Page 4 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast
Results 61 to 80 of 126

Thread: Eurovision

  1. #61

    Default

    Στημένο παιχνίδι της νέας τάξης για την προώθηση της ανωμαλίας και την μείωση του πληθυσμού. Πούστηδες και παλικάρια γίναμε μαλλιά κουβάρια.

    Ps. 1. Πάψτε να σιγοντάρετε τους ανώμαλους ιδικά στο θέμα "οικογένεια"..
    Ps. 2. leav.. αυτές τις @@ που λες τις πιστεύεις; αν ναι.. έχεις θέμα!!
    Divide et impera

    Wise men talk because they have something to say
    fools because they have to say something.


  2. #62
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Jun 2010
    • Posts: 552

  3. #63
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Jun 2012
    • Posts: 1,037

    Default

    Quote Originally Posted by j3ns3n View Post
    Ps. 2. leav.. αυτές τις @@ που λες τις πιστεύεις; αν ναι.. έχεις θέμα!!
    εχει μπλουζακι GAP μαντεψε τι σημαινει!

  4. #64

    Default

    Quote Originally Posted by Momergil View Post
    εχει μπλουζακι GAP μαντεψε τι σημαινει!
    Go Around Penises.


    Make Love & Sex or Die Like the Rest.

  5. #65
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Jan 2011
    • Posts: 579

    Default

    Quote Originally Posted by EbToxX View Post
    Ναι είμαι ρατσιστής σε αυτό το θέμα. Οι ανωμαλάρες ας κάνουν ότι θέλουν αρκεί εγώ να μην το βλέπω. Οτιδίποτε πάει εναντίαν της φύσης εγώ είμαι ρατσιστής.
    Η αναπαραγωγή του ανθρώπου γίνεται από 1αν άντρα και 1α γυναίκα, όχι από 2 άντρες η από 2 γυναίκες η από μισό άντρα και μίσο γυναίκα κλπ κλπ. Όσοι γουστάρουν αυτόν τον τρόπο ζωής δεν με νοιάζει αυτός ο πλανήτης είναι τεράστιος για να μην υπάρχουν ηλίθιοι και ανώμαλοι εγώ όμως δεν θέλω να ξέρω πως υπάρχουν γιατί με αηδιάζουν και μου βγάζουν πολύ μίσος από μέσα μου.
    Και πως μπορείς να κρίνεις τι είναι αντίθετα στην φύση; Αντίθετο στην φύση είναι και να ψήνεις την τροφή σου ή να κόβεις τα δέντρα και να τα κάνεις έπιπλα δεν είδα κανένας να μπαίνει σε σπηλιές και να τρώει άψητο κρέας. Όταν ο άλλος γεννιέται με 0 τεστοστερόνη και του αρέσει η ψωλή εσύ δεν μπορείς να μιλάς σαν την γιαγιά μου και να λες ότι αυτό είναι "αφύσικο". Ακόμα και σκύλους βλέπεις να καβαλάνε ο ένας τον άλλον (αρσενικοί).

    Quote Originally Posted by j3ns3n View Post
    Στημένο παιχνίδι της νέας τάξης για την προώθηση της ανωμαλίας και την μείωση του πληθυσμού. Πούστηδες και παλικάρια γίναμε μαλλιά κουβάρια.

    Ps. 1. Πάψτε να σιγοντάρετε τους ανώμαλους ιδικά στο θέμα "οικογένεια"..
    Ps. 2. leav.. αυτές τις @@ που λες τις πιστεύεις; αν ναι.. έχεις θέμα!!
    Ελπίζω να τρολάρεις or smt.

    Quote Originally Posted by Solistas View Post
    Πιστευεις οτι με νοιαζει το οτι κερδισε την eurovision η οτι βλεπω στις καφετεριες να συζηταν γιαυτο και να λεν 'Μπραβο την κοπελα εστειλε ενα μυνημα' Μπραβο ειχε το θαρρος και το εκανε'.Το οτι λενε μπραβο σε ενα τραβελι που τραγουδισε στην eurovision αντι να την βρισουν και ακομα πιο πολυ εκνευριζομε με αυτους που την ψηφισαν.Και οχι απλα επειδη ειναι τραβελι αλλα αυτο το μουσι τι πηγε ακριβως να μας δειξει ειναι ξυρισμενη παντου με ενα μουσι δηλαδη νταξ
    Στις καφετέριες λένε ότι ο Σαμαράς κάνει σωστές κινήσεις και η Ελιά μπαίνει βουλή και κολλήσαμε σε ένα τραβέλι που πήγε στην γιουροβίζιον και μας χαλάει και αισθητικά. Εμένα πιο πολύ με χαλάει αισθητικά η σοβαροφάνεια. Είναι τραβέλι τον στείλαν στην γιουροβίζιον πήγε end of story.
    Κάπου στην Ρούμελη λένε πως είσαι ακόμα, με τον Κωστούλα, τον Μπελή και τον Τζαβέλα.
    Τ'ακούς; Ακόμα σε ζητάει τούτο το χώμα, γι'αυτό σου λέω ανέβαζα στ'άλογο και έλα.

  6. #66
    Rank: Head Peon
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 3,273

    Default

    Και μετά απορούμε πως ανεβαίνει η ΧΑ...
    Και το χειρότερο είναι ότι νομίζετε πως είστε ανοιχτά σκεπτόμενα μυαλά και όχι ρατσιστές.

    Quote Originally Posted by Momergil View Post
    αφου ειναι το 1/4 και το εχεις ψαξει και εχεις αποδειξεις οκ θα λυναμε και το προβλημα του υπερπληθυσμου.
    Πιο φασίστας πεθαίνεις.
    Last edited by K[a]ne; 13-05-2014 at 03:31 AM.

    Quote της χρονιάς 2013:
    ( Click to show/hide )

    (Σε admin abuse report για "άκυρο ban για mh".)
    Quote Originally Posted by pondering View Post
    Pantws fyi to mh htan kleisto apo thn stigmh pou to eides kai meta. To exw mono kai mono otan eimai apolyta sigouros oti kapoios paizei me mh kai mono tote to anoigw opote min dikaiologeis ton eauto sou oti exases logw autou. Ta leme se kapoio allo game pou tha xaseis apo mena.


  7. #67
    Rank: Board General
    • Join Date: Jul 2010
    • Posts: 1,877

    Default

    Χεστικαμε και για την eurovision και για το οτι βγηκε τραβεστι με μουσια. Εδω ο κοσμος καιγεται και το μουνι χτενιζεται. Και φυσικα και δεν εχει δικαιωμα να του το απαγορεψει κανεις. Οσο για την αισθητικη μου την βλαπτουν αλλοι καθημερινα. Και κατι ακομα. Ομοφυλοφιλος γεννιεσαι δεν γινεσαι! Η σου αρεσουν τα κοριτσακια η οχι! Τοσο απλο! Η το δεχεσαι η εισαι κομπλεξικος φασιστας (πιθανοτατα κρυφοαδερφη).
    Last edited by The_New_Guy; 13-05-2014 at 06:07 AM.
    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  8. #68

    Default

    Quote Originally Posted by The_New_Guy View Post
    Η το δεχεσαι η εισαι κομπλεξικος φασιστας (πιθανοτατα κρυφοαδερφη).
    me tsakwses!

  9. #69
    Rank: Regular
    • Join Date: May 2014
    • Posts: 91

    Default

    Mas exoune xeftilisei kai asxoloumaste akoma me ayto to ektroma..

  10. #70
    Rank: Elite Poster
    • Join Date: Jun 2012
    • Posts: 859

    Default

    Έχω ψοφήσει στο γέλιο με αυτά που διαβάζω! Θέλω να πω ΤΟΣΑ πολλά,δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω να τα γράψω όλα ή θα ξεχάσω κάτι στην πορεία. Αρχικά παραθέτω το status που ανέβασα στο facebook, νομίζω ότι αποτυπώνει σε μεγάλο βαθμό τον τρόπο σκέψης μου:
    ( Click to show/hide )
    "Το όλο concept "Χειροκροτώ τον χτεσινό νικητή της Eurovision γιατί δεν είμαι ομοφοβικός" το βρίσκω γελοίο. Εγώ το χτεσινό θέαμα το βρήκα αποκρουστικό, από άποψη αισθητικής ήταν ικανό να μου προκαλέσει εφιάλτες. Όχι επειδή έχω κάτι με τους ομοφυλόφιλους και τα drag shows. Επειδή ακριβώς θεωρώ ότι είμαστε ίσοι-ίδιοι θα κρινόμαστε και με τα ίδια μέτρα. Ήταν το ίδιο άθλιος με άλλες straight τερατο-εμφανίσεις, αρσενικές και θηλυκές. Και άλλο τόσο υποκριτές όσοι προωθούν έτσι την "ισότητα", στο χτεσινό δεν υπάρχει κανένα μήνυμα.Μόνο φτηνό management και αθλιότητα."

    Κατά τα άλλα, ο άνθρωπος έκανε ένα κατά τη γνώμη μου αποτυχημένο drag show, το οποίο μπορεί να κάνει και κάποιος straight. Το ότι κάποιος υποδύεται έναν χαρακτήρα δεν τον καθιστά απαραίτητα ομοφυλόφιλο, άσχετα που η Κοντσίτα είναι.
    Επίσης,είναι η Κοντσίτα, είναι άντρας εφόσον γεννήθηκε άντρας και δεν έχει κάνει αλλαγή φύλου και ακόμα πιο σωστά είναι ό,τι νιώθει. Λογοπαίγνια περί όρχεων είδα ΑΠΕΙΡΑ, αλλά δεν μου είπατε..Κάποιος που δέρνει τη γυναίκα του π.χ. είναι περισσότερο αρχιδάτος;
    Για το πόσο αφύσικο είναι να υπάρχουν gays κτλ..Καθόλου αφύσικο ειδικά από τη στιγμή που έχει αποδειχθεί επιστημονικά ότι είναι θέμα ορμονών.Δε νομίζω να επιλέγει κανείς να είναι θύμα bullying, χλευασμού από τον κάθε ρατσιστή πίθηκο για μια ζωή..Και σε τελική,αν θεωρείται αφύσικους τους gays υποθέτω ότι αν πέσει το μάτι σας σε καμιά λεσβιακή σκηνή, ξερνάτε ε;
    Και κάτι ακόμα, ο μεγαλύτερος ρατσισμός είναι ο κρυφοφασισμός,ο χαλαρός "έλα μωρέ δεν είμαι φασιστάκι ΑΛΛΑ" που νομιμοποιεί ΚΑΘΕ ΚΑΦΡΙΛΑ γιατί εκφράζεται ήρεμα. Ξέρω ότι θα πει έστω και ένας για πλάκα "Ε μαλάκα πουστάρα τρολλ,τον παίρνεις κτλ και τα λες αυτά", θα ήθελα πάνω σε αυτό το θέμα ΜΟΝΟ επιχειρήματα. Δεν είμαι gay αλλά φυσικά δεν έχω κάτι με τους gay,κατά τον ίδιο τρόπο που δεν είμαι Ιάπωνας και δεν έχω κάτι με τους Ιάπωνες, αδύνατος και δεν έχω κάτι με τους αδύνατους. Είμαστε απλά διαφορετικοί, όλο το ζουμί είναι να σεβόμαστε τη διαφορετικότητα και πάνω στο αρχικό θέμα: Να κρίνουμε με βάση την αισθητική μας, όχι τα στερεότυπα μας
    Ένας σκληρός καριόλης

  11. #71
    Rank: Enthusiast
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 187

    Default

    fimes lene oti oloi i Giannitswn pire fwtia apo ta thl k ta sms!

  12. #72
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Jun 2012
    • Posts: 1,037

    Default

    φασιστας ειναι αυτος που λεει τη γνωμη του η αυτος που δεν δεχεται τιποτα εκτος απο αυτα που λεει και νομιζει ταχα μου οτι ειναι και σωστος.
    wp.

    Quote Originally Posted by Rock_N_Troll View Post
    βλεπουμε τα κατεβατα σου στο fb πρεπει να τα ποσταρεις και εδω?

    Quote Originally Posted by Rock_N_Troll View Post
    Δεν είμαι gay αλλά φυσικά δεν έχω κάτι με τους gay,
    οτι ξεκιναει με την λεξη αλλα δεν μετραει...το ειχε πει ο μακαριτης ο ned.
    Last edited by Momergil; 13-05-2014 at 12:36 PM.

  13. #73
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Jun 2010
    • Posts: 552

    Default



    12 POINTS FROM GREECE!

    EUROVISION 3014

  14. #74
    Rank: Head Peon
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 3,273

    Default

    Quote Originally Posted by Momergil View Post
    φασιστας ειναι αυτος που λεει τη γνωμη του η αυτος που δεν δεχεται τιποτα εκτος απο αυτα που λεει και νομιζει ταχα μου οτι ειναι και σωστος.
    wp.
    Τι να δεχτώ; Ότι με το έτσι θέλω αποφάσισες ότι το 25% του Δυτικού κόσμου δε θα έπρεπε να έχει παιδιά για να καταπολεμήσουμε έτσι τον υπερπληθυσμό;
    lol #RoadΤo4thReich

    Εσύ έχεις όρεξη να trollάρεις αλλά με μερικά θέματα δεν αστειεύονται γιατί πολλοί εδώ μέσα (και εκεί έξω) τα πιστεύουν στα αλήθεια.

    Quote της χρονιάς 2013:
    ( Click to show/hide )

    (Σε admin abuse report για "άκυρο ban για mh".)
    Quote Originally Posted by pondering View Post
    Pantws fyi to mh htan kleisto apo thn stigmh pou to eides kai meta. To exw mono kai mono otan eimai apolyta sigouros oti kapoios paizei me mh kai mono tote to anoigw opote min dikaiologeis ton eauto sou oti exases logw autou. Ta leme se kapoio allo game pou tha xaseis apo mena.


  15. #75
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Jun 2012
    • Posts: 1,037

    Default

    Quote Originally Posted by K[a]ne View Post
    lol #RoadΤo4thReich
    ε μονο απο αυτη τη μ@λακια σταματαω να απανταω.
    ουτε 8 χρονων...

  16. #76
    Rank: Board General
    • Join Date: Nov 2011
    • Posts: 1,517

    Default

    Quote Originally Posted by j3ns3n View Post
    Στημένο παιχνίδι της νέας τάξης για την προώθηση της ανωμαλίας και την μείωση του πληθυσμού. Πούστηδες και παλικάρια γίναμε μαλλιά κουβάρια.

    Ps. 1. Πάψτε να σιγοντάρετε τους ανώμαλους ιδικά στο θέμα "οικογένεια"..
    Ps. 2. leav.. αυτές τις @@ που λες τις πιστεύεις; αν ναι.. έχεις θέμα!!
    Tι να μη πιστεψω? οτι πολλοι γκει γονεις θα ηταν ΜΑΚΡΑΝ καλυτεροι απο str8? Φυσικα και το πιστευω.
    Οτι ο καθενας εχει δικαιωμα εκφρασης με οποιον τροπο θελει? Φυσικα και το πιστευω
    Οτι δεν μου αρεσε αισθητικα? Ναι δεν μου αρεσε αλλα ουτε να βγαινει και ο αλλος με το V μπλουζακι ως τις πατουσες μ αρεσει αλλα δεν βλεπω να παμε να του το παιρνουμε
    Οικογενεια δεν ειναι "μαμα,μπαπας,παιδι". Οικογενεια ειναι αυτος που αγαπας και σε αγαπαει. Παψε εσυ να προσπαθεις να βαλεις ταμπελα στο τι ειναι οικογενεια.
    Δεν εχει να λεει κατι η "προωθηση" που λες. Κανεις δεν γινεται ετσι με το ζορι ουτε επειδη μπορει να γινει "μοδα".

    Και τα συντηρητικα μειωνουν τη γονιμοτητα αλλα δεν σε βλεπω να αλατιζεις το κρεας στο βαρελι. Δεν εχει λογικη αυτο που λες.. Ακομη και ΟΛΟΣ ο κοσμος να γινοταν gay δεν ειναι αυτο που οριζει το νουμερο του πληθυσμου. Αυτο που το οριζει ειναι η επιθυμια να κανεις παιδι, εαν θες 100 κουτσουβελα θα τα κανεις. Δοξα το Θεο , η επιστημη πλεον εχει προχωρησει τοσο πολυ που μπορει να το κανει και χωρις κανενα κινδυνο για το εμβρυο.

    edit,
    @momergil , Οταν ο kane λεει 25% του Δυτικου πληθυσμου δεν εννοει τους σχιζοφρενεις και γενικα τα "χοντρα" περιστατικα αλλα ακομη και τα πιο ελαφρυα. Π.χ. και μια μικρη μορφης καταθλιψης να εχεις , που εχει συμβει στους περισσοτερους ακομη και χωρις να το εχουμε καταλαβει, εισαι μεσα σε αυτο το 25%.
    Προσωπικα οχι μονο θεωρω οτι το νουμερο ειναι πραγματικο αλλα ισως και μικρο!
    Last edited by leav; 13-05-2014 at 02:18 PM.

  17. #77

    Default

    Quote Originally Posted by DeadManWalkin View Post
    Στις καφετέριες λένε ότι ο Σαμαράς κάνει σωστές κινήσεις και η Ελιά μπαίνει βουλή και κολλήσαμε σε ένα τραβέλι που πήγε στην γιουροβίζιον και μας χαλάει και αισθητικά. Εμένα πιο πολύ με χαλάει αισθητικά η σοβαροφάνεια. Είναι τραβέλι τον στείλαν στην γιουροβίζιον πήγε end of story.
    Λενε για το σαμαρα στις καφετεριες?Που πας να παω να τα δω ρε.

    Ολοι οι αντιρατσιστες και οι ελευθεροι εδω αλλα τα 1-2 παιδακια σε καθε σχολη που δεν ειναι καν αδερφες απλα ειναι ντροπαλα κ εχουν μια αδερφιστικια φωνη δεν τα κανει παρεα κανεις και τους κοροιδεουν αλλα ειμαστε ελληνες ε.Λυπομαστε τον καθε διαταραγμενο ψυχολογικα και λεμε οτι φταιει η τεστοστερονη και γενικα γεννηθηκε ετσι.Κ[α]νε δεν ειναι ολοι φασιστες αγορινα μου.Το 1/4 δεν εχει ψυχολογικα θεματα ουτε καν το 1/8 δεν εχει παθει μια μικρη καταθληψη ποσο μαλιστα να ειναι ολη τους τη ζωη ψυχολογικα αρρωστοι.Πεταγοντε και οι αλλοι και με λεν κανεις δεν μπορει να επιβαλλει σε καποιον τι να κανει στο κρεβατι του και εχουν ενα δικιο αμα δεν τους βλεπω δεν περνανε καν διπλα μου ναι ας κανουν οτι θελουν αρκει να μην τους βλεπει κανεις.Leav υπαρχουν 2 ειδη μοδας το ασχημο και το ομορφο μαντεψε που ειναι οι κλαρινογαμπροι και που οι αδερφες!
    Last edited by Solistas; 13-05-2014 at 03:01 PM.

  18. #78
    Rank: Board General
    • Join Date: Nov 2011
    • Posts: 1,517

    Default

    Quote Originally Posted by Solistas View Post
    Λενε για το σαμαρα στις καφετεριες?Που πας να παω να τα δω ρε.

    Ολοι οι αντιρατσιστες και οι ελευθεροι εδω αλλα τα 1-2 παιδακια σε καθε σχολη που δεν ειναι καν αδερφες απλα ειναι ντροπαλα κ εχουν μια αδερφιστικια φωνη δεν τα κανει παρεα κανεις και τους κοροιδεουν αλλα ειμαστε ελληνες ε.Λυπομαστε τον καθε διαταραγμενο ψυχολογικα και λεμε οτι φταιει η τεστοστερονη και γενικα γεννηθηκε ετσι.Κ[α]νε δεν ειναι ολοι φασιστες αγορινα μου.Το 1/4 δεν εχει ψυχολογικα θεματα ουτε καν το 1/8 δεν εχει παθει μια μικρη καταθληψη ποσο μαλιστα να ειναι ολη τους τη ζωη ψυχολογικα αρρωστοι.Πεταγοντε και οι αλλοι και με λεν κανεις δεν μπορει να επιβαλλει σε καποιον τι να κανει στο κρεβατι του και εχουν ενα δικιο αμα δεν τους βλεπω δεν περνανε καν διπλα μου ναι ας κανουν οτι θελουν αρκει να μην τους βλεπει κανεις.Leav υπαρχουν 2 ειδη μοδας το ασχημο και το ομορφο μαντεψε που ειναι οι κλαρινογαμπροι και που οι αδερφες!
    http://www.tovima.gr/science/article/?aid=419915 1/3 Eυρωπαιους με βαση το ESN. Oποτε μεγαλυτερο του 25%!!! Σκεψου οτι η ερευνα εγινε το 2011.
    Ασχημο και ομορφο με ποιο κριτηριο? Εμενα μου φαινεται ομορφο το οτι καποιος αδιαφορει για τη γνωμη των αλλων και αφοσιωνεται σε εναν ανθρωπο. Εγω βλεπω ανθρωπους, οχι φυλα. Οταν ξεκινησεις να το κανεις και εσυ τοτε θα καταλαβεις ποσο πιο ομορφος μπορει να γινει ο κοσμος σου

  19. #79
    Rank: Regular
    • Join Date: Apr 2011
    • Posts: 89

    Default

    Quote Originally Posted by leav View Post
    Tι να μη πιστεψω? οτι πολλοι γκει γονεις θα ηταν ΜΑΚΡΑΝ καλυτεροι απο str8? Φυσικα και το πιστευω.
    Kαι ποια η σημασια ;
    Ναι μπορει να ισχυει οτι 2 μαντραχαλοι gay μπορει να μεγαλωσουν καλυτερα ενα παιδι απο μερικες straight οικογενειες. Στην πλειοψηφια ομως κατι τετοιο δεν ισχυει. Το πρωτο που πρεπει να σκεφτεις ειναι οτι οι ορμονες που παραγονται στο σωμα μια γυναικας οταν γινεται μανα ειναι τοσο δυνατες που την κανουν σχεδον αλλο ανθρωπο. Μια ματια στα ζωα, σε καποιο σκυλο ή γατα που οταν αποκτουν μικρα γινονται υπερπροστατευτικα και μπορει να δαγκωσουν-γρατσουνισουν ακομα και τον ιδιοκτητη τους.
    Πως μπορει να αντικατασταθει αυτη η συνδεση απο 2 gay μαντραχαλους.
    Ακομα...
    Ο ανθρωπος ειναι μαλλον το μονο ζωο σε αυτον τον πλανητη τουλαχιστο, που αναμένει αξιωσεις απο τα τεκνα του. Δηλ.
    Καθε ζωο αφου τεκνοποιησει και δωσει τα μεγιστα δεν εχει αλλες σχεσεις με τους απογονους τους. Στον ανθρωπο ομως κατι τετοιο δεν ισχυει. Πολλες φορες τα παιδια βοηθουν του γονεις στα γηρατεια τους. (δεν εξεταζω αν ειναι σωστο ή λαθος αυτο)
    Αυτο πρεπει να μπει στο πεδιο σκεψης μας οσο αφορα το νομιμο της υιοθεσιας σε ενα gay ζευγαρι.

    Οτι ο καθενας εχει δικαιωμα εκφρασης με οποιον τροπο θελει? Φυσικα και το πιστευω
    Βεβαιως και ισχυει, αρκει να μην προκαλει τους αλλους. Η ελευθερια σταματα εκει που αρχιζει του συνανθρωπου μας.

    Οικογενεια δεν ειναι "μαμα,μπαπας,παιδι". Οικογενεια ειναι αυτος που αγαπας και σε αγαπαει. Παψε εσυ να προσπαθεις να βαλεις ταμπελα στο τι ειναι οικογενεια.
    Οικογενεια ειναι ακριβως αυτο. Μπαμπας-μαμα-παιδι. Δεν αντιλεγω οτι υπαρχουν ανθρωποι που ειναι πολυ σημαντικοι εκτος αυτης.

  20. #80
    Rank: Board General
    • Join Date: Nov 2011
    • Posts: 1,517

    Default

    Ναι μπορει να ισχυει οτι 2 μαντραχαλοι gay μπορει να μεγαλωσουν καλυτερα ενα παιδι απο μερικες straight οικογενειες. Στην πλειοψηφια ομως κατι τετοιο δεν ισχυει. Το πρωτο που πρεπει να σκεφτεις ειναι οτι οι ορμονες που παραγονται στο σωμα μια γυναικας οταν γινεται μανα ειναι τοσο δυνατες που την κανουν σχεδον αλλο ανθρωπο. Μια ματια στα ζωα, σε καποιο σκυλο ή γατα που οταν αποκτουν μικρα γινονται υπερπροστατευτικα και μπορει να δαγκωσουν-γρατσουνισουν ακομα και τον ιδιοκτητη τους.
    Ναι και? Αν ειναι Λεσβιακο ζευγαρι εισαι ok , γιατι αυτο λες..... Φαντασου να ειναι x2 οι ορμονες!!!
    Πως μπορει να αντικατασταθει αυτη η συνδεση απο 2 gay μαντραχαλους.
    Πως μπορει να αντικατασταθει αυτη η συνδεση στα παιδια που τα εχουν εγκαταλειψει? που εχουν χασει τις μητερες τους? Πολυ ευκολη απαντηση, με ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ.
    Ακομα...
    Ο ανθρωπος ειναι μαλλον το μονο ζωο σε αυτον τον πλανητη τουλαχιστο, που αναμένει αξιωσεις απο τα τεκνα του. Δηλ.
    Καθε ζωο αφου τεκνοποιησει και δωσει τα μεγιστα δεν εχει αλλες σχεσεις με τους απογονους τους. Στον ανθρωπο ομως κατι τετοιο δεν ισχυει. Πολλες φορες τα παιδια βοηθουν του γονεις στα γηρατεια τους. (δεν εξεταζω αν ειναι σωστο ή λαθος αυτο)
    Αυτο πρεπει να μπει στο πεδιο σκεψης μας οσο αφορα το νομιμο της υιοθεσιας σε ενα gay ζευγαρι.
    και στα ζωα ισχυει αυτο, εαν δεν γινουν καλοι κυνηγοι δεν θα μπορεσουν να βοηθησουν την αγελη και εμμεσα τους "γονεις". Οποτε αναμενουν να γινουν καλοι σε κατι. Αλλα δεν καταλαβα τι point θες να κανεις με αυτο και γιατι να ληφθει υποψιν στα νομικα της υιοθεσιας


    Η ελευθερια σταματα εκει που αρχιζει του συνανθρωπου μας.
    Αυτη ειναι απο τις μεγαλυτερες βλακειες που μας λενε στο σχολειο. Ουτε καν θα το σχολιασω, θα σου προτεινω να το ψαξεις μονος σου και να δεις γιατι ειναι χαζο.


    Οικογενεια ειναι ακριβως αυτο. Μπαμπας-μαμα-παιδι. Δεν αντιλεγω οτι υπαρχουν ανθρωποι που ειναι πολυ σημαντικοι εκτος αυτης.
    loled. Οκ δηλαδη οταν οι γονεις χωριζουν, το παιδι δεν εχει οικογενεια αφου δεν ειναι ολοι μαζι.
    Εαν πεθανει ο πατερας/μανα το παιδι δεν εχει οικογενεια αφου πεθανε ενας απο αυτους.
    Εαν οι γονεις εγκαταλειψουν το παιδι και το μεγαλωσουν οι παππουδες, αφου δεν πληρει το "μαμα μπαμπας παιδι" ειναι μονο του... Nc.

Page 4 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •