Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 40
  1. #1
    Rank: Wanderer
    • Join Date: Jan 2011
    • Posts: 27

    Default Reporting gia ton To_the_airport

    Se ena game me tn xak-13 gia admin ola kala play...enw o to_the_airport me allo nick m exei zalisei m leei kane silence apantaw sks!...bgainei bainei m to nick To_The_airport kai pataei ban...

  2. #2

    Default

    apodeikseis file??

  3. #3
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Nov 2009
    • Posts: 691

    Πολλοί δεν παίζουν dota 2 επειδή ακόμα δεν έχει βγει maphack!

  4. #4
    Rank: Wanderer
    • Join Date: Jan 2011
    • Posts: 27

    Default

    Quote Originally Posted by -BROTHERHOOD- View Post
    apodeikseis file??
    rwta tn Xak p itan admin sto game

  5. #5

    Default

    gt den ekanes save to replay?

  6. #6
    Rank: Wanderer
    • Join Date: Jan 2011
    • Posts: 27

    Default

    Quote Originally Posted by -BROTHERHOOD- View Post
    gt den ekanes save to replay?
    Gt hksera oti tha me kanei ban???

  7. #7
    Rank: Apprentice
    • Join Date: Apr 2009
    • Posts: 65

    Default

    postare kai to replay gia na doune kai tin symperifora sou kai to spiti pou mou evrises kai genika tis eirwnies.Sou lew apla kai eugenika mia fora to eipa kiollas den se epreiksa "kane silence tin aleria gia na tis fygei to linkens" kai mou apantas me ena sks.

    + ikseres oti tha se kanw ban to egrapsa kai sto chat polles fores pisteuw as kratages replay se periptwsh pou xreiastei kiolas gia na mi nomizeis oti eimai kotara to exw to replay ama thes to postarw kiolas.

  8. #8
    Rank: Elite Poster
    • Join Date: Feb 2010
    • Posts: 887

    Default

    kane to abuse sto swsto meros kai simplirose kai tin analogi forma.to palikari profanws exei dikio ta eipa kai sto unban request tou.

    [02:09] <@DA-BOT> -> [NoL]: [aokiji] was banned by [To_The_AirpoRT] on 2011-01-21 because: [gameruin - eirwnas]

  9. #9
    Rank: Wanderer
    • Join Date: Jan 2011
    • Posts: 27

    Default

    Quote Originally Posted by To_The_AirpoRT View Post
    postare kai to replay gia na doune kai tin symperifora sou kai to spiti pou mou evrises kai genika tis eirwnies.Sou lew apla kai eugenika mia fora to eipa kiollas den se epreiksa "kane silence tin aleria gia na tis fygei to linkens" kai mou apantas me ena sks.

    + ikseres oti tha se kanw ban to egrapsa kai sto chat polles fores pisteuw as kratages replay se periptwsh pou xreiastei kiolas gia na mi nomizeis oti eimai kotara to exw to replay ama thes to postarw kiolas.
    1)Den sou ebrisa spiti,2)ama thes fere replay

  10. #10
    Rank: Elite Poster
    • Join Date: Feb 2010
    • Posts: 887

    Default

    Quote Originally Posted by To_The_AirpoRT View Post
    postare kai to replay gia na doune kai tin symperifora sou kai to spiti pou mou evrises kai genika tis eirwnies.Sou lew apla kai eugenika mia fora to eipa kiollas den se epreiksa "kane silence tin aleria gia na tis fygei to linkens" kai mou apantas me ena sks.

    + ikseres oti tha se kanw ban to egrapsa kai sto chat polles fores pisteuw as kratages replay se periptwsh pou xreiastei kiolas gia na mi nomizeis oti eimai kotara to exw to replay ama thes to postarw kiolas.
    y give replay na boithiseis tin poini s.profanws kai les psemata gia tis brisies.profanws kai tha amolages ena fast !ban aokiji manners i apla !ban aokiji an s eixe brisei kai eixes neura kai biazosoun na ton banareis...alla eisai kai poniros ebales gameruin-eirwnas na theorithei oti egine ontws etsi kai ingame ban...

  11. #11
    Rank: Apprentice
    • Join Date: Apr 2009
    • Posts: 65

    Default

    ama elega psemata "eksypne" tha to afina etsi efoson den exei replay den mporei na mou kanei kai tpt den exei apodikseis alla mallon epidei lew alitheia den exw kanena problima na postarw to replay pou frontisa apo monos mou na kratisw. gia to an vrizei i oxi tha fanei sto chat apo to replay. alla ok filos tou eisai pithanotata lan logiko na ton yperaspizese den exw kanena problima mazi sou etsi ki alliws opote mporeis na les oti thes , as krinoun oi armodioi.

  12. #12
    Rank: Wanderer
    • Join Date: Jan 2011
    • Posts: 27

    Default

    Quote Originally Posted by To_The_AirpoRT View Post
    ama elega psemata "eksypne" tha to afina etsi efoson den exei replay den mporei na mou kanei kai tpt den exei apodikseis alla mallon epidei lew alitheia den exw kanena problima na postarw to replay pou frontisa apo monos mou na kratisw. gia to an vrizei i oxi tha fanei sto chat apo to replay. alla ok filos tou eisai pithanotata lan logiko na ton yperaspizese den exw kanena problima mazi sou etsi ki alliws opote mporeis na les oti thes , as krinoun oi armodioi.
    Thumise m pou eimai kai ''eirwnas'' poso me zalises sto paixnidi??kai ti me rwtises eirwnika

  13. #13
    Rank: Elite Poster
    • Join Date: Feb 2010
    • Posts: 887

    Default

    Quote Originally Posted by To_The_AirpoRT View Post
    ama elega psemata "eksypne" tha to afina etsi efoson den exei replay den mporei na mou kanei kai tpt den exei apodikseis alla mallon epidei lew alitheia den exw kanena problima na postarw to replay pou frontisa apo monos mou na kratisw. gia to an vrizei i oxi tha fanei sto chat apo to replay. alla ok filos tou eisai pithanotata lan logiko na ton yperaspizese den exw kanena problima mazi sou etsi ki alliws opote mporeis na les oti thes , as krinoun oi armodioi.
    oti na nai les apla checkarw to forum kai to thread me to unban tou ekane pop-up to koitaksa kai lew tin gnomi m apla.oute sto bnet dn to kserw to palikari.tosi ora omws mas tsampounas arloubes kai to replay dn to anebazeis....kai fysika mporei na s kanei kai xoris replay zimia an ksereis to ban fenetai oti perastike mesw bot ta whispers katagrafontai kai mporei na brethei.mn les oti na nai an dn ksereis....

  14. #14
    Rank: Regular
    • Join Date: Jun 2009
    • Posts: 82

    Default

    Quote Originally Posted by Active View Post
    oti na nai les apla checkarw to forum kai to thread me to unban tou ekane pop-up to koitaksa kai lew tin gnomi m apla.oute sto bnet dn to kserw to palikari.tosi ora omws mas tsampounas arloubes kai to replay dn to anebazeis....kai fysika mporei na s kanei kai xoris replay zimia an ksereis to ban fenetai oti perastike mesw bot ta whispers katagrafontai kai mporei na brethei.mn les oti na nai an dn ksereis....
    hahahahah exeis postarei 10 fores edw kai 10 sto unban req kai mas les oti ekane pop up to thread??
    plssssssss...oloi lene ti gnwmi tous alla den kanoun to sinigoro meta apo kathe post
    k egw exw postarei iper tou aderfou mou alla eixa ta @@ na to dilwsw eks arxis (an kai eimai kai gynaika) auto apo mena gt apla einai spastiko na ipotimane ti noimosini sou
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    MiranAaAaAaA <3

  15. #15
    Rank: Elite Poster
    • Join Date: Feb 2010
    • Posts: 887

    Default

    Quote Originally Posted by penny18 View Post
    hahahahah exeis postarei 10 fores edw kai 10 sto unban req kai mas les oti ekane pop up to thread??
    plssssssss...oloi lene ti gnwmi tous alla den kanoun to sinigoro meta apo kathe post
    k egw exw postarei iper tou aderfou mou alla eixa ta @@ na to dilwsw eks arxis (an kai eimai kai gynaika) auto apo mena gt apla einai spastiko na ipotimane ti noimosini sou
    eisai oti na nai omws opws leei kai to tragoudi....eimai sto forum edw kai posi ora ws sunithws ta bradia otan exw xrono kai diabazw ta threads.an koitakseis ligo tha deis oti exw postarei s arketa edw kai kamia ora.otan ekana refresh ekane pop up to unban tou sugekrimenou kai apla parakolouthw to skiniko apo ekeini tin ora.eilikrina dn kserw gt to pisteueis auto...sta reply m eimai antikeimenikos opws blepeis kai apla parakolouthw tin ekbasi tis katastasis.to palikari s xanalew dn to kserw.kai p na to iksera gia poio logo na mn to pw?eleos kane preview kai skepsou ligo prin postareis...

  16. #16
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Oct 2010
    • Posts: 642

    Default

    C'mon guys i can't understand nothing, so plz if can u guys talk in english i tkx.









    Regards. Whiskey-

  17. #17
    Rank: Councilor
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 414

    Default ANT1

    file diladei thes na mas peis oti mpeneis me allo name blepeis tin simperifora tou kai mpeneis me to real sou kai tou kaneis kai ban aparadexto..!!!

  18. #18
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Oct 2010
    • Posts: 642

    Default

    . . .

  19. #19
    Rank: Apprentice
    • Join Date: Apr 2009
    • Posts: 65

    Default

    kserw oti tha yparksei kapia poinh kai gia mena allwste to eipa sto chat "tha se bannarw kai as faw demote" den kserw ama tha einai warn i demote tha to mathoume se ligo alla de tha katsw na anextw ton kathe aokiji pou apla epidei tou eipa ena "ti kaneis twra" epidei pige se apostoli aftoktonias na mou leei meta epidei pethana ki egw 10 fores ti kaneis twra ti kaneis twra ti kaneis twra ktl ktl kai argotera na anaferete kai sto spiti m , merika sec argotera afou katalave ti malakia pou ekane pige na to kalypsei legontas "ta woods den einai to spiti s bara?" kai genika i symperifora tou itan se olo to game epithetiki kai eirwniki soz kiolas gia to reason sto ban afto mou irthe tote afto evala den kryvete tpt pisw apo tis lekseis game ruin - eirwnas opws poly lathos katalave o active. deite to replay kai afto pou tha deite mporeite na katalavete pros ti to "game ruin" pou egrapsa sto ban.

    kai gia na teleiwnw ama o admin eixe kanei swsta ti douleia tou ekei pou eprepe tpt apo afta de tha eixe ginei oute ban tha eixe faei o blood oute post tha eixe ginei oute tpt, aftaaa.

    Whiskey- : it's a bit hard to start translating every post from the beginning till now soooo cant do.
    Last edited by To_The_AirpoRT; 22-01-2011 at 01:48 PM.

  20. #20
    Rank: Rookie
    • Join Date: Jan 2011
    • Posts: 15

    Red face

    Quote Originally Posted by Aok_iji View Post
    Se ena game me tn xak-13 gia admin ola kala play...enw o to_the_airport me allo nick m exei zalisei m leei kane silence apantaw sks!...bgainei bainei m to nick To_The_airport kai pataei ban...
    ola kala play vgenei mpenei ban pataei silence skase zalisei leei kane allo nick m me tta xak-13 admin game ena se kapout!

    apo thn arxh tou game esu hsoun o priksas! prwta mas eprizes me to katw lane pou se eixan petsosei! meta spammares mia malakia tou tupou "twra ti einai auto?" epi 5 lepta sto chat ! meta evrises to spiti tou tta epidi sou eipe to autonoito ->na min pigeneis kai psofas xwris logo<- kai meta sou eipe mia fora na kaneis silence kai tou eipes "skase"! thes pollous logous akoma na se kanei ban??? ena olokliro game apla pigenes psofages evrizes spitia kai spammares!

    oso gia ton admin ok ti na pw! pws ginetai na iperaspizete kapoion pou evrise spiti kai ola ta parapanw aporw! eprepe o idios na ton eixe kanei ban eks arxhs!! alla mallon tha einai filaraki tou (nai ok kseroume den ton gnorizeis apo pouthena..mhn mpeis ston kopo na to ksanapeis katantaei grafiko)!


    tta apla postare to replay!

    ps: xak-13 sry kiolas alla sta tetoia mas ama den ksanampoume se game sou! mias kai to thimithika!

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •