Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Rank: Rookie
    • Join Date: Sep 2010
    • Posts: 6

    Default [REJECTED] Unban Request : Agarwa3n

    • * Το Battle.net account σας : Agarwa3n
      * GameName : de 8umamai ( AP213xx)
      * Hostbot : de 8umamai
      * Admin Name : Viper)
      * Reason : manners (??)
      * Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός : 20:11(20:14)-25:20(25:25) pisteuw einai o logos. Einai ta mona pou eipa sto all. To ban egine meta to peras tou paixnidiou.


    PS: Den antexa allo tin hronia se ena profanes pubstomp.
    PS2: Epeidi ta stats fenete na metrane, 400+ games 97% stay.

    http://www.2shared.com/file/ZEwvLTvz/Viper__ban.html
    Attached Files Attached Files
    Last edited by Agarwaen; 25-09-2010 at 10:44 PM. Reason: replay link, added attachment

  2. #2
    Rank: Enthusiast
    • Join Date: May 2010
    • Posts: 175

    Default

    Quote Originally Posted by Agarwaen View Post
    • * Το Battle.net account σας : Agarwa3n
      * GameName : de 8umamai ( AP213xx)
      * Hostbot : de 8umamai
      * Admin Name : Viper)
      * Reason : manners (??)
      * Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός : 20:11-25:20 pisteuw einai o logos. Einai ta mona pou eipa sto all. To ban egine meta to peras tou paixnidiou.


    PS: Den antexa allo tin hronia se ena profanes pubstomp.


    http://www.2shared.com/file/ZEwvLTvz/Viper__ban.html
    logika o admin ekatse ide to replay,k se ekane ban gia manners,gia tis panagies p petas sto pokemon(Slark).Oreos anevases k to replay na min gineis pote unban Gj

  3. #3
    Rank: Rookie
    • Join Date: Sep 2010
    • Posts: 6

    Default

    Me koroideueis? Etc? Vlepeis ti exei pei pio prin o tupos kai ta les auta, h eides mono ta dika mou post (sto allies etc?) kai les tora esu..

    To ban egine sto telos tou paixnidiou, den upirxe xronos na dei replay giati piga na mpo se game sta kapakia. Episis ta MONA pramata pou eipa sto all einai ekeina pou anaferw.

    edit: Parepiptontos, elpizo na min eisai o milflover tou game kai apla hr8es na dimiourgiseis entipwseis gia na upostirikseis to filo sou :/
    Last edited by Agarwaen; 25-09-2010 at 10:23 PM.

  4. #4
    Rank: Enthusiast
    • Join Date: May 2010
    • Posts: 175

    Default

    Quote Originally Posted by Agarwaen View Post
    Me koroideueis? Etc? Vlepeis ti exei pei pio prin o tupos kai ta les auta, h eides mono ta dika mou post (sto allies etc?) kai les tora esu..

    To ban egine sto telos tou paixnidiou, den upirxe xronos na dei replay giati piga na mpo se game sta kapakia. Episis ta MONA pramata pou eipa sto all einai ekeina pou anaferw.

    edit: Parepiptontos, elpizo na min eisai o milflover tou game kai apla hr8es na dimiourgiseis entipwseis gia na upostirikseis to filo sou :/
    esi zitas unban gia ton euato s,ama thes na ginei ban k to pokemon go sto user abuse, oso gia sena evrises k dikaia dextikes to ban.
    P.s oso gia auto p les gia to an ime o milflover oute ton xerw ton tipo

  5. #5
    Rank: Rookie
    • Join Date: Sep 2010
    • Posts: 6

    Default

    Kala re palikari. Oti peis. Signomi pou den eimai agios kai signomi pou antidrw otan me xlebazoune kai me vrizoune... Apo pote exeis na paikseis eleos eipame?

  6. #6
    Rank: Enthusiast
    • Join Date: May 2010
    • Posts: 175

    Default

    Quote Originally Posted by Agarwaen View Post
    Kala re palikari. Oti peis. Signomi pou den eimai agios kai signomi pou antidrw otan me xlebazoune kai me vrizoune... Apo pote exeis na paikseis eleos eipame?
    kathe mera pezo sto Eleos,k pistepse k emena me exoun ironeutei,k hmoun exagriomenos alla panagies pote dn evrisa,

  7. #7
    Rank: Rookie
    • Join Date: Sep 2010
    • Posts: 6

    Default

    A. Manes kai pateres einai ok dld. Den einai bannable e? Einai pio softcore? Toulaxiston des kai to replay an 8es na exeis mia olokliromeni apopsi prwta.

    Kai ksanalew: Ta mona pou htan visible sto all einai ekeina ta 4 pou exo sto 1 post. O admin me ekane ban me vasi auta. Den upirxe xronos na dei replay, giati dokimasa na mpo se game meta to telos autou. Episis o admin den itane logged.
    Last edited by Agarwaen; 25-09-2010 at 11:10 PM.

  8. #8
    Rank: Enthusiast
    • Join Date: May 2010
    • Posts: 175

    Default

    Quote Originally Posted by Agarwaen View Post
    A. Manes kai pateres einai ok dld. Den einai bannable e? Einai pio softcore? Toulaxiston des kai to replay an 8es na exeis mia olokliromeni apopsi prwta.

    Kai ksanalew: Ta mona pou htan visible sto all einai ekeina ta 4 pou exo sto 1 post. O admin me ekane ban me vasi auta. Den upirxe xronos na dei replay, giati dokimasa na mpo se game meta to telos autou. Episis o admin den itane logged.
    k egw se xanalew ama thes na ginei ban k o Slark go sta user abuse ti dn katalaveneis?

    k sto xanaeipa unban dn nmz na gineis(apopsi m) apla anevazontas k to replay tha ginei ban k o slark tpt allo

  9. #9
    Rank: Rookie
    • Join Date: Sep 2010
    • Posts: 6

    Default

    Kata ta fainomena, o sigkekrimenos admin ekane ban ton salute_me (filos mou) gia xrisi maphack sto sigkekrimeno game. Diavazontas ta rules tou forum eida oti apagoreuontai ta ban gia maphack, ant' autou 8a prepei na ginei post sto User Abuse gia na apofan8oun oi armodioi admin.
    Gia na ginei unban to palikari prepei na kano report sto Admin Abuse?

  10. #10
    Rank: Councilor
    • Join Date: May 2010
    • Posts: 354

    Default

    loipon unban den prokeitai na gineis mono kai mono gia tis panagies pou eipes.
    exoume pei ekatommuria fores pws ta manners einai o noumero 1 kanonas tis nol kai h paraviasi tou timwreitai austira. opote to ban mallon dn tha afiarethei.

    ---------- Post added at 08:52 PM ---------- Previous post was at 08:50 PM ----------

    kai kati allo. exw travixei 2 videos apo 1 game pou epaize enas xaderfos m (ram[page]) sto opoio an thimamai kala exei enemy ton viper) o opoios exei sf kai sigoura usarei maphack. afou o xaderfos m exei sto team t invi riki kai o sf rixnei 1es sto xekarfwto kai ulti sto akuro kai ton trwei.
    tha prospathisw na ta anevasw ta videos kai na doume ti sunaivei.

    ---------- Post added at 08:54 PM ---------- Previous post was at 08:52 PM ----------

    den nomizw na einai o viper) alla kapoios me paromoio name. tha to psaxw aurio kai tha doume.

  11. #11

    Default

    O viper) ήταν expired account και κάποιος το χρησιμοποίησε για να κάνει τον admin...

    Παρόλα αυτά με βάση όσα είπες παρακάτω

    Agarwa3n: skase gamo tin panagia sou

    Το ban θα παραμείνει ως έχει...Σε υβριστικές αναφορές προς τα Θεία δεν δίνουμε καμμία ευκαιρία ! ! !

    Επίσης Psolobixtis banned για manners..

    Rejected
    Topic Closed

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •