, λέει ότι δεν μπορούσε να κάνει τίποτα.Ούτε να γράψει, ούτε να κάνει wisp, ούτε καν να clickarei τον ήρωα του!


Τώρα αυτό δεν ξέρω κατά ποσο στέκει :D
Αλλα βλέπω ότι έχεις παίξει αρκετά games, και πιστεύω πως δεν θα το έκανες επίτηδες.Οποτε +1 από εμενα.

Αλλα αν όντως πρόκειται για bug, πρέπει να κοιταχτεί :/

s0t0s
05-10-2011, 01:04 PM
Εφοσον θεωρεις οτι προκειται για bug επρεπε να κρατησεις το replay.Ποινη 4 ημερων.
Προσπαθηστε να κρατατε και αποδειξεις στο μελλον οταν πιστευετε πως γινεται καποιο bug.

Timeban Created:4 days.
Topic Closed.