Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 38
  1. #1

    Post [REJECTED] Admin Application : DGH)Peponakis.

    Personal Info

    Your name: Giannhs .

    Age: 14 .

    Your country: Athens , Greece .

    Occupation: Mathiths .

    Spoken languages: Ellhnika , Agglika , Italika .

    -----------------------------------------------------------------------------
    Experience, playtimes and general info


    Battle.Net Account: DGH)Peponakis. .

    Former experience and/or safelisted channels: Eixa mia mikrh empeiria sthn DGH alla den uphrxe apla h clan auth . Twra eimai sthn 1908 . Epishs paizw eleos kai nol . (sto eleos kuriws exw paijei peripou 400 games . Sth nol polu ligotera . )

    Your activity and average playtime each week: 30 wres sigoura .

    Which time of the day you usually play: Mesimeria apogevmata kai elaxista to vradu .

    How long you have been playing DotA: Peripou 3 xronia .

    Your ability to communicate with others: Pistevw polu kalh se kathe periptwsh pou mporei na tuxei . Den arxizw pote egw th fasaria kai an pote thn arxisw tha einai lathos kai tha thn stamathsw amesws . Sunhthws otan paizw de milaw polu . To mono pou lew einai ta miss .

    Have you read the rules and agree to follow them? Nai exw diavasei ta rules kai uposxomai pws tha ta akolouthw afstira .

    How do you react/behave when you're under pressure? Prospathw na voithisw th katastash me ton kalutero tropo . Pote de vrizw , den antidraw upervolika kai sevomai ola ta paidia . Prospathw loipon na paijw ena swsto game me ta paidia xwris asxhmes sumperifores . An omws tous ta les kai ta janales kai de katalavainoun , tote apla de milaw kai sunexizw na paizw oso mporw .

    Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks) Oxi den exw kanena provlhma kai sxetika apo auton tha mathw na xeirizomai thn thesh mou opote kanena provlhma .

    Is there anyone who can vouch for you? Mporei atoma apo to eleos h pio sugkekrimena o Mihaninja , Aku-jin , Beyond anapiros , Vip - Thanassaras kai C0nan .

    Willing to discuss your application on Ventrilo?(optional) De diathetw Ventrilo alla an xreiastei tha mporesw na vrw .


    Final Thoughts

    Why do you want to be an Admin: Admin thelw na ginw dioti thelw na paizw swsta games , xwris vrisies , xwris leaves , xwris noobs apla . Thelw na uparxei as poume mia tajh se ena game pou paizw . Pistevw o kathe admin to thelei auto . Diathrw thn psuxraimia mou kai de vrizw pote . Gia na vrisw shmainei pws pragmatika den tha antexw toso thn katastash .

    Why should we pick you and what can you offer to us: Thelw na me epilejete dioti an kai mikros pistevw pws mporw na xeiristw tis duskoles katastaseis . De vrizw de fwnazw , upakouw swsta kai mporw na uposxethw pws tha eimai ajeios admin an tuxwn apofasisete na me kanete .

    A few things about yourself: Tipota spoudaio .. Sxoleio , voltes , kanw skate 3 xronia kai auta .

    Genika hsuxos sovaros xarakthras , de jespaw pote praktika alla mono eswterika opou mporei na vrizw manes kai xristous ..Pote omws ejwterika eidika otan prokeite gia ena game , opws h Dota !

    Epishs thelw na prosthesw pws exw ginei demote kai me to dikio sas alla meta apo ola auta den tolmw na janaferthw me tetoio tropo kai na janakanw tetoia pramata .. Uposxomai pws tha eimai sovaros kai sunephs . :/ Parakalw polu as dwthei mia 2h eukeria na sas deijw thn allagh mou .

    Euxaristw polu .

  2. #2
    Rank: Apprentice
    • Join Date: Mar 2010
    • Posts: 51

    Default

    file apo oti eida exeis kanei aithsh k eisai hdh admin:S eisai 3os sto approved applications...pios o logos p 3anakaneis??:S diwrthosaime an kanw lathos...

  3. #3

    Default

    Htan Admin alla efage Demote ...

  4. #4
    Rank: Councilor
    • Join Date: Dec 2009
    • Posts: 407

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by Nailor View Post
    file apo oti eida exeis kanei aithsh k eisai hdh admin:S eisai 3os sto approved applications...pios o logos p 3anakaneis??:S diwrthosaime an kanw lathos...
    Ekane apply prin ligo kairo kai egine demote molis xtes. Pisteuw oti ema8es to ma8hma sou kai den 8a 3anakaneis Ma*****. Parolla auta 8a htan kalutera na perasoun kana duo mhnes apo to demote prin kaneis application.

  5. #5
    Rank: Regular
    • Join Date: Dec 2009
    • Posts: 97

    Default

    Kala eleos apla... ma mas pernaei gia ilithious? o typos xtes egine demote kai thelei simera me to idio nick na ginei pali admin!!! meta ta aisxh pou ekane an ginei pali admin o sygkekrimenos kalytera na to "kleisoume to magazi" gt den exei kanena nohma. E-LE-OS

    kai sy re alogo, ntaksi eipame filos sou to paidi alla de xreiazetai se kathe post pou kanei na mpaineis na grafeis yper tou me kathe tropo, katantaei geloio..

  6. #6

    Post

    Diladh de mporw na janaginw me to idio name ? Auto mou les twra ?
    Apla sou lew pws kataalva austhra to lathos mou kai thelw mia 2h prospatheia an me katalavaineis , den eipa pws trww demote kai meta oti kai na ginei janakanw admin aplication kai eimai sigouros pws tha me dextoun , apla katalava ta geloia la8h mou kai den eimai toso hlithios na ta janakanw efoson kanw gia akomh mia fora admin aplication ..

  7. #7
    Rank: Devotee
    • Join Date: Feb 2010
    • Posts: 254

    Default

    Efoson ekanes kapoio la8os dn nomizw na uparxei kapoia pi8anothta na 3anagineis admin.

  8. #8
    Rank: Regular
    • Join Date: Dec 2009
    • Posts: 97

    Default

    Koita, imoun sto game pou ekanes ola afta ta aisxh. twra les oti ok ekanes kapoia lathi kai de tha ta epanalaveis. omws sto paixnidi edeikses poly kompleksikh kai asximi symperifora epomenws de nomizw oti allakses tropo skepsis mesa se 1 mera. eimai sxedon sigouros oti arga i grigora tha ksanakaneis ta idia. mporei pragmati na exeis metaniwsei alla afto egine epeidh egines demote ki oxi epeidh katalaves ta lathi sou ki egines agios opote de nomizw oti aksizei to risko na se ksanakaoun admin. gt na mi dothei mia efkairia se tosa atoma pou theloun na ginoun admins ( px egw ). De pairnw egw tis apofaseis apla thn apopsi mou grafw oute exw kati proswpiko mazi sou

  9. #9

    Default

    Ησουν admin για 20 μέρες και κατα την γνώμη μου, δεν πιστεύω να γίνεις admin ξανά!

    Φιλικά,
    Saen
    quote from a tac's post:
    look, my leader joins the staff . *clap & applause*
    χαχα,now bro happens the exact opposite

    Quote Originally Posted by Cnacnel View Post
    Time is mana

  10. #10

    Default

    Logiko gt an einai na ginei admin k meta apo 20 meres na 3anavgei dn exei noima k dn pistevw oti mesa se 3 meres 8a einai etoimos na 3anaanalavei ka8ikonta admin k sigoura 8a epanalif8ei to sfalma ..

  11. #11
    Rank: Enthusiast
    • Join Date: Jul 2009
    • Posts: 150

    Default aladd1n

    Loipon dn kserw gt egine demote o sugkekrimenos admin alla sas parakalw gia to kalo olwn na min ton ksanakanete, einai tragikos kai ekmetaleuetai to gegonos pws ta paidia pou paizoun eleos dn kseroun na kanoun post kai giauto kanei aisxh!!! exw paiksei se game mazi tou kai ekane end xwris logo opws episis dn kserei kala kala ta rules! -1 apo mena pote ksana admin o sugkekrimenos user!

  12. #12

    Default

    Simfono ...an k einai diskolo na ginei 3ana admin ...ews akator8oto me afta p kanei..

  13. #13

    Post

    Nai , sumfwnw me olous austhra . Alla giati prepei na eiste toso sigouroi pia ? Sas lewpws pragmatika katalava to lathos mou kai PRAGMATIKA de skopevw kai den uparxei ejalou KANENAS LOGOS na to janakanw dioti tha janaginw gia panta demoted (an ta lew kala) . Xaropalevw na janaginw kai tha janakanw ta idia la8h ? Ma giati ? Den uparxei loogos apla ... Mia 2h eukeria zhtaw kai as paijw me ola ta paidia edw pou pshfhzoun -1 . Mono na sas deijw thn allagh tipota allo de zhtw .

    Euxaristw .

  14. #14
    Rank: Apprentice
    • Join Date: Mar 2010
    • Posts: 51

    Default

    to paidi dn to 3erw dn exw pai3ei mazi t k dn 3erw k gt egine demote dn ematha...padws pisteuw oti einai adiko(an k eimai pada yper ts 2hs eukairias) na zhtas na s dw8ei efwson s kapious dn dinete kan 1h eukairia na ginoun admin.padws pisteuw eprepe na perimeneis kana hna toulaxistn gia na 3anakaneis aithsh.apla tn gnwmh m lew dn 3erw pws eginan ta pragmata padws gl stn prospa8eia s.

  15. #15
    Rank: Rookie
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 21

    Lightbulb Green_Hools

    Re filos,auto pou prospa8oune na sou poun ta palikaria apo panw einai pos ok re c ekanes mia xazomara apo ti pleura sou alla re c pos na ksanakerdiseis tin empistosini tous ???...Den leo kai go pos eimai kai telios kai pos den kanw la8oi,IMARTON oloi kanoume la8h sti zoi,apla einai kapos diskolo efososn 8es na ginis me ti mia dld oute kan na perasi minas....Tespa ligo xlomo to blepo man
    GATE13 1966-->GYZI<--

  16. #16

    Default

    koita re file...dn se 3ero...alla apo osa diabazo apo pano..ti na po...auta pou ekanes se ekeino to game dn eprepe kan na ta skeftis...(dinoun stous admin) kapoious kanones k prepei apla na tous tiroun...opos kanoun oi pio polloi admin pleon sta eleos hostbots...

    dn exo kati mazi s....alla...elpizo pos an 3ana gineis...na min kaneis ta idia la8h...!!

  17. #17
    Rank: Rookie
    • Join Date: Apr 2010
    • Posts: 8

    Default

    To paidi to kserw elaxista pezei kala k sovara dn gnorizw ton logo pou egine demote,leei oti ekane la8os,oloi an8rwpoi eimaste k kanoume la8oi k pisteuw aksizei mia deuteri eukairia , tora ta upoloipa einai sta xeria ton armodion...ama 8eloun na ton epanaferoun.

  18. #18

    Post

    Apo oti vlepw ekana kai allh xazomara . Eprepe na perimenw 2 mhnes alla an evaza to idio admin aplication den tha eixe nohma .. Ti 2 mhnes ti twra ... ? Pantos prwth fora epimenw toso polu oso afora thn Dota giati pragmatika to eida istoria kai ejousia kai to epaija magkas ... Ma**as to epaija .. Gi'auto gia na zhtw toso epimona mia 2h eukaria tha htan kalo (pistevw) na me empisteuteite .. Apo edw kai pera h apantish dikh sas , alla epishs thelw na mou eihghsete thn diafora twn 2 mhnwn me to shmera ..


    Euxaristw .

  19. #19

    Default

    se 2 mines 8a einai kalokairi...8a to exeis skeftei ..8a exoume perisotero kosmo k genika 8a einai diaforetika ...

  20. #20
    Rank: Regular
    • Join Date: Dec 2009
    • Posts: 97

    Default

    re man katalabe to eksis: sou dwthike to pronomio-efkairia na gineis admin kai to elouses me to xeirotero tropo se poly mikro xroniko diasthma. meta apo 1 mera kaneis pali post na gineis admin... an ginotan afto de tha eixe kanena apolytws nohma to demote! opoios ginotan demote tha ekane pali ena post kai tha ginotan pali admin!

    oti kai na peis twra oti metaniwses klp egw de ta pistevw (kai nomizw oute osoi einai armodioi edw). arga i grigora tha kaneis pali ta idia eidika otan de tha yparxoun atoma na postaroun tha kaneis olo kai xeirotera!

    en telei omws apo ti stigmh pou sou dothike i efkairia kai to elouses gt na dothei pali se sena efkairia pou apodedeigmena de thn aksizeis kai na mi dothei se kapoion apo tous tosous allous pou exoun kanei application.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •