Results 1 to 1 of 1
  1. #1
    Rank: Enthusiast
    • Join Date: Oct 2010
    • Posts: 169

    Default Staff application : LeLeDwNi

    Real life-Γενικές Πληροφορίες

    Όνομα: Εμμανουήλ

    Επώνυμο*: Μπόλας

    Ηλικία: 29

    Επάγγελμα / Κυριότερη απασχόληση: Ιδιωτικός Υπάλληλος (Αυτοματιστής ηλεκτρολόγος και τεχνικός δυκτίων)

    Hobbies: Ψάρεμα και κολύμβηση γενικα δεν μπορω να ζησω χωρίς την θάλασσα, επίσης μου αρέσει πολυ να διαβάζω ποιηση να παρακολουθω ποιητικές βραδιές
    και να γίνομαι μέλος σε λέσχες, λέσχη φιλοτελιστών, λέσχη λογοτεχνίας, λέσχη προσκοπων και φυσικα λέσχη κόμιξ! (πλάκα κάνω)


    Battle.net

    To name σας στο Battle.Net [Main Account]: LeLeDwNi

    Names από άλλα accounts που χρησιμοποιείτε στο Battle.Net: fogatos_

    Είστε admin στα Bots μας; NAI

    Έχετε δεχτεί πολλές φορές ban στα Bots; ;Όχι

    Πόσες φορές έχετε φάει warn ή/και demote; 1

    Πόσο συχνά παίζετε games στο κανάλι μας; κάθε μέρα

    Ποιά είναι τα στατιστικά σας στα HostBots (πατήστε .stats στο Irc): [LELEDWNI]: Forum: [leledwni] Games: [4603] ALT: [7.92s] ASR: [98%] Rated games: [2959] Score: [2253.15] Rank: [51] First game: [2010-07-23] Last game: [2015-08-21] Play time: [4mnths 1wk 1d 11hrs ] Gold: [28371]



    Forum

    Πόσο συχνά ασχολείστε με το forum; Αρκετά συχνά αλλά θα σχολιόμουν παραπάνω αν είχα ενεργό ρόλο

    Όταν μπαίνετε στο forum με τι ασχολείστε συνήθως; Παρακολουθώ όλα τα section

    Έχετε ξαναυπάρξει staff; Αν ναι,σε ποιό forum και σε τι πόστο; Oχι δεν έχω ξανά υπάρξει

    Έχετε φάει ποτέ ban στο forum; Αν ναι,για πόσο διάστημα και για ποιό λόγο; Oχι δεν έχω φάει ποτέ

    Έχετε πρόβλημα τήρησης της ιεραρχίας και υπακοής σε ανώτερα στελέχη από εσάς; Oχι κανένα πρόβλημα



    Ικανότητες-Διαθεσιμότητα

    Πόσο χρόνο θα μπορείτε να αφιερώνετε στο forum; Όσο απαιτείται

    Πόσες ώρες θα διαθέτετε παίζοντας games επιβάλλοντας την τάξη και επιφέροντας την ηρεμία; Καθημερινά παίζω αρκετά games και ώντας admin ξέρω πως να συμπεριφερθώ

    Τι γνώσεις έχετε στον προγραμματισμό*; Άψογες

    Ποιά είναι η σχέση σας με τον υπολογιστή και το "software" αυτού*; Αρκετά καλή

    Αναφέρετε ονομαστικά ορισμένα προγράμματα του υπολογιστή στα οποία ξέρετε τουλάχιστον τα βασικά*: Microsoft Οffice (όλο το πακέτο) windows 10 , linux, Mc-Doc

    Έχετε κάποια εξοικείωση με το Dota Replay Manager αλλά και το Maphack Detecting*; Είμαι αρκετά εξοικειωμένος στο να αναγνωρίζω χρήση mh

    Ποιό είναι το επίπεδο σας στα Αγγλικά*; Lower



    Προσωπικότητα

    Περιγράψτε μας με λίγες λέξεις τον χαρακτήρα σας: Είμαι χαλαρός τυπος και γενικα ειμαι ευχάριστος ανθρωπος (από όσο μου λένε) αντιμετωπίζω τα πάντα με δοσεις χιουμορ και αυτοσαρκασμού

    Πόσο συχνά λογομαχείτε και τσακώνεστε; Σπάνια έως ποτέ προσπαθώ πάντα να διατηρώ ηρεμα τα πνεύματα ειμαι πολύ κοολ τύπος

    Αρέσκεστε να λαμβάνετε πρωτοβουλίες; Λόγω επαγγέλματος είμαι εξοικειωμένος με τις προτοβουλίες οπότε θα πω ναι

    Πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίσετε κάποια δυσκολία; Σε καμία περίπτωση

    Πιστεύετε πως το ομαδικό πνεύμα και η καλή συνεργασία είναι δύο έννοιες που θα σας χρειαστούν κατά την συμβολή σας στην ομάδα του προσωπικού; Το ομαδικό πνεύμα και η καλη συνεργασία είναι η συνταγή για κάθε επιτυχημένο εχγείρημα



    Clan NoL Staff

    Γιατί θέλετε να γίνετε Staff; Γιατί παίζω τόσα χρόνια και θα ήθελα να γίνω πιο ενεργός στο community και να συνεισφέρω

    Για ποια θέση ενδιαφέρεστε περισσότερο στο Staff; Unban Request αλλά δεν εχω προβλημα για οποιαδηποτε αλλη θεση

    Θα μπαίνατε σε άλλη θέση εκτός από αυτή; Εννοέιται

    Γνωρίζετε την τωρινή ιεραρχία του Clan NoL Staff; Φυσικά

    Ξέρετε ποιος είναι ο Λεωνίδας; Ο κάτοχος του Μymgn τον γνωρίζω από παλιά



    Others

    To Q-AUTHentication σας στο mIrc/Irc webchat (nickname) : LeLeDwNi

    Λογαριασμός Skype*: manos.mpolas1

    Έχετε να προσθέσετε κάτι άλλο; Καμία επιπλέον προσθήκη για την ώρα. Ευχαριστώ για τον χρόνο σας
    Last edited by leledwni; 21-08-2015 at 07:55 PM.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •