Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Rank: Regular
    • Join Date: Apr 2009
    • Posts: 85

    Default [SOLVED]Leaves,Bad Manners

    Accused User Account :Phobia_ , Morpheous , Syndicate

    Game Name : GG4853

    Παράπτωμα του User : Leave , Bad Manners

    Hostbot : DA-PRIV-04


    Δεν συνηθίζω να κάνω report αλλά για τους συγκεκριμένους θα κάνω μια εξαίρεση


    Αρχίζει το game και μετά απο 3-4 death στο πάνω lane leavaroyn 2 από το team μου πολύ νωρίς στο game φυσιολογικά ζητάμε switch το οποίο το αρνούντε λέγοντας ότι πουλήσαμε τα items των leaver και μας κράζουν επειδή δεν ξέρουμε τα rules (στο 5ο λεπτό τι item να είχανε) τέλος πάντων δικαιωμά τους να αρνηθούν το switch , αποφασίζουμε να συνεχίσουμε το game και μόλις τους σκοτώνουμε μερικές φορές αρχίζει το πανηγύρι , πρώτος leavarei o komborimon αλλά leave σε 5vs3 καταστάσεις δεν επισύρει τιμωρία ακολουθεί ο Syndicate (ο οποίος τόσο σθεναρά επικαλούνταν τα rules) ο οποίος βγαίνει ενώ είναι 4vs3 το game λέγοντας μου "H mana sou sta tessera"


    Για να μην παιδεύω και τους analyzer παραθέτω τα επίμαχα σημεία απο το dota parser

    04:41 Phobia_ Left the game

    05:02 Morpheous Left the game

    11:14 Syndicate Left the game

    Chat logs

    11:11 player 9 Syndicate: "Silencer" All "mana sou sta 4"
    Place My Body On A Ship And Burn It In The Sea
    Let My Spirit Rise Valkyries Carry Me
    Take Me To Valhalla Where My Brothers Wait For Me
    Fire Burning To The Sky My Spirit Will Never Die

  2. #2
    Rank: Squire
    • Join Date: Jun 2009
    • Posts: 144

    Default

    Quote Originally Posted by EmperorGR View Post
    Accused User Account :Phobia_ , Morpheous , Syndicate

    Game Name : GG4853

    Παράπτωμα του User : Leave , Bad Manners

    Hostbot : DA-PRIV-04


    Δεν συνηθίζω να κάνω report αλλά για τους συγκεκριμένους θα κάνω μια εξαίρεση


    Αρχίζει το game και μετά απο 3-4 death στο πάνω lane leavaroyn 2 από το team μου πολύ νωρίς στο game φυσιολογικά ζητάμε switch το οποίο το αρνούντε λέγοντας ότι πουλήσαμε τα items των leaver και μας κράζουν επειδή δεν ξέρουμε τα rules (στο 5ο λεπτό τι item να είχανε) τέλος πάντων δικαιωμά τους να αρνηθούν το switch , αποφασίζουμε να συνεχίσουμε το game και μόλις τους σκοτώνουμε μερικές φορές αρχίζει το πανηγύρι , πρώτος leavarei o komborimon αλλά leave σε 5vs3 καταστάσεις δεν επισύρει τιμωρία ακολουθεί ο Syndicate (ο οποίος τόσο σθεναρά επικαλούνταν τα rules) ο οποίος βγαίνει ενώ είναι 4vs3 το game λέγοντας μου "H mana sou sta tessera"


    Για να μην παιδεύω και τους analyzer παραθέτω τα επίμαχα σημεία απο το dota parser

    04:41 Phobia_ Left the game

    05:02 Morpheous Left the game

    11:14 Syndicate Left the game

    Chat logs

    11:11 player 9 Syndicate: "Silencer" All "mana sou sta 4"

    Σύμφωνα με το replay, και τη σειρά που διεξάχθηκαν τα leave, θα μοιραστούν οι παρακάτω ποινές:

    5vs5 - Phobia_ (Ban DA-PRIV-04 leaver)
    5vs4 - Morpheus (Ban DA-PRIV-04 leaver)
    4vs3 - Syndicate (Ban DA-PRIV-04, DA-PRIV-01 leaver, manners)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •