Real life-Γενικές Πληροφορίες


Όνομα: Γιώργος


Επώνυμο*:

Ηλικία: 29

Επάγγελμα / Κυριότερη απασχόληση: Ελεύθερος επαγγελματίας

Hobbies: Dota-Μπάσκετ-Ποδόσφαιρο-Σκι




Battle.net

To name σας στο Battle.Net [Main Account]: Hippoman

Names από άλλα accounts που χρησιμοποιείτε στο Battle.Net: -

Είστε admin στα Bots μας; Ναι

Έχετε δεχτεί πολλές φορές ban στα Bots; το τελευταίο μου ban ήταν στην ακόλουθη ημερομηνία: 22-11-2013

Πόσες φορές έχετε φάει warn ή/και demote; Demote 1 φορά,warn ελάχιστες φορές

Πόσο συχνά παίζετε games στο κανάλι μας; Καθημερινά

Ποιά είναι τα στατιστικά σας στα HostBots (πατήστε .stats στο Irc):
-> [hippoman]: Forum: [hippoman] Games: [5617] ALT: [10.03s] ASR: [97%] Rated games: [3498] Score: [3255.61] Rank: [25] First game: [2010-09-18] Last game: [2017-02-07] Play time: [5mnths 1d 22hrs 51mins ] Gold: [40173]


Forum

Πόσο συχνά ασχολείστε με το forum; Καθημερινά μπαίνω,απλά δεν κάνω ανούσια post.

Όταν μπαίνετε στο forum με τι ασχολείστε συνήθως; Όχι κάτι ιδιαίτερο,λίγο από όλα

Έχετε ξαναυπάρξει staff; Αν ναι,σε ποιό forum και σε τι πόστο; Όχι δεν έτυχε

Έχετε φάει ποτέ ban στο forum; Αν ναι,για πόσο διάστημα και για ποιό λόγο; Όχι ποτέ

Έχετε πρόβλημα τήρησης της ιεραρχίας και υπακοής σε ανώτερα στελέχη από εσάς; Καμία



Ικανότητες-Διαθεσιμότητα

Πόσο χρόνο θα μπορείτε να αφιερώνετε στο forum; 2 ώρες σίγουρα και πολλές φόρες παραπάνω,απλά για σίγουρα τουλάχιστον 2.

Πόσες ώρες θα διαθέτετε παίζοντας games επιβάλλοντας την τάξη και επιφέροντας την ηρεμία; 2-3 ώρες,δηλαδή 4-5 games περίπου.


Τι γνώσεις έχετε στον προγραμματισμό*; Καμία

Ποιά είναι η σχέση σας με τον υπολογιστή και το "software" αυτού*; Αρκετά καλή

Αναφέρετε ονομαστικά ορισμένα προγράμματα του υπολογιστή στα οποία ξέρετε τουλάχιστον τα βασικά*: office,skype,teamspeak,drm,nero, excel,powerpoint,word

Έχετε κάποια εξοικείωση με το Dota Replay Manager αλλά και το Maphack Detecting*; Στο Dota Replay Manager αρκετά καλή,στο Maphack Detecting όχι τόσο.

Ποιό είναι το επίπεδο σας στα Αγγλικά*;
Ρroficiency

Προσωπικότητα

Περιγράψτε μας με λίγες λέξεις τον χαρακτήρα σας: Ήρεμος,φιλικός,δυνατός και χαρούμενος.

Πόσο συχνά λογομαχείτε και τσακώνεστε; Τόσα χρόνια που είμαι εδώ,είναι πραγματικά ελάχιστες αυτές οι στιγμές έως και μηδενικές.

Αρέσκεστε να λαμβάνετε πρωτοβουλίες; Όπου κρίνω ότι χρειάζεται φυσικά.

Πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίσετε κάποια δυσκολία; Δεν νομίζω να υπάρχει κάποιο πρόβλημα.

Πιστεύετε πως το ομαδικό πνεύμα και η καλή συνεργασία είναι δύο έννοιες που θα σας χρειαστούν κατά την συμβολή σας στην ομάδα του προσωπικού; Εννοείται πως ναι.



Clan NoL Staff

Γιατί θέλετε να γίνετε Staff; Να βοηθήσω το Forum αλλά και το Staff Team με τον τρόπο μου.

Για ποια θέση ενδιαφέρεστε περισσότερο στο Staff; Δεν έχω κάποια προτίμηση ακόμη,όπου χρειαστεί.

Θα μπαίνατε σε άλλη θέση εκτός από αυτή; Δεν έχω θέμα

Γνωρίζετε την τωρινή ιεραρχία του Clan NoL Staff; Φυσικά.

Ξέρετε ποιος είναι ο Λεωνίδας; Ναι γνωρίζω.



Others

To Q-AUTHentication σας στο mIrc/Irc webchat (nickname) : hippoman

Λογαριασμός Skype*: hippoman68

Έχετε να προσθέσετε κάτι άλλο; Αυτά πάνω κάτω παιδιά,δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο,ας ελπίσουμε να έχουμε μια καλή συνεργασία εάν με δεχτείτε. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.